Zirņi proteīna izolāts

Zirņi proteīna izolāts ir izgatavots no augstas kvalitātes bez ĢMO zirņi eksportē no Kanādas un ASV. Darba procedūras ietver atdala, homogenizēt, sterilizācijai un smidzināšanas žāvēšana. Tas ir dzeltens un aromātisks ar spēcīgu zirnīšu garšu un ir vairāk nekā 80 % olbaltumvielu un aminoskābju 18 & vitamīni...

Produkta detaļas

Produkta nosaukums

Zirņu proteīns

Specifikācija

Protein≥80 %

Pakete

20kgs/soma


Zirņi proteīna izolāts ir izgatavots no augstas kvalitātes bez ĢMO zirņi eksportē no Kanādas un ASV. Darba procedūras ietver atdala, homogenizēt, sterilizācijai un smidzināšanas žāvēšana. Tas ir dzeltens un aromātisks ar spēcīgu zirnīšu garšu un ir vairāk nekā 80 % olbaltumvielu un aminoskābju 18 andamp; vitamīni, kas bez holesterīna līmeni. Tas ir labi gelatinization un šķīšanas ieskaitot dispersibility, stabilitāti un sabrukuma. Zirņu proteīns ir izgatavots no augstas kvalitātes ĢMO zirņi.
Darba procedūras ietver atdala, homogenizēt, sterilizācijai un smidzināšanas žāvēšana.
Tas ir dzeltens un aromātisks ar spēcīgu zirnīšu garšu un ir vairāk nekā 80 % olbaltumvielu un aminoskābju 18 andamp; vitamīni, kas bez holesterīna līmeni.

Funkcija
1). Zirņu proteīns ir ļoti augsta ūdens saimniecības un eļļas absorbcijas īpašības, kā arī labu gel veido īpašums, kuru var izmantot šķiņķi un citu gaļas produktu kā lieliska piedeva.
2). Zirņu proteīns ir zināmā mērā foamability un putu stabilitāte, kas daļēji aizstāt olām pievieno mīklas izstrādājumu.
3). Zirņu proteīns ir lielisks emulģētspēja un emulsijas stabilitāte, ko var izmantot kā emulgatorus dažāda veida pārtikas produktus; Zirņu proteīns var ātri emulģēt tauku, lai sagatavotu desas ar labu emulģētspēja. Desas, kas šādā veidā ir ļoti garšīgs ar augstu uztura vērtības.
4). Ja pievienots cepumi, zirņu proteīns var pastiprināt aromāts un stiprināt olbaltumvielas; Turklāt tā var izveidojušies par veselības pārtikas, kurām ir atšķirīgas funkcijas.
5). Zirņu proteīns var izmantot arī miltu produkti. Piemēram, pievienojot peptīda zirņu miltos var uzlabot uzturvērtība, intensitāte un nūdeles lipekļa spēks, un tādējādi uzlabotu izskatu un garšu pārtikas milti.
6). Zirņi alkohols. Tehnoloģisko problēmu, ka zirņi, kas satur lielu daudzumu olbaltumvielu (20 %) un tauku nevar raudzēts lai šķidrumus ir sekmīgi risināja, izmantojot biotehnoloģijas. Šāda veida alkoholiskos dzērienus ir bagāta ar zirņu proteīns, kas var ne tikai tikt absorbēts cilvēka organismā, bet arī uzlabot imūnsistēmas funkcijas, demonstrējot savu aktīvo lomu, kas kavē oksidācijas, aizvākšanas brīvie radikāļi, pazemina asinsspiedienu, asins tauku un holesterīna un izturīga pret vēzi, nogurumu un novecošanās.
7). Lietojot kosmētiku, zirņu proteīns var kavēt elastase, aizsargāt elastīna, uzlabo ādas elastību, palielina ādas hermētiskumu un stimulē kolagēna un elastīna polisulfāts (chondroitin sulfāta) sintēze.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem zirņu proteīns izolēt ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras zirņu proteīna izolāts ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana