Goji ogu pulveris

Ķiploku sīpols ģimenes loceklis un ir dabas ' s visdaudzpusīgākais ārstniecības augu. Ķiploku izmantot pa visu pasauli tūkstošos gadu visdažādākajiem apstākļiem. Tas ir visdārgākais kopš civilizācijas tā pielietojums ārstēšanā pirmo ierakstu...

Produkta detaļas

Produkta nosaukums

Ķiploku pulvera

Specifikācija

1 % Allicin 2 % Allicin 100: 1, 200: 1

Pakete

bungas / 25kg, 25kg/carton

Ķiploku sīpols ģimenes loceklis un ir natureand #39; s visdaudzpusīgākais ārstniecības augu. Ķiploku izmantot pa visu pasauli tūkstošos gadu visdažādākajiem apstākļiem. Tas ir visdārgākais kopš civilizācijas tā izmanto, lai ārstētu brūces, infekcijas, audzēji un zarnu parazītu pirmo ierakstu.
Funkcija
1. ķiploku pulvera var novērst aterosklerozes, aizsargāt pret iebrukumu sirds
2. ķiploku pulvera, uzlabojot asins cirkulācijas funkciju ar detoksikācijas
3. tipisko antibiotikas un sterilizācijas ārstēt athleteand #39; s mutes (kode pedis, dermatophytosis) kairinošas vielas imūnsistēmas funkcijas, astma, saaukstēšanās, diabēts, maksts infekcijas ir noteiktas sekas.
4. ķiploku pulveris var samazināt tauku, asinsspiedienu, cukura līmeni asinīs, kā arī anti-trombocītu agregācijas
5. Ķiploki pulveris, kas samazina asinsvadu aterosklerotisku plāksnes, var būt pret asins kaklasaiti.
6. ķiploku pulvera efektīvi stimulē ķermeņa ražot aminoskābes palielināt gaļas un olu smaržvielu sastāvdaļu C3H5S (O) gēnu dzīvnieku aromāts veidošanos tā, ka gaļas un olu aromāts skaistāku.
7. ķiploku pulvera uzlabotu fibrinolytic aktivitātes inhibīciju audzēja šūnu un nogalināt sliktu vēža šūnas, profilaksei un ārstēšanai audzēju šūnas.
Lietojumprogrammas
1. ķiploku pulveris var lietot pārtikas jomā, tas ir galvenokārt kā funkcionālās pārtikas piedevām, ko izmanto sīkfailu, maize, gaļas produkti un tā tālāk;
2. ķiploku pulveris var piemērot veselības produktu jomā, bieži vien tiek veikti kapsulu ar zemāku asins spiediena un asins tauku;
3. ķiploku pulveris var piemērot pharmaveutical laukā, tas galvenokārt tiek izmantots ārstējot bakteriālu infekciju, gastroenterīts un sirds un asinsvadu slimībām;
4. ķiploku pulveris var piemērot barības piedevu jomā, tas ir galvenokārt izmanto lopbarības piedevu aizsardzībai mājputnu, mājlopi un zivīm pret slimību.
ProductPorfile
Produkta nosaukums: ķiploku pulvera
Molekulārā Formula: C6H10OS2
Molecular Weight: 177.224
CAS Nr.: 539-86-6(Allicin),556-27-4(Alliin)
Aktīvās sastāvdaļas: 1. Allicin 2. Alliin
Specifikācija pieejama: Allicin 0.3%and#39;1%(HPLC) Alliin 5%(HPLC)
Daļa: ķiploka Bullet
Izskats: Gaiši dzeltenas smalka pulvera veidā
Acs: 100 % novirzīt 80 acs
Smarža: raksturīga
Žāvēšanas zudumi: ≤5 %
Sulfātpelni: andlt; 5 %
Smagais metāls: 10PPM
Atlikušo šķīdinātāju: 0,05 PPM

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem goji ogu pulveris ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs beztaras goji ogu pulveris ar saprātīgu cenu pirkt no mums.

Izmeklēšana