Inulīna

Inulīna ir rezerves polisaharīdu rūpnīcās galvenokārt no augiem, konstatēts vairāk nekā 36.000 sugas, tai skaitā dicotyledons Compositae, Campanulaceae, Gentianaceae 11 ģimenēm un monocotyledons Liliaceae. Inulīna ir ideāls funkcionālās pārtikas sastāvdaļu, kā arī...

Produkta detaļas

Produkta nosaukums

Inulīna

Specifikācija

≥99.0%

Pakete

25kg/drum

Inulinis rezerves polisaharīdu rūpnīcās galvenokārt no augiem, ir konstatēts vairāk nekā 36.000 sugas, tai skaitā dicotyledons Compositae, Campanulaceae, Gentianaceae 11 ģimenēm un monocotyledons Liliaceae.
Inulinis ideālu funkcionālās pārtikas sastāvdaļu, kā arī labas izejvielas, fructooligosaccharides, augstu fruktozes sīrups, fruktoze kristāliskā un citu produktu ražošanā.
Funkcija
Gremošanas veselība uzlabojās.
gremošanu nozīmē labāku veselību, nodrošinot uzlabotu absorbciju kritisko minerāli (kalcijs un magnijs), samazināts gāzes un andquot samazināšanu; bloatyandquot; jūtas apspiestas pieaugums kaitīgo baktēriju kolu. Šo pozitīvo veselību ietekmē ir sakarā ar to, ka inulīna ir prebiotic, kas darbojas, lai stimulētu normāla, labvēlīgi baktērijas kolu. Inulīna var uzlūkot kā labas baktērijas zarnu, kas padara to veselīgu pārtiku. Pētījumi ir parādījuši, inulīna būtu efektīvs prebiotic, kā arī bifodenic pie ikdienas patēriņa 5 gramiem dienā. Pētījums veikts pie Johns Hopkins, 113 zīdaiņiem baroja bērnu graudaugu, papildināta ar inulīna vai placebo 6 mēnešus. Bērni patērē graudaugu ar inulīna parādīja samazināta saslimstība ar drudzi, mazāk antibiotiku izmantošana, mazāk ārstu apmeklējumiem, mazāk vemšana un mazāk daycare kavējumus. Kā prebiotic šķiedrvielu, inulīna ir pārtikas probiotikas. Tas izraisa probiotikas Bifidobacteria palielināt. Kā tie pieaugs, tās izdalīties skābes. Resnās zarnas pH izmaiņas palīdz apspiest kaitīgas baktērijas, piemēram, e. Coli, Salmonella un Campylobacter izaugsmi.
Uzlabotu kaulu veselību.
Inulīna palīdz palielināt kaulu blīvums, palielinot kalcija absorbciju. Pētījumi ir pierādījuši, ka inulīna palielina kalcija absorbciju līdz 20 procentiem. Amerikas klīniskās ēdināšanā žurnālā publicēto pētījums liecina, ka inulīna kalcija saglabāšanu vai kaulu blīvuma pusaudžiem pieauga par 15 procentiem. Šī kalcija absorbciju un kaulu blīvuma palielināšanās rezultātā pēc papildinot diētu ar inulīna 8 grami dienā. Turklāt citi pētījumi ir parādījuši pozitīva ietekme uz kalcija absorptioninulin ārstēšanai pēcmenopauzes sievietēm un pusaudžiem.
Efektīva svara zudums un svara kontroles līdzeklis.
Tas ir labi zināms un dokumentē, ka šķiedras, piemēram, inulīna, palīdz uzturēt ilgāku laiku pēc ēšanas pilnības sajūta. Papildus tam, ogļhidrātu, šķiedrvielu, inulīna, ir ļoti zemu glikēmisko indeksu pārtikas, kas nozīmē, ka tā ir minimāla ietekme uz cukura līmeni asinīs. Turklāt, inulīna bieži pievieno pārtikas produktiem, lai uzlabotu garšu un svaiguma produkti – vienkārši, tas padara ēdienu garšu labāk! Salds zobs ir apmierināts, un jums ir sajūta, pilnība, kas palīdz jums patērēt attiecīgajos līmeņos kalorijas jūsu svara kontroles vai svara zudums programmas.
Palīdz pārvaldīt diabēta.
Inulīna kā nesagremots šķiedrvielu neietekmē glikozes līmeni asinīs, kā arī tas ietekmē insulīna līmenis. Tā ir nulles glikēmisko indeksu. Inulīna pārtikas produktos nodrošina gan beramkravu salduma, neradot glikozes līmeņa celšanos pēc maltītes. Tā ir piemērota cukura diabēta slimniekiem.
Uzlabota Motality.
Vienkārši, inulīna kā diētisko šķiedrvielu, uzlabo regularitāti un samazina aizcietējums. Pētījumi arī rāda gan biežākas un atkritumu apjomu pēc inulīna patēriņa.
Lietojumprogrammas
-Zīdaiņu andamp; funkcionālās pārtikas bērnam
-Siers
-Dairy
-Sporta dzēriens
-Funkcionālu dzērienu

Produkta nosaukums

Inulīna

Izskats

Balta smalka pulvera veidā

Pamatviela

98%

CAS Nr.

9005-80-5

MF

C228H382O191

EINECS

232-684-3

Molekulmasa

6179.35808000012

Testa metode

HPLC

Uzglabāšana

Uzglabāt vēsā un sausā vietās, turēt prom no spilgtas gaismas.

Šokolādes tāfelītes derīguma termiņš

2 gadiem, ja to pienācīgi uzglabā.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem inulīna ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras inulīna ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana