Mājas > OEM

OEM un speciāli madeservice

Mēs piedāvājam pilnu pagrieziena atslēgas risinājumi ietver produkta koncepcijas, formulējumi, iepakojuma un etiķetes dizains. Mums ir daudzpusīgi, un tos var radīt plašu produktu kategorijām, tajā skaitā:

· Pielāgots privātā marķējuma līgumu ražošanas nutraceuticals, vitamīnu, uztura bagātinātāju un citiem veselības saistītiem ražojumiem
· Kapsulas (ieskaitot veģetārie kapsulas)
· Tabletes
· Pulveri
· Sveķains

· Sloksnēm

Spīdēt augstas ir unikāli kvalificēti, lai sniegtu saviem klientiem ar tīrību un potenci, viņi pieprasa mīkstās želatīna piegādes sistēmā. Izmantojot vismodernāko pieejamo tehnoloģiju, mēs ražot augstākās kvalitātes softgels, tabletes, cietās kapsulas un specializējas iekapsulētājmateriālu materiālus, ko bieži uzskata par neiespējamu rezumēju. Auga uztur ražošanas izlaides spējas līdz 900.000 softgels katrā datorā, katru dienu.

180000 kvadrātveida kājām state-of--art LRP sertificētas iekārtas un pieredzējusi komanda sintezētājiem, inženieri, produktu menedžeri esam šeit, lai palīdzētu jums daudzos veidos faktiski redzēt panākumus veselības produktiem un idejas sākuma līdz beigām no preparāta tirdzniecību.