Melatonīnu

melatonin-73-31-4-For-Good-Sleep-and

Produkta detaļas

Produkta nosaukums

Melatonīnu

Specifikācija

98 %

Pakete

25kg/drum

Melatonīnu ir hormons, ko čiekurveidīgs dziedzeris, mazo dziedzeris, smadzenes. Melatonīnu palīdz kontrolēt jūsu gulēt un mosties cikli. Tas ļoti nelielos daudzumos atrodami produktos, piemēram, gaļa, graudi, augļi un dārzeņi. Jūsu iestādei ir savs iekšējais pulkstenis, kas kontrolē jūsu miega un nomoda stundas dabisko ciklu. Daļēji ķermeņa pulksteni kontrolē, cik daudz melatonīnu jūsu ķermeņa padara.
Parasti, melatonīnu līmeņi sāk pieaugt-vidus vēlā vakarā, saglabājas augsts visu nakti un tad piliens agrās rīta stundās. Gaismas ietekmē, cik daudz jūsu organisms ražo melatonīna. Īsāku dienu laikā ziemas mēnešos, jūsu organisms var radīt melatonīnu, agrāk vai vēlāk tajā pašā dienā, nekā parasti. Šī izmaiņa var izraisīt sezonas afektīviem traucējumiem (VAD) vai ziemas depresijas simptomi.
Dabas melatonīnu līmeņi lēnām samazināties ar vecumu. Dažos gados vecākiem pieaugušajiem veikt ļoti nelielos daudzumos to vai to nav vispār. Var izmantot, lai ārstētu jet lag vai miega traucējumi (bezmiegs). Melatonīnu ir spēcīgs antioksidants, kas aizstāv pret brīvo radikāļu un palīdz atbalstīt glutations aktivitāte nervu audos

Funkcija
1. melatonīnu efektīvi uzlabot miega kvalitāti
2. melatonīnu var uzlabot visu ķermeni funkcionālo statusu
3. melatonin var uzlabot cilvēka imunitāti, novērš depresiju, Alzheimerand #39; s sindroms, kataraktu, glaukomu ārstēšanai bija arī atzīmēts efekts.
4. melatonīnu var palielināt abām #39; s imūnsistēmu, palīgierīces vēzis, uzlabo fizisko sagatavotību.
5. melatonīnu ir spēcīgs antioksidants ietekme

Lietojumprogrammas
Melatonīnu ir pazīstama arī kā MEL. Melatonīnu dabiski veidojas organismā, atbildot uz gaismas uztvere, Melatonin ir izmantoti, lai atvieglot bezmiegs, apkarotu jet lag, aizsargā šūnas no brīvu radikāļu kaitējumu, palielināt imūno sistēmu, novērst vēzi un paildzinātu laiku.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem melatonīnu ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras melatonīnu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana