Chondroitin sulfāta

Chondroitin sulfāta ir ķīmiska viela, kas parasti atrodas ap ķermeņa locītavas skrimšļa. Chondroitin sulfāta ražotas no dzīvnieku izcelsmes avotiem, piemēram, govs skrimšļiem. Chondroitin sulfāta ir skrimšļa strukturālā nozīmīga sastāvdaļa un nodrošina lielu daļu tās pretestība...

Produkta detaļas

Chondroitin sulfāta ir ķīmiska viela, kas parasti atrodas ap ķermeņa locītavas skrimšļa. Chondroitin sulfāta ražotas no dzīvnieku izcelsmes avotiem, piemēram, govs skrimšļiem.
Chondroitin sulfāta ir skrimšļa strukturālā nozīmīga sastāvdaļa un nodrošina lielu daļu tās izturību pret saspiešanu. Kopā ar glikozamīns, chondroitin sulfāta ir kļuvusi plaši lieto uztura papildināšanai osteoartrīta ārstēšanai. Tas ir tagad plaši izmanto nutraceutical, farmācijas, pārtikas un kosmētikas rūpniecību.


Produkta nosaukums

Chondroitin sulfāta

Izcelsmes

Haizivs, liellopiem, dzīvniekiem

Specifikācija

Chondroitin sulfātizturīgie 90 % MPK
Chondroitin sulfāta 70 % - 90 % HPLC
Chondroitin sulfātizturīgie 70 %-90 %E-HPLC
Dažādu dzīvnieku izcelsmes

Pakete

25kg/drum

Chondroitin sulfāta nātrija ir sulfated lineāru polisulfāts, kas iegūta no liellopu, cūku un putnu skrimšļu veselīga un mājdzīvnieki, ko cilvēki izmanto pārtikas nātrija sāls. Chondroitin sulfāta nātrija sulfāts esteris, Nacetylchondrosamine (2-acetamido-2-deoxy--D-galactopyranose) un D-glucuronic acid kopolimērs, nātrija sāls veido galvenokārt. Šie hexoses ir pārmaiņus saistīts - 1,4 un - 1,3 polimēru. Chondrosamine moieties izplatītas polisulfāts ir galvenokārt par nostāju 4 monosulfated un mazāk utt pozīciju 6.

Chondroitinand #39; s funkcijas lielā mērā ir atkarīgs no kopējā proteoglycan, kura daļa tas ir īpašības. Šīs funkcijas var plaši iedalīt strukturālo un pārvaldes funkcijas. Tomēr šāds dalījums nav absolūts, un daži proteoglycans ir strukturālas un pārvaldes lomas (sk. versican).
Chondroitin sulfāta ekstracelulārā matricas galvenais komponents, un ir svarīgi uzturēt audu strukturālo integritāti. Šī funkcija ir raksturīga liela pulcēšanas proteoglycans: aggrecan, versican, brevican gan neurocan, kolektīvi, sauktas par lecticans.

Kā daļu no aggrecan, chondroitin sulfāta ir skrimšļa vispusību. Cieši iepakots un augsti uzlādētu sulfāts grupas chondroitin sulfāta ģenerē elektrostatisko riebums, kas nodrošina daudz pretestības skrimšļa saspiešanas. Chondroitin sulfāta no skrimšļa zaudēšana ir galvenais iemesls, kāpēc osteoartrīts.

Chondroitin sulfāta ir sulfated polisulfāts ķēdes mainīgu cukuru (N-Acetylgalactosamine un Glucuronic acid) sastāvā. Tā ir viena no galvenajām sastāvdaļām skrimsli un gļotādas slāņus, veidojot saistaudi, kas tur kopā muskuļus, nervi un asinsvadi. To izmanto kā uztura papildinājums atbalstīt skrimšļzivju audos un cīnītos pret dažāda veida artrīta cilvēkus un dzīvniekus.


1. Chondroitin sulfāta izmanto osteoartrīts. To bieži lieto kopā ar citiem produktiem, ieskaitot mangāna askorbāts, glikozamīns sulfāts, glikozamīns hidrohlorīds vai glikozamīns N-acetil N-. No pāris gadu desmitus atpakaļ pētniecības parādīja, ka chondroitin sulfāta palīdzēja artrīta sāpes, kad veikti ar parasto zāles sāpes un pietūkums. Bet vēlāk pētījumi nebija tik pozitīvi. Tagad zinātnieki uzskata, ka kopumā chondroitin sulfāta var nedaudz samazināties artrīta sāpes.
2. daži cilvēki izmanto chondroitin sulfāta sirdskaiti, vāji kauli (osteoporoze) un augsts holesterīna līmenis. Chondroitin sulfāta izmanto arī komplekss ar dzelzs ārstējošais dzelzs deficīta anēmija.
3. Chondroitin sulfāta ir pieejama kā acu pilienu, sausas acis. Turklāt to izmanto katarakta operācijas laikā un kā risinājumu, saglabājot radzenes pārstādīšana izmanto.
4. Chondroitin sulfāta galvenokārt izmanto kā zāles kopīgā slimību ārstēšanai, un glikozamīns savienojumā ar sāpēm, veicina skrimšļu reģenerācijas ietekmi, var uzlabot kopīgo problēmu būtībā.
5. Chondroitin sulfāta radzenes kolagēna šķiedras ir aizsargājošs faktors, var matricas šķiedru pastiprināti caurlaidība izaugsmes veicināšanai, uzlabo asinsriti, paātrinās vielmaiņa, veicinātu uzsūkšanos un likvidēšanu iekaisums izplatās.
6. Chondroitin sulfāta var lietot, lai ārstētu nervu galvassāpes, trigeminal neiralģijas, koronārās sirds slimības, stenokardiju, miokarda išēmija, cerebrovaskulārā slimība, locītavu sāpes, aterosklerozes un hepatīts.
7. Chondroitin sulfāta var izmantot kā veselības aprūpes produkti, pārtikas piedevas, ir paplašinājusi cilvēka uzbūvei un anti baktēriju, skaistums, anti-novecošanās sekas. Uzlabot dzirdes un sausa āda.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem chondroitin sulfāta ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras chondroitin sulfāta ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana