Moringa Leaf pulveris

Moringa Leaf pulveris ir dabiska, koka augu produkts vispārējais veselības stāvoklis, ko veicina kardiovaskulāro, neiroloģisko, prostatas, redzes veselība, pareizu gremošanu, enerģijas un normālu veselīgu imūno sistēmu atbalsts. Moringa Leaf pulveris nodrošina antioksidantus, proteīni, vitamīni, aminoskābes,...

Produkta detaļas

Produkta nosaukums

Moringa pulveris

Specifikācija

10:1 un tīra Moringa pulveris

Pakete

bungas / 25kg, 25kg/carton

Moringa Leaf pulveris ir dabiska, koka augu produkts vispārējais veselības stāvoklis, ko veicina kardiovaskulāro, neiroloģisko, prostatas, redzes veselība, pareizu gremošanu, enerģijas un normālu veselīgu imūno sistēmu atbalsts. Moringa Leaf pulveris sniedz antioksidanti, proteīni, vitamīni, aminoskābes, flavonoīdus, šķiedras, minerālvielas, hlorofila, beta karotīns un fenoli priekšrocības. Moringa Leaf pulveris ir vairāk nekā 90 būtisku uzturvielu savienojumi. Labvēlīgi un izcilas drošības profila Moringa Leaf pulveris ir pierādīts klīniskajos pētījumos plaši. Atklājas, ka produkts ir piemērots personām visās vecuma grupās (2-100). Bērni, pieaugušie, slimnieku mammas jaunais un vecais labumu no vairāk nekā 90 būtisku uztura savienojumiem, kas ir daļa no Moringa Leaf pulveris

Gandrīz nav svarīgi, kādas uzturvielas jūsu organismā ir nepietiekama; jo ar 90 + uzturvielas, daudzu tur sastopamo Moringa, jūs gatavojas iegūt lielāko daļu no tiem ir viens ražojums. Vitamīni, minerālvielas, aminoskābes un omega-3 eļļas ir tikai sākums phytonutrients atrodami Moringa.
Moringa dod Z veidi, stimulantu - bezmaksas dabas gaili par savu metabolismu, kas uzsāk savu ķermeni vērā absorbcijas režīmā. Moringa ir formulēts, lai nodrošinātu jūs ar visaugstāko efektivitāti absorbability. Sniedziet savu ķermeņa uzturvielu to vajadzībām ar veselīga uztura bagātinātājs iedunkāt. Moringa ir formulēts tā, lai sniegtu visaugstāko efektivitāti absorbability (biopieejamība) un satur 36 pretiekaisuma.

Funkcija
1, tas nomāc gramnegatīva un grampozitīvām baktēriju augšanu.
2, augstas koncentrācijas, tas kavē sēnīšu augšanu.
3, tā darbojas kā spēcīgs antitubercular un izmantoti, lai izārstēt aknu slimībām.
4, tas stimulē simpātiskās nervu galiem.
5, tā accerlates sirdspukstiem un constritic asinsvadi.
6, tas nomāc tonis un piespiedu pārvietošanu no kuņģa-zarnu trakta kustības.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem moringa lapu pulvera ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras moringa lapu pulveris ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana