Kokosriekstu pulveris

Indija ir trešais lielākais kokosriekstu ražo pasaules valstī. Kopru un kokosriekstu eļļa ir diviem galvenajiem produktiem kokosriekstu pārstrādes rūpniecība. Gandrīz 60 % no kopējā ražošanas apjoma rieksti tiek izmantota pārtikas vajadzībām un pārējie iet naftas ieguve. Neskatoties uz to, ka mūsu...

Produkta detaļas


Produkta nosaukums

Kokosriekstu pulveris

Specifikācija

4:1 10:1 20:1

Pakete

1kg/soma, 25kgs/drum

Indija ir trešais lielākais kokosriekstu ražo pasaules valstī. Kopru un kokosriekstu eļļa ir divas galvenās
produktu pārstrādes rūpniecība kokosriekstu. Gandrīz 60 % no kopējā ražošanas apjoma rieksti izmantoja pārtikai
izmanto un pārējie iet naftas ieguve. Neskatoties uz to, ka mūsu valstij ir nepieciešams izejvielas uzsākt jaunu produktu līniju, minimāls progress panākts mūsdienu tehnoloģijas pilnīgu izmantošanu dažādu kokosriekstu produktiem, piemēram, izkaltušajā kokosriekstu, kokosriekstu krēma pulveris, daļēji attaukotos kokosriekstu režģiem, pudelēs kokosriekstu ūdens u.c., Desiccated coconut plaši izmanto konfekšu pagatavošana , konditorejas izstrādājumus, karijs sagatavošanu utt.
Šobrīd apmēram 4000 tonnu izkaltušajā kokosriekstu pulveris ir ražoti katru gadu. Vienības, kas ražo izkaltušajā kokosriekstu galveno koncentrācija ir Kerala, Tamil Nadu, Andhra Pradesh, Karnataka, Orissa un Maharashtra. Izkaltušajā kokosriekstu ir ne tikai pievienotās vērtības produktu, bet tas ir darbaspēka intensīva nozare arī radīs lielu skaitu nodarbinātības iespējas.
Būdams masu patēriņa preces, izkaltušajā kokosriekstu pulveris ir labs tirgus. Pašlaik apmēram 4000 tonnu izkaltušajā kokosriekstu gadā saražoto un galvenokārt izmanto konditorejas izstrādājumu un cepumu industrijā. Izkaltušajā kokosriekstu var atrast labas tirgus jomās, kur netiek ražoti kokosrieksti, īpaši ziemeļu Indijā. Tagad-dienu ēšanas paradumi, mūsu cilvēki ir ļoti strauji mainās un pārtikas krājumu skaits tiek ieviesta katru dienu, kur izkaltušajā kokosriekstu var atrast arī izmantot. Tātad tur ir laba jomu jaunus maza mēroga vienībām nākt klajā ar šo ražošanas līniju.
Funkcija

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem kokosriekstu pulvera ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras kokosriekstu pulveris ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana