Banānu pulveris

Banānu var mazināt psiholoģisko spiedienu, lai cilvēki jūtas laimīgs. Tā arī var novērst, apoplexia un paaugstināts asinsspiediens. 5 banāni ikdienas efekts ir tāds pats kā 50 % no narkotiku hipotensiju. Banānu ir bagāta ar VA, kas uztur veselīgu matu un ādas. Banānu satur arī gandrīz visa veida...

Produkta detaļas

Produkta nosaukums

Banānu jauda

Specifikācija

4:1, 5: 1 , 10: 1, 20: 1

Pakete

bungas / 25kg, 25kg/carton

Banānu var mazināt psiholoģisko spiedienu, lai cilvēki jūtas laimīgs. Tā arī var novērst, apoplexia un paaugstināts asinsspiediens. 5 banāni ikdienas efekts ir tāds pats kā 50 % no narkotiku hipotensiju. Banānu ir bagāta ar VA, kas uztur veselīgu matu un ādas. Banānu satur arī gandrīz visu veidu vitamīnu un minerālu vielas un šķiedrvielu. Tas ir labākais augļi zaudēt svaru. Vārdu sakot, banānu ir labus augļus
mūsu ķermeņa!
Banānu pulveris ir smalki izvēlēts no dienvidiem no Ķīnas, ko ražo ar modernu tehniku, piemēram, vakuuma freeze žāvēšanas metodi, mēs tikai izmantot dabas izejvielas ražot banānu pulveris, tā lielākā daļa palika banānu dabiskās īpašības. Piemēram, smarža, garša un aromāts. banānu izejmateriāls ir visvairāk tradicionālos augļu Fu Jian province, China. Tas garšoja vienmērīgu un mīksto. Salds un maigs smarža padarīja slavenu visā pasaulē.
Funkcija
1. banānu pulveris parasti lieto attiecībā uz alkoholiskajiem dzērieniem, veselības aprūpes produktu, zīdaiņu pārtika, uzpūsti pārtikas, cepamais ēdienu, saldējuma, visu veidu piena tējas andoatmeal.
2. banānu pulveris var izmantot kā brokastis, pārtikas samazināt svaru.
3. banānu pulveris arī var nomest aperient.
4. skaidri intestins un vēdera, izārstēt aizcietējums.
5. ātri papildināt enerģētikas un allaying nogurums.
Lietojumprogrammas
1. medicīnas un veselīgu kopšanas līdzeklis, veselīgu uzturu;
2. infantal pārtikas, cietu dzēriens, dienasgrāmata, instant pārtiku, miltu ēdienu;
3.Flavouring,Middle vecuma un veco pārtiku, cepta pārtika, uzkodas pārtikas, atdzesē pārtikas un dzērienu.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem banānu pulveris ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras banānu pulveris ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana