Oxymatrine

Oxymatrine (matrine oksīda, matrine N-oksīds, matrine 1-oksīds) ir viens no daudziem quinolizidine alkaloīds savienojumus ekstrahē no Sophora flavescens, ķīniešu herb saknes. Tas ir ļoti līdzīgs struktūrā, matrine, kuram ir viens mazāk skābekļa atoms. Oxymatrine ir dažādas sekas, ko lieto in vitro un...

Produkta detaļas

Produkta nosaukums

Oxymatrine

Specifikācija

98%

Pakete

25kg/drum

Oxymatrine (matrine oksīda, matrine N-oksīds, matrine 1-oksīds) ir viens no daudziem quinolizidine alkaloīds savienojumus ekstrahē no Sophora flavescens, ķīniešu herb saknes. Tas ir ļoti līdzīgs struktūrā, matrine, kuram ir viens mazāk skābekļa atoms.
Oxymatrine ir dažādas sekas, in vitro un dzīvnieku modeļus, tostarp aizsardzība pret apoptozi, audzējs, fibrotic audu attīstībai un iekaisumu.
Turklāt oxymatrine ir pierādīts, lai samazinātu sirds išēmiju (samazināta asins perfūzijas) miokarda traumas, aritmiju (neregulāru sirdsdarbību) un uzlabo sirds mazspēja, palielinot sirds funkciju.
Oxymatrine ir atvasināts no Sophora augiem. Ir pierādīts, ir zināmā mērā pretvīrusu īpašības. To bieži lieto ārstējot Hepatits B sakarā ar tās piedāvāto iespēju samazināt aknu bojājumu un samazināt vīrusu slodzi. Ir arī ierosināts, ka oxymatrine var palielināt asins plūsma un Ķīnā tas dažreiz izmanto kā pretvēža zāles.
Funkcija
1. uzlabot leikocītu trūkums simptomi, lai uzlabotu abām #39; s imūnās funkcijas;
2. pretoties sēnītes, antibiotiku, tas ir efektīvs, kas nodarbojas ar trichomonad Vaginīts, šaust slimības,
Amoeba dizentēriju un sēnītes Dizentērija, utt.;
3. to var izārstēt tonsilīts, mastīts, gluda astmas etc.when iekšķīgi.
4. baktericīdas narkotikas, lai izārstēt infusorium, giardia,
5. a cure aritmijas
6. anti caureja un antiasthmatic narkotikas
7. anti anafilaktiskais šoks, anti iekaisumu un Diurēze
Lietojumprogrammas
Tas ir dārzeņu insekticīds ar kontaktu un kuņģa darbību, ko raksturo efektīva, zemu toksicitāti un ilgtermiņa ietekmi.
Oxymatrine varētu efektīvi ārstēt hroniskas vīrusu hepatīta un veicināt B hepatīta vīrusa (HBV) un C hepatīta vīrusu (HCV) hroniska B hepatīta un C pārvērst negatīvo un samazinātu seruma līmeni ALT seruma marķierus. Tas ir vērtīgs, pievērst lielāku uzmanību oxymatrine pamata un klīnisko pētījumu, lai izpētītu tās ietekmi uz antihepatic fibrozi precīzu mehānismu.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem oxymatrine ražotāju un piegādātāju, Ķīna jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras oxymatrine ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana