Sarkans rauga rīsu ekstrakts

Sarkans rauga rīsi ir rīsi, kas ir raudzēts ar sarkanu rauga monascus purpureus. Sarkans rauga rīsi ir izmantojusi Ķīnas daudzus gadsimtus kā pārtikas konservantu, pārtikas krāsviela (sarkans rauga rīsi ir atbildīga par Pekinas pīli sarkanā krāsa), garšvielas un sastāvdaļas rīsu vīns. Red...

Produkta detaļas

Sarkans rauga rīsi ir rīsi, kas ir raudzēts ar sarkanu rauga monascus purpureus. Sarkans rauga rīsi ir izmantojusi Ķīnas daudzus gadsimtus kā pārtikas konservantu, pārtikas krāsviela (sarkans rauga rīsi ir atbildīga par Pekinas pīli sarkanā krāsa), garšvielas un sastāvdaļas rīsu vīns. Sarkans rauga rīsu turpina būt uztura štāpeļšķiedrām, Ķīna, Japāna, un Āzijas kopienām Amerikas Savienotajās valstīs, ar aprēķinātais vidējais patēriņš 14 līdz 55 grami sarkanās rauga rīsu dienā vienai personai.

Sarkans rauga rīsu arī izmantoja Ķīnā vairāk nekā 1000 gadus medicīniskiem nolūkiem. Sarkans rauga rīsu tika aprakstīts seno ķīniešu sarakstā narkotikas kā noderīgas, lai uzlabotu asinsriti un atvieglot gremošanas traucējumi un caureja. Arī pieaug interese par sarkano rauga rīsu lietošanai kā dabas pārtikas krāsvielas Andors konservantu novērtēšanai.

Produkta nosaukums

Sarkans rauga rīsi

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Sēklas

Specifikācija

0,4-3 % Monacolin K

Pakete

25kg/drum

Sarkans rauga rīsu vai monascus purpureus ir raugs audzē rīsus. Tas tika izmantots kā uztura štāpeļšķiedrām daudzās Āzijas valstīs, un to pašlaik izmanto kā uztura papildinājums, kas veikti, lai pārvaldītu cholesterollevels. Izmanto vairāk nekā tūkstoš gadus Ķīnā, sarkano rauga rīsi tagad ir atradis savu ceļu amerikāņu patērētājiem, kas meklē alternatīvas statīnu terapiju.

Tradicionālā ķīniešu medicīna, sarkano rauga rīsu tika izmantots, lai uzlabotu asinsriti un atbalsta gremošanu. Tas konstatēts tagad zemāka asins lipīdu, tai skaitā holesterīna un triglicerīdu. Ierakstīto izmantot sarkano rauga rīsu iet atpakaļ tik tālu, kā Ķīnas Tang Dynasty 800 A.D.

Sarkans rauga rīsu veselības ieguvumiem ir atrodami tā savienojumiem, kas pazīstams kā monacolins, zināms inhibē holesterīna sintēzi. Viens no šiem savienojumiem monacolin K, ir zināms, ka kavē HMG-CoA reduktāzes, fermentu, kas izraisa holesterīna ražošanu.

Sakarā ar šīm dabiskas izcelsmes statīni sarkano rauga rīsu tiek pārdots vairāk nekā counter holesterīna kontroles papildināt. Cilvēka izpēte, kas sākās 1970 ' s, ir apstiprinājuši sarkano rauga rīsu pazemina holesterīna priekšrocības.
Studiju laikā UCLA medicīnas skolā 83 cilvēki ar augstu holesterīna parādīja ievērojamu samazināšanu to kopējais holesterīns, ZBL un triglicerīdu līmeni pēc divpadsmit nedēļas. Pētījuma dalībniekiem tika dota 2.4 gramu rauga sarkano rīsu katru dienu un ēd diētu ar ne vairāk kā 30 % tauku uzņemšanu.

Sarkans rauga rice pirmo reizi tika ražots Ķīnā, ir 1000 gadu ražošanas pieteikumu vēsturi. Tas ir unikāls Ķīnā un kaimiņu valstīm, tradicionālo rīsu fermentācijas produkts.

Red rauga rīsu ražo Monascus purpureus ar labību un ūdens kā izejvielas 100 % cietvielu fermentācijas procesā. HPLC analīžu rezultāti, Monacolin K (vai mevinolin) Red dabas rauga rīsu ir galvenokārt skābes veidā Monacolin K (vai Mevinolinic acid diapazonā no 60 – 85 %), nevis laktons veidlapas formā. Rezultāti parādīja, ka šis produkts ir patiesi izgatavots no fermentācijas procesā. Vēl viena raksturīga iezīme šis produkts ir tas, ka nav citrinin. Ergosterol, nepiesātinātas taukskābes, aminoskābes, γ-GABA un aktīvu peptīdu sastopamas arī šim produktam, šo produktu enduing funkcionālāku gradientus un barības vielas.

Papildus tās kulinārijas izmantošanu, sarkano rauga rīsu izmanto arī tradicionālā ķīniešu herboloģiju un tradicionālā ķīniešu medicīna. Tās lietošana ir dokumentēta jau Tang Dynasty Ķīnas 800 ad un veikti iekšēji, lai stimulētu ķermeņa, atbalsta gremošanu un noņemt andquot; asins blockagesandquot; (kas varētu atsaukties uz to, ko mūsdienu zinātne ir dokumentētas, kā samazināt holesterīna efekts)

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem sarkano rauga rīsu ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras sarkano rauga rīsu ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana