Pumkin sēklu Protein

Ķirbju sēklas ir daudzos ieguvumus veselības jomā, ir konkrētu uzturvielu bagātu pārtiku, no kuriem daži ir labs avots olbaltumvielu, fitosterīnu, šķiedrvielu, dzelzs, vara, magnija, mangāna, kalcija, kālija, cinka, fosfora, selēna, Folāts, niacīns, un citi vitamīni un aminoskābes, piemēram,...

Produkta detaļas

Produkta nosaukums

Ķirbju sēklu protein

Specifikācija

Mangostin 98 %

Pakete

25kg vai 50kg pp auduma maisiņi

Ķirbju sēklas ir daudzos ieguvumus veselības jomā, ir konkrētu uzturvielu bagātu pārtiku, dažas no kurām ir labs avots olbaltumvielu, fitosterīnu, šķiedrvielu, dzelzs, vara, magnija, mangāna, kalcija, kālija, cinka, fosfora, selēns, Folāts, niacīns, un citu vitamīnu un aminoskābēm, piemēram, triptofāns, arginīns un glutamīnskābe. Viens grams olbaltumvielu ķirbju sēklas satur tikpat daudz triptofāna kā pilnu glāzi piena. Sēklas ir teikt, ka samazināt holesterīna līmeni. Tā sēklās ir linolēnskābe, uzturvielas, uzskatīja, lai palīdzētu novērst sacietēšana no artērijās. Ēšanas maisījuma sēklas - saberztas vai vienkārši snacking par maza sauja sēklas vienreiz vai divreiz dienā - var nomierināt iekaisušas un hiperaktīva urīnpūšļa dažkārt saistīta ar bedwetting.

Ķirbju sēklas ir izmantoti gadsimtiem Austrumeiropā, Indija un Ziemeļamerikā.
Zinātnieki sāka studēt sēklas, kad tur popping kā sastāvdaļa daudzos tautas medicīnas receptes.
Ķirbju sēklu proteīna pulveris ir jau tiek uzskatīts par vienu no labākajiem produktiem starp organisko pārtiku.
Ar vairāk nekā 63 % piemaksu veģetārietis olbaltumvielu masas PPP piedāvā patērētājiem veselības domājošiem protein aizstājējprodukts, kas ir viegli sagremot un tik dabiski koncentrētu 1.5 scoops (15 grami) piedāvā 10 gramus pilnīga olbaltumvielu.

Funkcija
1. ķirbju sēklas proteīns var palīdzēt novērst prostatas slimības.
2. ķirbju sēklas proteīns ir ārstējot garais klepus un bērni ar sorethroat funkciju.
3. ķirbju ir arī dabas avots, magnija, fosfora, selēns, cinks, A vitamīna un vitamīns c.
4. ķirbju sēklas protein ir arī caureju, kas var palīdzēt mitruma ādu, ir patiešām labs skaistums pārtikas sievietēm.
5. ķirbju sēklu ekstrakts tiek izmantots medicīniski, lai palīdz uzlabot zarnu funkciju, glābjot zarnu trakta no parazītiem un tārpiem.
6. ķirbju sēklu ekstrakts ir daudz skābi, šī skābe var atpūsties atpūsties stenokardiju un zems augsts asins šķidro funkcija.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem pumkin sēklu protein ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras pumkin sēklu olbaltumvielas ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana