Mandeļu pulveris

Mandeļu ir maza lapu koks, starp 4 un 10 metru augstumā, ar stumbru un līdz 30 centimetru diametrā pieaug. Mandeļu auglis ir drupe 3.5-6 cm gara, ar pūkainas virsdrēbes. Ārējā apvalka vai exocarp, sulīgus citu locekļu piem., plūmju Prunus un...

Produkta detaļas

Produkta nosaukums

Mandeļu pulveris

Specifikācija

10:1 20:1

Pakete

25kg/drum

Mandeļu ir maza lapu koks, starp 4 un 10 metru augstumā, ar stumbru un līdz 30 centimetru diametrā pieaug. Mandeļu auglis ir drupe 3.5-6 cm gara, ar pūkainas virsdrēbes. Ārējā apvalka vai exocarp, mīkstus Prunus citi dalībnieki, piemēram, plūmju un ķiršu, tā vietā ir izkaltis pelēks zaļš pārklājums sauc korpusa, kurā ir iekšā cietu čaumalu un ēdamās sēklas, parasti sauc riekstiņa kulinārijas izteiksmē. Parasti vienas sēklas ir klāt, bet laiku pa laikam mēs esam divi. Botānikas terminus, mandeļu nav taisnība riekstiņa. Reticulated kokaugu cietu čaumalu, (piemēram, no ārpuses persika kauliņa) apkārtējo ēdamās sēklas sauc endokarpa. Augļi ir nobriedusi, rudenī, 7-8 mēnešus pēc ziedēšanas.
Funkcija
1. mandeļu pulveris satur amygdalin, amygdalin zarnu mikrobu fermentu
ķermeņa, vai var būt aizsargjoslu rūgto mandeļu rūgto mandeļu rūgta almo
ND hidrolīzes ražot nelielos daudzumos ciānūdeņražskābe un Benzaldehīds,
kavēt elpošanas centra, klepus, astmu.
2. mandeļu pulveris ir funkcija no pretsāpju un pretiekaisuma iedarbība
3. mandeļu pulveris ir anti-audzējs efektu funkciju.
4. mandeļu pulveris ir funkcija, samazinot asins cukura, Hypolipidemic.
5. mandeļu pulveris ir funkciju likvidēšanu pigmentācija, vasaras raibumi, tumši plankumi, lai sasniegtu efektu skaistumu.
6. apmeklē funkcijas pazemināt gāzes klepus un astmu, caureju. Klepus, astma, krūtīs pilna flegma, asins-chun, sauss, Veļas zarnu aizcietējums.
Lietojumprogrammas
Produkta nosaukums: mandeļu pulveris
Botānikas avots: Almond
Augu daļu izmantot: sēklas
Izskats: Balta smalka pulvera veidā
Sieta analīze: 40 acs

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem mandeļu pulvera ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras mandeļu pulveris ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana