Baicalin

Tas ir viens no 50 pamattiesību garšaugi, kas izmantota tradicionālā ķīniešu medicīna, kur tai ir nosaukums huáng qín. Kā ķīniešu tradicionālā medicīna, huang qin parasti atsaucas uz ASV baicalensis Georgi, kaltētas saknes viscidula Bge. S. amoena CH Wright, s. un s. ikoninkovii Ju. (baicalin)...

Produkta detaļas

Produkta nosaukums

Baicalin

Specifikācija

85 %, 90 %

Pakete

25kg/drum

Tas ir viens no 50 pamattiesību garšaugi, kas izmantota tradicionālā ķīniešu medicīna, kur tai ir nosaukums huáng qín. Kā ķīniešu tradicionālā medicīna, huang qin parasti atsaucas uz ASV baicalensis Georgi, kaltētas saknes viscidula Bge. S. amoena CH Wright, s. un s. ikoninkovii Ju. (baicalin)
Funkcija
Radix Scutellariae ekstrakts uzlabo imūnsistēmu, palielinās enerģijas produktu aknas un stiprina kaulus. Turklāt tā uzlabo phagocytes un veicina asins cirkulāciju. Īpaši efektīvs pazemina asinsspiedienu, pacientiem ar hipertensiju.
1. to lieto, lai ārstētu elpošanas ceļu un kuņģa un zarnu trakta infekcijas, alerģisku rinītu, dzelte, Vīrushepatīts, nefrīts, iegurņa iekaisums, čūlas vai pietūkums un drudzis.
2. to izmanto arī mutiski skarlatīnu, galvassāpes, uzbudināmība, sarkanas acis, pietvīkušo sejiņu, krampji, epilepsija, histērija, nervu spriedzi un rūgta garša mutē.
3. var izmantot paralīze ārstēšanu
4. var noņemt skābekļa brīvajiem radikāļiem, bet arī kavē melanīna veidošanos;
5. Canreduce cerebrālo asinsvadu pretestība, uzlabo asinsriti, palielināt cerebrālo asinsriti un anti-trombocītu agregācijas ietekmes;
6. var izmantot antibakteriālas, diurētiķis, pretiekaisuma, anti-metamorfoze un antispasmodic efektu. (baicalin)
Lietojumprogrammas
1. piemēro pārtikas jomā;
2. piemēro farmācijas jomā. (baicalin)

Produkta nosaukums

Baicalin

Nosaukums latīņu valodā

Scutellaria baicalensis georgi. L

Izmantoto daļu

Saknes, Leaf

Izskats

Gaiši dzeltens pulveris

Smarža

Raksturlielums

CAS NR.

491-67-8

Molekulārā Formula

C15H10O5

Molekulmasa

446.35

Sulfātpelni

andlt;3.0%

Žāvēšanas zudumi

andlt;3.0%

Kopējais dzīvotspējīgo mikroorganismu skaita novērtējums

andlt; 1000cfu/g

Yeastandamp; Pelējuma

andlt; 100cfu/g

E. coli

Negatīvs

S.Aureus

Negatīvs

Salmonellas

Negatīvs

Pesticīdi

Negatīvs

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem baicalin ražotāju un piegādātāju, Ķīna jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras baicalin ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana