Piena dadžu ekstrakts

Piena dadžu ir thistleof ģints Silybum Adans., ziedošs augs margrietiņa ģimenes (Asteraceae). Piena dadžu ir pierādīts, lai palīdzētu aizsargāt un atjaunot aknu trīs veidos: piena dadžu ir spēcīgs antioksidants, tas aizsargā aknas un var pārtraukt enterohepatiskā...

Produkta detaļas

Piena dadžu ir thistleof ģints Silybum Adans., ziedošs augs margrietiņa ģimenes (Asteraceae). Piena dadžu ir pierādīts, lai palīdzētu aizsargāt un atjaunot aknu trīs veidos: piena dadžu ir spēcīgs antioksidants, tas aizsargā aknas un var pārtraukt toksīnu enterohepatiskā recirkulāciju. Piena thistleand #39; s silymarin komplekss rada andquot; shieldandquot; kas var palīdzēt aizsargāt pret daudz aknu nekaitējot vielas un var arī palīdzēt atjaunot aknu ķermeņa.

Kas ir Silybum Marianum?
Silybum marianum ir dadžu ģints Silybum Adans., ziedošs augs margrietiņa ģimenes (Asteraceae). Tie ir dzimtene ir Vidusjūras reģionu Eiropā, Ziemeļāfrikā un Tuvajos Austrumos. Nosaukumu andquot; piena thistleandquot; izriet no divām lapām; līdzekļi tie ir sīkiem plankumiņiem izraibināta ar baltas šļakatas un tajos pienainu sulu. No visām augu bagātinātājiem jūs atradīsiet mūsu mājas lapā pārdošanā, piena dadzis ekstrakts var būt visvairāk intriģējošs.
Silybum marianum ekstrakts ir iegūts no silybum marianum, kas ir zāļu asteraceae augu sēklas. Tas ir dzeltens pulveris vai kristāla pulveris un rūgtu garšu. Silybum marianum ekstrakta plaši izmanto zāles, veselības produkti, kosmētika un pārtiku.
Silybum marianum ekstraktu var aizsargāt aknu šūnās no toksiskām vielām iebrukums, jo īpaši etanola un vides piesārņojošo vielu (pesticīdu, smago metālu, u.c.) iekļūšanu. Silybum marianum ekstrakts ir spēcīgs antioksidants un aknu šūnās var pasargāt no tiek bojāts ar brīvo radikāļu. Tās ietekme ir daudz spēcīgāka, nekā, ka vitamīns E. Silybum marianum ekstrakts var veicināt olbaltumvielu sintēzi, paātrināt jaunu aknu šūnu izveidi vai veikt bojātā aknu šūnu self-remontēts. Tāpēc to sauc par andquot; aknu dabas aizsardzības drugandquot;.


Produkta nosaukums

Piena dadžu ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Sēklas

Specifikācija

Silymarin 80 % UV
Silymarin 40 % HPLC

Šķīdinātāja ekstrakts

Etanola/ūdens/acetona

Pakete

25kg/drum

Funkcija:

1. piena dadžu ir spēcīgs antioksidants.
2. piena dadžu aizsargā aknas, nepārtraucot toksīnu enterohepatiskā recirkulāciju. Piena dadžu liek augšā aizsardzības andquot komplekss silymarin; shieldandquot; tas var palīdzēt aizsargāt pret daudziem aknu nekaitējot vielām.
3. piena dadžu var palīdzēt aknu ģenerēt. Vai zinājāt, ka aknas ir tikai iekšējo orgānu, kas spēj reģenerēties Piena thistleand #39; s silymarin komplekss var reāli palīdzēt aknu sintezē jaunus proteīnus.

Ieviešanu, Silibinin
Silibinin (SNN), pazīstams arī kā silybin, ir silymarin lielu aktīvo sastāvdaļu, standartizētos piena dadzis ekstrakts sēklas satur maisījuma sastāvā, starp citu, silibinin, isosilibinin, silicristin un silidianin flavonolignans. Silibinin, pati par sevi ir maisījums no diviem diastereomēri, silybin A un B, silybin aptuveni equimolar attiecība. In vitro un dzīvnieku pētījumu liecina, ka silibinin ir hepatoprotective (antihepatotoxic) īpašības, kas aizsargātu aknu šūnas pret toksīnus. Silibinin ir arī parādījusi in vitro pretvēža iedarbību pret cilvēka prostatas adenocarcinoma šūnas, estrogēnu atkarīgu un - neatkarīgu cilvēktiesību krūšu šūnu karcinomu, cilvēka ectocervical karcinomu šūnas, cilvēka resnās zarnas vēža šūnām un abas mazo un nonsmall cilvēka plaušu karcinomas šūnas.
Ķīmiski modificēti silibinin silibinin disuccinate dinātrija dihidrogēnfosfāta (tirdzniecības nosaukums Legalon SIL) šķīdums injekcijām, pašlaik tiek izmēģināts kā smagas intoksikācijas ar hepatotoksiska vielām, piemēram, nāves KLP (Amanita phalloides) saindēšanās ārstēšanu. Pastāv arī klīniski pierādījumi par silibinin izmantošanu kā atbalsta elements no alkoholisma un bērnu klases un #39; Aand #39; aknu ciroze.

Ūdenī šķīstošs Silymarin detaļas

Piena dadžu ekstraktu silymarin ir cita Vispārpieņemtie nosaukumi ietver cardus marianus, piena dadžu, svētīja piena dadžu, Marian Thistle, Mary Thistle, Saint Maryand #39; s Thistle, Vidusjūras piena dadžu, raibs dadžu andScotch dadžu. Šī suga ir gada orbiannual augu Asteraceae ģimenes. Šajā diezgan tipisks dadžu ir sarkana topurple ziedi un spīdīga bāli zaļas lapas ar baltu vēnām. Sākotnēji Dienvideiropā uz Āziju caur anative, tagad atklājas visā pasaulē. Ārstniecības augu daļas ir theripe sēklas.
Ūdenī šķīstošs Silymarin pieteikumi
Silymarin ir zināms arī tikt izmantota kā pārtika. Ap 16. gadsimtā themilk dadžu kļuva ļoti populārs, un gandrīz visas tā daļas bija ēst. Theroots var ēst neapstrādāta vai vārītu un sviestu vai nominālvērtības vārītas un grauzdētas. Theyoung dzinumi pavasarī var samazināt to saknes un vārītas un sviestu. Uz galvas bija ēst pagātnē kā globe artišoks un kātiem (pēc pīlinga) pa nakti var mērcēti, lai noņemtu rūgtumu un tad ziedu Thespiny seglapu sautētiem. Lapas var apgrieztām ar prickles un vārītas un goodspinach, aizvietot vai tiem var pievienot arī neapstrādātu salāti.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem piena dadzis ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras piena dadzis ekstrakts ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana