D-glikozamīns HCL

Glikozamīns sulfāts ir dabiskas izcelsmes ķīmisko atrodams cilvēka organismā. Tas ir šķidrums, kas ir ap locītavu. Glikozamīns ir atrodams arī citās vietās dabā. Piemēram, glikozamīns sulfāta, kas ir ievietoti uztura bagātinātājus bieži tiek ievāktas no gliemeņu čaulas...

Produkta detaļas

Glikozamīns sulfāts ir dabiskas izcelsmes ķīmisko atrodams cilvēka organismā. Tas ir šķidrums, kas ir ap locītavu. Glikozamīns ir atrodams arī citās vietās dabā. Piemēram, glikozamīns sulfāta, kas ir ievietoti uztura bagātinātājus bieži tiek ievāktas no gliemeņu čaulas. Glikozamīns sulfāta lietot uztura bagātinātājus ne vienmēr nāk no dabiskiem avotiem. To var izdarīt arī laboratorijā.
Glikozamīns sulfāta parasti lieto artrīta. Zinātnieki ir studējuši to plaši šai izmantošanai. To visbiežāk izmanto artrītu, osteoartrītu sauc veidam. Tas ir visizplatītākais veids artrīts.
Laika gaitā cilvēki ir mēģinājuši glikozamīns sulfāta dažādām citām vajadzībām. Piemēram, ir sodīti, Glaukoma un svara zudums. Bet glikozamīns sulfāts, nav pietiekami pētīts šīm vajadzībām. Nav pierādījumu, ka glikozamīns sulfāts ir izdevīgi šos nosacījumus.
Pastāv dažāda veida glikozamīns, ieskaitot glikozamīns sulfāta un glikozamīns hidrohlorīds, N-acetil-glikozamīns. Šīs dažādām ķimikālijas ir kāda līdzība; Tomēr tie nav tie paši efekti, kad veikti kā uztura papildinājums. Lielākā daļa zinātnisko pētījumu pievei-glikozamīns ir veikta par glikozamīns sulfāta. Informācija šajā lappusē attiecas uz glikozamīns sulfāta. Informāciju par cita veida glikozamīns skatiet īpašas lapas par katru no tiem.

Produkta nosaukums

D-glikozamīns

Izcelsmes

Bezmugurkaulnieku

Specifikācija

D-glikozamīns sulfāta 2KCL


D-glikozamīns HCL


D-glikozamīns sulfāta NaCL

Pakete

25kg/drum

Uztura bagātinātāji, kas satur glikozamīns bieži satur papildu sastāvdaļas. Šīs papildu sastāvdaļas ir bieži chondroitin sulfāta, mag vai haizivs skrimšļi. Daži cilvēki domā, ka šīs kombinācijas darbosies labāk nekā ņemot tikai glikozamīns sulfāta vienatnē. Līdz šim pētnieki ir atklājuši nekādu pierādījumu, kas apvieno papildu sastāvdaļas ar glikozamīns pievieno nekādu labumu.

Glikozamīns, ir arī dažas ādas krēmi, izmanto, lai kontrolētu artrīta sāpes. Parasti šie krēmi satur kampara un citām sastāvdaļām papildus glikozamīns. Pētnieki uzskata, ka jebkura sāpju mazināšanai cilvēkiem var rasties no šie krēmi ir saistīta ar sastāvdaļām, kas nav glikozamīns. Nav pierādījumu, ka glikozamīns var uzsūkties caur ādu.

Dažiem glikozamīns sulfāta produktiem nav precīzi apzīmēts. Dažos gadījumos summa glikozamīns patiešām produktā ir svārstījās no neviens vairāk nekā 100 % no summas, kas norādīts uz produkta etiķetes. Daži produkti ir ietverti glikozamīns hidrohlorīds glikozamīns sulfāta, kas bija uzskaitīti uz etiķetes.

Glikozamīns,Parasti tiek pārdoti glikozamīns formas ir glikozamīns sulfāts, glikozamīns hidrohlorīds un N-acetilglukozamīnu. Glikozamīns bieži tiek pārdots kopā ar citām piedevām, piemēram, chondroitin sulfāta un methylsulfonylmethane. Glikozamīns trīs vispārpieejamās veidu, tiek dota tikai glikozamīns sulfāta andquot; iespējams, effectiveandquot; novērtējumu, ārstējot osteoartrīts.

Glikozamīns skrimšļa funkcija ir veicināt veidošanos un skrimšļu remonts. Glikozamīns ir ķīmiska viela, kas dabiski atrodamas ķermeņa šķidrumu, kas spilveni locītavām. Ja piemaksu veidā, glikozamīns ir konstatēts dažos pētījumos, lai mazinātu sāpes, ko izjūt cilvēki, kuriem ir osteoartrīts. Pētījumi arī pēta glikozamīns bagātinātāji var atjaunot skrimšļiem artrītiski locītavām vai palēnināt artrīts progresēšanu. Taču nav pierādījumu, kas labs vēl glikozamīns bagātinātāji var sniegt šīs priekšrocības. Konsultējieties ar savu ārstu pirms veikt glikozamīns vai jebkādu uztura papildināšanai.

1). D-glikozamīns hidrohlorīds var izmantot kosmētikā, barības piedevu un pārtikas piedevām.
2). D-glikozamīns hidrohlorīds tiek izmantots kā augšanas veicinātāju, bio-pesticīdi, barības piedevas, sēklas, utt.
3). D-glikozamīns hidrohlorīds ir veicināt efektivitāti, antibiotikas, uztura bagātinātāji, diabēta lomu.
4). D-glikozamīns hidrohlorīds var veicināt abām #39; s mucopolysaccharide sintēze un uzlabot kopīgo sinoviālais šķidrums viskozitāte.
5). D-glikozamīns hidrohlorīds, kā aģents, nevis kortizola attieksmi pret enterīts, dažu iedarbība ir attieksme pret Reimatoīdais artrīts, B hepatīts un tā tālāk.
6). D-glikozamīns hidrohlorīds var uzlabot vielmaiņu, Mirdza skrimšļa ir labvēlīga Mirdza skrimšļa remontu ar būtisku pretiekaisuma, pretsāpju efekts.
7). D-glikozamīns hidrohlorīds ir ietekme uz pretvēža zāles, kamēr tie kavē mazākās pazīmes, melanomu, plaušu vēzis, kaulu smadzeņu toksiskumu nieru vēzi u.c. liecina daži efekti.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem d glikozamīns hcl ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras d glikozamīns hcl ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana