Sialic Acid

Tas ir pamata sastāvdaļu daudzās glycoproteins, glikopeptīdu un glycolipids ar daudzām bioloģiskās funkcijas, tai skaitā asins proteīnu eliminācijas pusperiods regula, dažādu toksīnu neitralizācijas, šūnu Adhēzija, imunoloģisko antigēna antivielu reakcijas un glikoproteīnu lytic aizsardzības...

Produkta detaļas

Produkta nosaukums

Sialic acid

Specifikācija

20 % - 98 %

Pakete

25kg/drum

Tas ir daudz glycoproteins, glikopeptīdu un glycolipids ar daudzām bioloģiskās funkcijas, tai skaitā asins proteīnu eliminācijas pusperiods regula, dažādu toksīnu neitralizācijas, šūnu Adhēzija, imunoloģisko antigēna antivielu reakcijas un glikoproteīnu lytic aizsardzības pamata sastāvdaļu. ir arī cubilose (ēdamās birdand #39; s ligzdu) aktīvās vielas un par daudzām jaunām narkotikām.
Tā ir būtiska nozīme pētniecībā un attīstībā, ogļhidrāti narkotikas. Tas joprojām ir karstākie jaunumi sintēze un bioaktīvo vielu skrīninga pētījumi. Tomēr, kas it īpaši metastāzes, anti Alzheimer anti-virus, pretiekaisuma un tā tālāk. Jaunās paaudzes anti-gripa narkotiku izmanto sialic acid kā savējos tirgū tagad. Un anti-Alcheimera narkotiku arī būs pieejama drīzumā. Zinātnieki jau ir pierādījuši, thatSialic skābe ir svarīga uzturvērtības smadzeņu un perifērā nerva. Funkcionalitātes bērnu pārtikas pievienojot N-Acetylneuraminic acid jau ir tirgū. par piemērošanas funkcionālās pārtikas produktos.
Funkcija
1.anti virusfunction
2.anti cancerfunction
3.anti inflammationfunction
4. Defensivefunctionagainstbacteriologicalinfectiong
5. Controllingabilityofimmunesystem
6. Restrainingabilityagainstpigmentation
7. Signaltransformationinnervecells
8. Playakeyroleinbraindevelopmentandlearning
9. Asprecursorforthemanufactureofmanypharmaceuticaldrugs
Lietojumprogrammas
1. sialic acid plaši izmanto pārtikas, dzērienu, farmācijas, kosmētikas un citās nozarēs.
2. sialic acid ir ideāls krāsviela, kas izmantotas vīna dzērienu, sīrups, ievārījumu, saldējumu, mīklas un tā tālāk.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem sialic acid ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras sialic acid ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana