Lēcas Protein

Zirņu proteīns izolēt ir izgatavots no augstas kvalitātes ĢMO zirņi. Darba procedūras ietver atdala, homogenizēt, sterilizācijai un smidzināšanas žāvēšana. Tas ' s dzeltens un aromātisks ar spēcīgu zirnīšu garšu un ir vairāk nekā 80 % proteīnu un 18 aminoskābes & vitamīnu bez holesterīna līmeni. Tas ir labi...

Produkta detaļas


Produkta nosaukums

Lēcas protein

Specifikācija

90 % proteīna peptīdiem 80 %

Pakete

1kg/bag25kg/drum

Zirņu proteīns izolēt ir izgatavots no augstas kvalitātes ĢMO zirņi.
Darba procedūras ietver atdala, homogenizēt, sterilizācijai un smidzināšanas žāvēšana. Itand #39; s dzeltens un aromātisks ar spēcīgu zirnīšu garšu un ir vairāk nekā 80 % olbaltumvielu un aminoskābju 18 andamp; vitamīni, kas bez holesterīna līmeni. Tas ir labi gelatinization un šķīšanas ieskaitot dispersibility, stabilitāti un sabrukuma.
Zirņu proteīns izolēt pulveris ir labi zināms, ir ļoti bioloģiski protein. Turklāt tie ir bez lielas alergēniem. Kolektīvi, tas padara zirņu proteīns ir ideāls avots pēc treniņa uzturvērtības sportistiem, kuri var rasties grūtības, papildinot ar cita veida proteīna
Funkcija
veselības aprūpes produktu zirņu proteīna peptīdiem cenu
Zirņu peptīda ir veikta, izmantojot virzīto ierobežojumu fermentu fermentācijas tehnoloģija pamatā zirņu proteīns, kā izejvielu bioloģisko barības maisījumu fermentu enzymolyzed riekstiņu maltīti. Zirņu peptīda ietver astoņas aminoskābes, kas organismā nevar sintezēt pats par sevi, un viņu attiecības ir tuvu modeļus, ko ieteikusi FAO / kurš. Labu iedarbību un lielisku peptīdu funkcionālās īpašības ļauj zirņu peptīdu plaši izmantot pārtikas un veselības aprūpes produktu:
1. zirņu peptīdu ir ļoti augsta ūdens saimniecības un eļļas absorbcijas īpašības, kā arī labu gel veido īpašums, kuru var izmantot šķiņķi un citu gaļas produktu kā lieliska piedeva.
2. zirņu polipeptīds ir zināmā mērā foamability un putu stabilitāte, kas daļēji aizstāt olām pievieno mīklas izstrādājumu.
3. zirņu peptīda ir lielisks emulģētspēja un emulsijas stabilitāte, ko var izmantot kā emulgatorus dažāda veida pārtikas produktus; zirņi peptīdu ātri emulģēt tauku, lai sagatavotu desas ar labu emulģētspēja. Desas, kas šādā veidā ir ļoti garšīgs ar augstu uztura vērtības.
4. Ja ieskaitīt cepumi, zirņu peptīda var pastiprināt aromāts un stiprināt olbaltumvielas; Turklāt tā var izveidojušies par veselības pārtikas, kurām ir atšķirīgas funkcijas.
5. zirņu peptīdu var izmantot arī miltu produkti. Piemēram, pievienojot peptīda zirņu miltos var uzlabot uzturvērtība, intensitāte un nūdeles lipekļa spēks, un tādējādi uzlabotu izskatu un garšu pārtikas milti.
6. zirņi (peptīda) alkoholiskos dzērienus. Tehnoloģisko problēmu, ka zirņi, kas satur lielu daudzumu olbaltumvielu (20 %) un tauku nevar raudzēts lai šķidrumus ir sekmīgi risināja, izmantojot biotehnoloģijas. Šāda veida alkoholiskos dzērienus ir bagāta ar peptīda, kas var ne tikai tikt absorbēts cilvēka organismā, bet arī uzlabot imūnsistēmas funkcijas, demonstrējot savu aktīvo lomu, kas kavē oksidācijas, aizvākšanas brīvie radikāļi, pazemina asinsspiedienu, asins tauku un holesterīna un izturīga pret vēzi, nogurumu un novecošanās.
7. Ja izmanto kosmētikā, zirņu peptīda var kavēt elastase, aizsargāt elastīna, uzlabo ādas elastību, palielina ādas pievilkšanas spēks un stimulē kolagēna un elastīna polisulfāts (chondroitin sulfāta) sintēze.

Krājumi

Specifikācija

Rezultāts

Testa metode

Proteīns

90,00 % min

91.00%

UV

Peptīda

75.00 % min

78.00%

Slāpekļa noteikšana

Ofmolecular svara sadalījumu peptīda

1000 Max

92.5

/

Izskats

Gaiši dzeltens pulveris pelēkbalts

Gaiši dzeltens pulveris

Vizuāli

Andamp smaka; Garša

Raksturlielums

Raksturlielums

Organoleptiskās

Daļiņu izmērs

100 % līdz 60 acs

Atbilst

60 acs ekrāna

Žāvēšanas zudumi

8,00 % Max

3.50%

5g/105℃/2 stundas

Zaudējumi no pelniem

8,00 % Max

1.00%

525℃/2G/3hrs

Smagie metāli
Arsenic(as)

2ppm Max

Negatīvs

AAS

Lead(PB)

20ppm Max

2.2ppm

AAS

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem lēcas protein ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras lēcas olbaltumvielas ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana