Griffonia sēklu ekstrakts

Ir starpposma metabolīts, izmanto, lai ražotu serotonīna 5 HTP vai 5 hydroxytryptophan. Serotonīna ir ļoti svarīga viela, kas palīdz veicināt normālu smadzeņu un nervu darbību. Serotonīna ir galvenais neiromediatoru, kas atbalsta noskaņojumu, miega funkcijas un apetīti. 5 HTP 5-Hydroxytryptophan...

Produkta detaļas

Produkta nosaukums

5 HTP

Specifikācija

98 %

Pakete

25kg/drum

Ir starpposma metabolīts, izmanto, lai ražotu serotonīna 5 HTP vai 5 hydroxytryptophan. Serotonīna ir ļoti svarīga viela, kas palīdz veicināt normālu smadzeņu un nervu darbību. Serotonīna ir galvenais neiromediatoru, kas atbalsta noskaņojumu, miega funkcijas un apetīti.
5 HTP 5-Hydroxytryptophan (5-HTP), pazīstams arī kā oxitriptan (INN), ir dabiskā aminoskābe, un ķīmisko prekursoru, kā arī ametabolic starpproduktu, neirotransmiteru serotonīna un melatonīnu no triptofāna biosintēze.
5 HTP tiek pārdota nekā pret Apvienoto Karalisti, Amerikas Savienotajās valstīs un Kanādā kā uztura papildināšanai izmanto kā antidepresantu, ēstgribas nomācošas un miega atbalsta un arī tirgo daudzās Eiropas valstīs, saskaņā ar tirdzniecības nosaukumiem, piemēram, Cincofarm, Levothym, Levotonine, Oxyfan, Telesol, Tript Ak un Triptum majordepression indikācijām. Vairākas dubultmaskētā placebo kontrolētos klīniskos pētījumos ir pierādījuši efektivitāti 5 HTP attieksmē pret depresiju, gan bija vērojams augstas kvalitātes pētījumu trūkums.

Funkcija
5 HTP un bezmiegs. Attiecības starp 5 HTP un miega (labs miegs) ir vispāratzītas. Patiesībā, 5 HTP papildināt isseen labāk nekā melatonīnu, veicinot labu miegu un atvieglot bezmiegs. Tā ir iespēja palielināt kvalitātes miegs withouthangover vai sazāļoti jūtas, kas parasti atrodas miegazāles un nomierinošos līdzekļus.
5 HTP un depresija. Daudzi cilvēki jau patika priekšrocības 5 HTP pret depresiju. Tas ir ziņots tikpat efektīvs kā anti-nomācošiem vieglas, vidēji smagas depresijas ārstēšanā.
5 HTP un nemiers. Zems serotonīna līmenis var izraisīt normai nemiers. Ar HTP, tur ir laba iespēja par serotonīna, lai dotos atpakaļ uz savu dabisko līmeni, lai jūs justos normāli atkal.
5 HTP un svara zudums. Ja jūs vēlaties zaudēt svaru, 5 HTP var darīt brīnumus jūs kā labi. Zems serotonīna līmenis var izraisīt arī veselīga apetīte. Smeldamies 5 HTP var normalizēt šos līmeņus. Tajā pašā laikā 5 htp bagātinātāji var samazināt jūsu pārtikas uzņemšanas, izveidojot pilnības sajūta. Tas arī ir iespēja palielināt hormonu leptin (ēstgribas regulators) sekrēciju, tādējādi panākot lielāku svara zudumu.
5 HTP un bipolāri traucējumi. Klīniskie pētījumi ir parādījuši, anti-depressant 5HTP piemaksa par tiem, kas cieš no II Bipolāru traucējumu sekas. 5 HTP var mazināt un samazināt bipolārajā slimniekiem vispārējās dzīves kvalitātes uzlabošanai.
5 HTP un fibromialģiju. Viens no galvenajiem ieguvumiem no 5 HTP ir palīdzība, ko tas dod cilvēkiem ar fibromialģiju. Tas palīdz uzlabot miega tajā pašā laikā samazināt depresiju, sāpes, stīvumu un trauksme - visu, kas ir šī stāvokļa simptomi.
5 HTP un galvassāpes. 5 hydroxytryptophan papildinājums ir arī izmanto ārstējot hroniskas galvassāpes, kā spriedzes galvassāpēm, mazuļu galvassāpes migrēnas. Šie ir apstākļi, kas varētu būt saistīta ar zems serotonīna. 5 HTP ir iespēja samazināt smagumu un biežums šajos apstākļos ar mazāk blakusparādības salīdzinājumā ar citas hroniskas galvassāpes zāles.

Lietojumprogrammas
1. kā izejvielas narkotiku antibakteriālu, anti-nomācošiem anti audzēju un sedācija, to plaši izmanto jomās, farmācijas un veselības produkti;
2. kā bezmiegs, citus līdzīgus simptomus psychasthenia un zaudēt svaru produktu izejvielas, to plaši izmanto veselības produktu nozarē;
3. tā kā uztura bagātinātāji lielāku terapeitiskās funkcijas, to plaši izmanto laukos uztura papildināšanai produktus;
4. kā produkti un nomierinošā antibakteriālu, tās plaši tiek izmantoti, lai pievienotu skaistumkopšanas produktus, kosmētikas industrijā.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem griffonia sēklu ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras griffonia sēklu ekstrakts ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana