Tumeric pulvera

1) Curcumin ir populārs Indijas galvenā curcuminoid karijs garšvielu kurkuma, ingvers ģimenes (Zingiberaceae) dalībvalsti. Curcumin var pastāvēt vismaz divus tautomeric formās, Ideal un enol. Enol forma ir vairāk enerģiski stabilu cieto fāzi un risinājumu. 2)...

Produkta detaļas

Produkta nosaukums

Tumeric pulvera

Specifikācija

5 % - 95 % Curcumin

Pakete

bungas / 25kg, 25kg/carton

1) Curcumin ir populārs Indijas galvenā curcuminoid karijs garšvielu kurkuma, ingvers ģimenes (Zingiberaceae) dalībvalsti. Curcumin var pastāvēt vismaz divus tautomeric formās, Ideal un enol. Enol forma ir vairāk enerģiski stabilu cieto fāzi un risinājumu.
2) kurkuma ir eļļas augu. Tas ir radījis dienvidu Āzijā, Indija un Indonēzija, utt. Gan atbalstu no mūsdienu medicīna un tradicionālā medicīna, tas parāda labu efektivitāti, samazinot asins lipīdu, antiinflammatory un profilakses senils demenci, utt. Kā izplatītākos fitoterapijas ir ēdamas un nav blakusparādības. Var teikt, ka ķīniešu tiek izmantoti, lai to izmantot, lai saglabātu veselību kopš sen.
Funkcija
-Ati-vēzis
Tas ir arī labas izrādes, piemēram, pretvēža, anti, iekaisuma antioxidation, antimutagenics, Lipoidemia samazināšanu un utt.
-Pārtika
1. galvenokārt izmanto kā pigmenti un pārtikas piedevu aromāts.
2 curcumin/POLISORBĀTS risinājumu vai curcumin pulveri izšķīdina alkohola lieto ūdeni saturoši produkti. Pārmērīgu krāsvielas, piemēram, marinēti dārzeņi un garšoja, sinepes, dažreiz lieto, lai kompensētu fedings.
3. tagad tas tiek izmantots kā pārtikas krāsvielas, jo tā parasti dod pārtiku (nedaudz dzeltenā krāsā) tiek izmantota, lai aizsargātu pārtikas produktus no saules gaismas.
Lietojumprogrammas
1) kā medicinesand #39; pretiekaisuma un regulē menstruāciju izejvielas, tas ir galvenokārt izmanto farmācijas jomā;
2) tā kā produkti, kas regulē menstruāciju, tas galvenokārt tiek izmantots veselības produktu nozarē;
3) kā pigmenti, pārtikas piedevas, garšvielas, tas ir galvenokārt izmanto kosmētikas rūpniecība.-Smoothies
-Uztura produkti
-Piena pulveri Papildinājums

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem tumeric pulvera ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras tumeric pulveris ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana