Hesperidin

Hesperidin ir bagātīgi atrodami citrusaugļu flavanoneglycoside. Tā aglycone forma tiek saukta par hesperetin. Tās nosaukums ir atvasināts no vārda "hesperidium" veida citrusaugļu koki ražo augļus. Tiek uzskatīts, ka hesperidin loma augu aizsardzība. Tā darbojas kā anantioxidant...

Produkta detaļas

Produkta nosaukums

Hesperidin

Specifikācija

90 % - 98 %

Pakete

25kg/drum

Hesperidin bagātīgi ir aflavanoneglycosidefound incitrusfruits. Itsaglyconeform ir calledhesperetin. Tās nosaukums ir atvasināts no vārda andquot; hesperidiumandquot; tāda veida citrusaugļu koki ražo augļus. Tiek uzskatīts, ka hesperidin spēlēt lomu inplantdefense. Tā darbojas kā anantioxidantaccording in vitro pētījumus. Dažādas priekšizpētes pētījumos atklāj romāns farmaceitiskās īpašības, no kuriem neviens nav apstiprināts kā vajadzīgs cilvēkiem. Hesperidin samazina holesterīna līmenis un asinsspiediens, žurkām. Pele pētījumā, lielu devu hesperidin samazināta kaulu blīvuma zudumu. Citu dzīvnieku pētījums parādīja aizsardzības sekas pret Sepse. In vitro un laboratorijas pētījumu, hesperidin ir pretiekaisuma iedarbība. Hesperidin ir arī potentialsedative, iespējams, darbojas throughopioidoradenosine receptoriem. Hesperidin izrādīja klaju pretvēža aktivitāte pret dažu izvēlēto cilvēku carcinomacell rindas. Daži in vitro rezultāti lietot tikai aglycone formu. Hesperidin arī parādīja potenciālu iespiesties theblood-smadzeņu barrierin in vitro modeli.
Funkcija
1. hesperidins ir antioksidanti, pretiekaisuma, hypolipidemic, vasoprotective un anticarcinogenic un holesterīna pazemināšanas darbības.
2. hesperidins var kavēt pēc fermentiem: Single A2, lipoxygenase, HMG-CoA reduktāzes un ciklo-oxygenase.
3. hesperidins uzlabot veselību kapilāru kapilāru caurlaidības samazinot.
4. hesperidins tiek izmantoti, lai samazinātu siena drudzis un citas alerģiskas nosacījumus, kavē histamīna izdalīšanās no tuklo šūnu. Iespējams, pretvēža aktivitāte hesperidins varētu izskaidrot ar etilēndiamīnā sintēzes kavēšana.
5. Orange Flavone ir rekvizīti, piemēram, unikālas aromaticity, laba ūdens vannā un acīmredzams farmakoloģiska iedarbība
6. tas var satraukt sirds un asinsvadu, samazināt un tad liek hipertensija.
Lietojumprogrammas
1. pharmaceutical kapsulas vai tabletes;
2. funkcionālās pārtikas kā kapsulas vai tabletes;
3.Water šķīstošo dzērienu pārmērīgu lietošanu;
4. veselības produktiem kā kapsulas vai tabletes.

Produkta nosaukums

Hesperidin

Nosaukums latīņu valodā

Citrus Aurantium ekstrakts

Aktīvā viela

Hesperidin

Biogēnās izcelsmes

Savvaļā centrālajā un dienvidu Ķīna

CAS NR.

520-26-3

Specifikācija

90%-98%

Molekulārā formula

C28H34O15

Molekulmasa

610.55

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Peel

Rakstzīmes

balts pulveris ar nelielu dzeltenu cast

Lietojums

Farmācija, healthcares un kosmētikas

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem hesperidin ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras hesperidin ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana