HEC (hidroksietil celulozes)

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Hidroksietil Cellulose(HEC) ietilpst farmaceitiskās kvalitātes un rūpniecības kvalitātes.
1. farmācijas pakāpes: Šis produkts tiek izmantots galvenokārt farmācijas palīgvielas, kuras var izmantot kā biezinātājs, izkliedējot aģents, emulgatoru un plēvi veidojošas aģents utt. Ja to izmanto kā filmas pārklājumu un līmēšanas narkotiku tabletēs, var ievērojami uzlabot, hidroizolācijas tabletes. Turklāt to var izmantot arī kā apturēšanu, oftalmoloģijas sagatavošana, lēna un kontrolēta atbrīvot aģents skelets un peldošas tabletes utt... HEC tiek apvienots ar koloidāls narkotikas kā citi sintētiskie polimēri, lai novērstu ūdens un etilspirta atdalīšana no caurspīdīga ūdens un koloidāls materiālu un uzlabotu ūdens aizture; un tas tiek izmantots arī pārtika, kosmētika un citās jomās kā biezinātājs, emulgatoru un uzlabot reoloģiskām īpašībām, kā arī citus ikdienas ķīmiskā rūpniecība, utt.
2. rūpniecības pakāpes: rūpniecības pakāpes HEC galvenokārt izmanto kā disperģētāju vielu PVC ražošanā un ir arī PVC sagatavošana apturēšanu polimerizācijas galvenā piedeva. Ēku būvniecībai, to galvenokārt izmanto ārējo sienu siltumizolācijas sistēmas, siltumizolācijas javas, apdares javu, mūra javas un self-leveling javas utt... Tas tiek izmantots kā biezinātājs, stabilizatoru, emulgatoru, palīgvielas, ūdens balsta aģents, plēvīti veidojošs aģents u.c. naftas ķīmijas produktu, krāsas noņēmēju, lauksaimniecības ķimikālijas, tintes druka, tekstila drukāšanu un krāsošana, keramika, papermaking, kosmētika un citu produktu ražošanā. Ja tas lietots sintētisko sveķu, iegūtos izstrādājumus būs raksturlielumus, piemēram, regulāra un irdena daļiņas, šķietamā piemērotu īpatnējo svaru un labas apstrādes rekvizītus utt., kas pēc būtības var aizstāt želatīnu un polivinila alkohols kā disperģētāju vielu. Bez tam, dekoratīvie būvniecības, tas galvenokārt tiek izmantots ēku sienām, stuccoing, blīvēšanas un citi mehanizētās būvniecība; īpaši dekoratīvas būvniecībā, to var izmantot, lai ielīmētu, keramikas flīžu, marmora un plastmasas apdare, kas uzlīmējama augstas stiprības un cementa summu var arī samazināt. Ja to izmanto kā biezinātājs pārklājumi rūpniecībā, to varat veikt gaismas un delikāts bez pacelšanos pulvera pārklājumu un uzlabotu leveling izrādes utt.
Lielāko cenu farmaceitiskās kvalitātes hidroksietil celulozes/9004-62-0
Lielāko cenu farmaceitiskās kvalitātes hidroksietil celulozes/9004-62-0
Produkta analīze
Preces nosaukums: Hidroksi etil Cellulose(HEC)
Sinonīmi: hidroksietil celulozes ēteri
CAS Nr.: 9004-62-0
Struktūrformula:
Molārā aizvietošana (M.S):1.8 - 2.0
Žāvēšanas zudumi: ≤10 %
Ūdenī nešķīstošās Matter:≤0.5%
pH: 6,0-8,5
Pelni: ≤5 %
Viskozitāte: (ūdens šķīdums 2 % 20℃): 5-60000mpa.s
Lead:≤0.001%
Pakete andamp; Uzglabāšana
Iepakojuma detaļas: 1kg/alumīnija folija maiss
25kg/Drum
Uzglabāšana: Uzglabāt vēsā vietā un prom no gaismas

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem hec (hidroksietil celulozes) ražotāju un piegādātāju Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs beztaras hec (hidroksietil celulozes) ar saprātīgu cenu pirkt no mums.

Izmeklēšana