EK (Etilceluloze)

1. produktu ieviešanai šis produkts ir balts vai pelēcīga, aromāta šķidruma pulveris, nešķīst ūdenī, šķīst organiskajos šķīdinātājos, labu termisko stabilitāti, bet pelnu ir ļoti zems, kad dega, mazliet stagnācijas vai savelkoša, flex pretestību uztur zemā temperatūrā, kas nav toksiska, spēcīgs...

Produkta detaļas

1. produkta ieviešana


Vispārīgais nosaukums

Etilceluloze

Saīsinājums

EK

IUPAC nosaukums

Celuloze, 2 - Etilceluloze

Atbilstību standartiem

CP (ķīniešu farmakopejas)
USPNF (ASV valsts formulārs)
EP (Eiropas farmakopeja)

Šis produkts ir balta vai pelēcīga, aromāta šķidruma pulveris, nešķīst ūdenī, šķīst organiskajos šķīdinātājos, labu termisko stabilitāti, bet pelnu ir ļoti zems, kad dega, maz stagnācijas vai savelkoša, flex pretestība tiek uzturēta zemā temperatūrā, kas nav toksiska, spēcīga anti-bioloģiskās īpašības, vielmaiņas inerta. Bet saule vai UV gaismu, tā tieksme oksidatīvā degradāciju.
2. produkta lietojumprogrammas
Jo tās ūdenī nešķīstošu, produktu, galvenokārt izmanto kā planšetdatora saistvielu un pārklājuma materiāli, var lietot arī kā skelets materiālu blokatori, sagatavoti dažāda veida ilgstošu Release tabletes; Šo produktu izmanto kā iekapsulētās palīgvielu sagatavoti stabila izlaišanas kapsulas efektivitāte joprojām ir atbrīvota, un izvairīties no dažām ūdenī šķīstošs narkotiku priekšlaicīgu lomu; Produktu var izmantot arī dažādas zāļu dozēšanas veidiem dispersing pārstāve, stabilizatoru aģents, ūdens saglabāšanas līdzekli, lai novērstu zāļu formu mitru un bojāšanos, uzlabotu tablet drošu glabāšanu.
3. šķīdināšanas metodi
Aromātisko ogļūdeņražu un spirtiem ir visplašāk izmantotā produkta sajauc šķīdinātāju aromātiskie augi, kas ir pieejama kā benzols, toluols, etilbenzols, ksilols, u.c., devu no 60 % līdz 80 %; Spirtu var būt metanolu, etanolu, uc, un devu no 20 % līdz 40 %. Prece tika pievienota lēnām tvertne piepildīta ar šķīdinātāju zem maisot, kamēr samitrināts un pilnīgi izšķīst.
4. tehniskie rādītāji


Indekss

Specifikācija

viskozitāte

≥10mpa.s:90.0~110.0%
6 ~ 10 mpa.s:80.0~120.0%
≤6mpa.s:75.0~140.0%

Žāvēšanas zudumi

≤3.0%

Atlikumu pēc aizdedzes

≤0.4%

Smagie metāli

≤20ppm

Arsēna sāls

≤0.0003%

Satura noteikšana

Kas satur etoksi jābūt 44.0 līdz 51,0 %

5. produkta apraksts
[Uzglabāšanas] aizzīmogo, glabā sausā vietā.
[Iepakojuma] kraft papīra maisiņā, izklāta ar polietilēna maisu.
[Tīrais svars] 20kg/paketi

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem EK (Etilceluloze) ražotāju un piegādātāju, Ķīna jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras EK (Etilceluloze) ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana