Kindey baltu pupu ekstrakts

Daudzos zinātniskos pētījumos par šo produktu, un viss, šķiet, atklāt tādus pašus rezultātus. Šis produkts ir izdevīga svara zudums, un ir pierādīts, ka zemāka glycemic indekss. Rezultāti ir ļoti pārliecinošs, nav nopietnas blakusparādības un cukura diabēta pacientiem var ražot šo produktu...

Produkta detaļas

Daudzos zinātniskos pētījumos par šo produktu, un viss, šķiet, atklāt tādus pašus rezultātus. Šis produkts ir izdevīga svara zudums, un ir pierādīts, ka zemāka glycemic indekss. Rezultāti ir ļoti pārliecinošs, nav nopietnas blakusparādības un diabēta pacientiem šis produkts var ražot glikēmisko indeksu samazināšanos. Vislabākos rezultātus ir redzams, kad kopā ar mazāku kaloriju patēriņš un zemāku ogļhidrātu
Darbojoties kā dabiskās cietes bloķētājs, nieru balto pupiņu ekstraktu samazina ogļhidrātu absorbciju un paātrina svara zaudēšanas procesu. Kā pētījumi liecina, nieru baltu pupu ekstrakts ir liela nozīme, samazinot ogļhidrātu absorbciju cilvēka organismā. Ogļhidrāti ir pieejami dažādi izmēri, sākot no vienas vienības uz ilgu polimēru ķēdes ir svarīgi nojaukt viņiem to visvienkāršākajā veidā pat pirms tie ir uzsūcas organismā.

ProductName

Whitekidney pupu ekstrakts

Partof iekārta, ko izmanto

Sēklas

Specifikācija

1 %, 2 % Phaseolin

Pakete

25kg/drum

Sēklas un augu nieru baltās pupiņas (Phaseolus vulgaris) visbiežāk tiek izmantoti ekstraktu. Šis augs ir dzimtā uz Eiropu, Indies un Peru. Šis ekstrakts darbojas kā cietes bloķētājs bloķēt alfa-amilāzes fermentu. Ieguvumus no nieru baltu pupu ekstrakts ir ļoti daudz, ar visvairāk ievērojama ir tās spēja bloķē cietes.
Nieru balto pupiņu ekstraktu var būt izdevīga pazeminot triglicerīdus, deģeneratīvas artrīts, koronāro artēriju slimība un aptaukošanās dēļ spēja inhibēt abām #39; ir s gremošanu sarežģīta ogļhidrātus. Lietotas veselības produktu jomā, aizsardzības līdzeklis, kas izmanto par izejmateriālu ir labvēlīgu ietekmi zaudēt svaru; Piemēro farmācijas jomā, tai ir farmācijas augstvērtīgu, jāizmanto, lai ārstētu dažādas negatīvas simptomus.
Nieru baltu pupu ekstrakts ir iespēja bloķēt cietēm, Tātad faktiski tas bloķē alfa-amilāzes fermentu, kurām ir svarīga loma gremošanu. Alfa-amilāzes ir vajadzīga metabolisma cieti ogļhidrātus, kas ir atrodams pārtikas produktus, piemēram, kartupeļiem, rīsiem un makaroni. Amilāzes inhibitori novērst darbību fermentu, kas izjauktu glikozīdu obligācijas cietēm un citas sarežģītas ogļhidrātu, neļauj atlaist vienkāršos cukurus un absorbcijas iestāde. Amilāzes inhibitoriem, piemēram, lipāzes inhibitori, ir izmantoti kā uzturs palīgam un aptaukošanās ārstēšanai. Amilāzes inhibitori ir sastopams dažāda veida pupiņas; komerciāli pieejamas amilāzes inhibitori ir iegūtas no baltās pupiņas.
Nieru bean ir dažādas kopīgas pupiņas (Phaseolus vulgaris). Tas ir nosaukts par tās vizuālo līdzību, pēc formas un krāsas uz nierēm. To parasti izmanto šo papildinājumu kā svara zudums atbalstu. To izmanto arī cilvēki, kuriem ir grūti uzturēt veselīgu uzturu, ņemot vērā strauji tempā savu karjeru, piemēram, lauku pārstāvji un transporta speciālisti. Nieru balto pupiņu ekstraktu nāk no balta nieru sēklas.
Baltās pupiņas nieru extractcan var izmantot, lai ārstētu aptaukošanos, darbojas kā svara stabilizators vai pat kā svara zudums atbalstu. To var neitralizēt gremošanas fermentu alfa amilāzes, pirms tā var pārvērst cietes glikozes un tad tauki. Būtībā tas ļauj iziet cauri sistēma, iespējams, ar mazāk kaloriju uzņemšanu ogļhidrātus. Nieru baltu pupu ekstrakts ir viens no mūsu kompānijas galvenā un regulāru produktiem. Ražošanas process ietver ekstrakciju, destilācija, attīrīšanas kontrolē pieredzējuši strādnieki. Nieru balto pupiņu ekstraktu neitralizē gremošanas fermentu alfa amilāzes, pirms tā var pārvērst cietes glikozes un tad tauki. Būtībā tas ļauj iziet cauri sistēma, iespējams, ar mazāk kaloriju uzņemšanu ogļhidrātus.
Galvenā funkcija
1. Phaseoline, ir viena veida dabas un bieži izmanto, lai ārstētu un cukura diabētu.
2. stiprināšanā, liesa un nieru tonifying.
3. iestāde attīstības veicināšanu un stiprināšanu atmiņas.
4. Retarding novecošanās un novērst visu veidu slimībām vecumā.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem baltā kindey bean ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras kindey baltu pupu ekstrakts ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana