Nepārziepjojamo vielu avokado sojas pupu

Avokado (Persea americana) ir dzimtene ir Centrālā Meksika, komerciāli vērtīgo koku un audzē tropu un Vidusjūras klimatā visā pasaulē. Avokado sojas pupu nepārziepjojamo vielu (bieži minēta kā ASU) ir dabas augu ekstraktu, kas izgatavoti no avokado un sojas pupu eļļas...

Produkta detaļas

Avokado (Persea americana) ir dzimtene ir Centrālā Meksika, komerciāli vērtīgo koku un audzē tropu un Vidusjūras klimatā visā pasaulē. Avokado sojas pupu nepārziepjojamo vielu (bieži minēta kā ASU) ir dabas augu ekstraktu, kas izgatavoti no avokado un sojas pupu eļļas. Kā uztura papildinājums, avokado sojas pupu nepārziepjojamo vielu ir pierādīts klīniskajos pētījumos ir labvēlīga ietekme uz osteoartrīta simptomi.
Avokado (Persea americana) ir Centrālā Meksika, klasificē kopā ar kanēli, kampara un lauru lauru ziedošs augs ģimenē Lauraceae dzimtā koks. Avokado vai aligators bumbieru atsaucas arī uz (botāniski lielu ogu, kas satur vienu sēklu) augļu koku.

Produkta nosaukums

Avokado sojas nepārziepjojamo vielu ASU

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Augļu/sēklas

Specifikācija

1:1 / 2:1 sterīnu

Pakete

25kg/drum

Avokado ir komerciāli vērtīgāks un audzē tropu un Vidusjūras klimatā visā pasaulē. Tie ir zaļā, mīkstus ķermeni, kas var būt bumbierveida, olveida vai sfērisku un ripens pēc ražas novākšanas. Koki ir daļēji pašapputes un bieži vien tiek izplatītas caur potēšanas uzturēt prognozējamu kvalitāti un augļus kvantitāti.
Avokado ir lielisks avots vitamīnus un minerālvielas, kā arī, tostarp vitamīni C, E beta-karotīnu un luteīns, kas ir antioksidanti. Dažu vēža pētījumi liecina, ka luteīns palīdz cīnīties pret brīvo radikāļu, kas saistīts ar prostatas vēzi. Antioksidantu aizliedz bez skābekļa radikāļiem, kas organismā sabojāt veselās šūnas. Pētījumi liecina, ka brīvie radikāļi ir iesaistīti dažu vēža šūnu veidošanos un antioksidantus faktiski var palīdzēt novērst dažus vēža. Citām uzturvielām, kas atrodama avokado un avokado ekstrakts ietver kālija, dzelzs, vara un B6 vitamīns.
Avokado ekstrakts ir eļļa, kas iegūta no avokado, izmantojot vai nu auksti preses ieguve, kas ražo bieza, zaļā eļļa; vai siltuma ieguve, kas rada skaidru, dzeltenas eļļas. Celulozes un sēklas no augļiem tiek izmesti kopā ar šķiedru, bet lielākā daļa veselīgu tauku, minerālvielu un vitamīnu atrodas naftas. Siltuma procesu var mazināt dažas uzturvielas, tātad ekstrakta, kas iegūts, izmantojot auksti preses ir uzturvērtības bagātāka.
Papildināt veselības nozarē ir sākusi ietver avokado ekstrakts produktus pēc uzturvielu pašreizējo augsto līmeni. Pirmās piemaksas ieviesa 1983. gadā, bet nebija īpaši veiksmīgs, jo daudzi patērētāji izstrādājis caureja no devas. Šīs agrīnās versijas ir aizstātas ar ilgstošu eļļošanai, kurām nav šo samērā nepatīkamo blakusparādība. Avokado ekstrakts papildinājumi ir pieejami dažādos veidos, tostarp naftas, kapsulas, tabletes un pulveri.
Vairāki skaistumkopšanas produktus izmantot avokado ekstrakts, ieskaitot sejas krēmi, maskas, tīrīšanas, losjoni un matu kopšanas līdzekļi. Bagāts eļļa papildina mitrumu sausu matu un ādas, atribūtu, kas var būt īpaši pievilcīga, lai cilvēki, kas dzīvo sausā klimatā. A vitamīns un glutamīns, aminoskābe, kas atrodama avokado ekstrakts ir noderīga aizsargā ādu un berzt pie mirušo šūnu. Fakts, ka eļļa ir viegli uzsūcas padara avokado masāža losjoni un citi moisturizers laba izvēle.
Avokado ekstrakts var būt efektīva svara zudums atbalstu. Labas tauki atrodama avokado faktiski palielināt vielmaiņas ātrumu, kas sadedzina kalorijas ķermeņa. Ierobežots pētījumi liecina, ka avokado samazināt ogļhidrātu alkas un mijiedarboties ar zemākas insulīna ražošana aizkuņģa dziedzeris. Šis zemākas insulīna līmenis samazina daudzumu glikozi, kas tiek glabāta kā tauku daudzums organismā. Kaut arī pētījumi attiecībā uz šiem pabalstiem svara zudums ir ļoti ierobežoti, daži cilvēki, kas ņem avokado ekstrakts piedevas kā apetīti atskaites apmierinoši rezultāti.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem avokado sojas pupu nepārziepjojamo vielu ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras avokado sojas pupu nepārziepjojamo vielu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana