Spirulina pulveris

Spirulina ir sava veida zemākas organismiem, prokariotu, sastāv no daudzšūnu vai vienšūnas pavedieni, mu (200-200 m, 5-10 mikroni plašs, cilindriska, vaļīgi vai cieši ar spirāli skrūvi formu lieces noteikumu formas, piemēram, pavasarī pulksteni, tāpēc tās nosaukums. Samazināt vēža pusē reakcija...

Produkta detaļas

Produkta nosaukums

Spirulina jauda

Specifikācija

olbaltumvielu 60 %

Pakete

25kg/Drum

Spirulina ir sava veida zemākas organismiem, prokariotu, sastāv no daudzšūnu vai vienšūnas pavedieni, mu (200-200 m, 5-10 mikroni plašs, cilindriska, vaļīgi vai cieši ar spirāli skrūvi formu lieces noteikumu formas, piemēram, pavasarī pulksteni, tāpēc tās nosaukums. Samazināt vēža staru terapiju, ķīmijterapiju pusē reakcija, uzlabot imūnsistēmas funkciju, samazinot asins tauku, utt.

Spirulina pulveris ir sava veida apakšējo augu, pieder cyanophyta, rivulariaceae. Viņi un intracelulāras baktērijas nav reālu kodoli, teikt atkal tik zilas baktērijas. Zili zaļā aļģes šūnas struktūru oriģinālu un ir ļoti vienkāršs, tas ir earthappears, agrākais ar fotosintēzi saistītie organismi prece, par šo planetwas veidojas 3,5 miljardi eiro. Aug ūdenī mikroskopijas formforspiral pavedienveida, tāpēc tās nosaukums.

Funkcija
1. enerģijas tiek palielināts, ņemot to dažu stundu laikā.
2. atjauno dabisko ķermeņa svaru, apmierinot ķermeņa vajadzību pilnīgu un patiesu uzturu.
3. izrādījusies atbrīvot alerģijas un tiem, kam ir elpošanas grūtības.
4. samazina sirds un asinsvadu slimību risku, samazinot iekaisumu struktūrvienībā.
5. aids detoksikācijas un dabas tīrīšana ķermeņa.
6. izdevīga zarnu flora ir palielinājusies, kas uzlabo gremošanu.
7 antioksidanta īpašības būtiski samazināt risku saslimt ar vēzi.
8. veicina veselīgu holesterīna, kā rezultātā uzlabota sirds-asinsvadu sistēmas līmeņiem.
9. efektīvi pazemina asinsspiedienu.
10. satur antibiotiku, anti-infective un anti-vīrusu īpašības, kas spēcīgi stimulē imūno sistēmu.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem spirulina pulvera ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras spirulina pulveris ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana