Granātābols ekstrakts

Granātāboli ir auglis, kas ir ļoti bagāta ar uzturvielām, kas padara to ļoti populārs visā pasaulē. Izcelsme ir teritorijas ziemeļu Indija, Pakistāna, Irāna un Afganistānā, gan arī aug Malaizijas pussalas Dienvidaustrumu Āzijā, California, Armēnija, tropisko Āfriku un citi augļi. Tas...

Produkta detaļas

Granātāboli ir auglis, kas ir ļoti bagāta ar uzturvielām, kas padara to ļoti populārs visā pasaulē. Izcelsme ir teritorijas ziemeļu Indija, Pakistāna, Irāna un Afganistānā, gan arī aug Malaizijas pussalas Dienvidaustrumu Āzijā, California, Armēnija, tropisko Āfriku un citi augļi. Šī augļi ir ļoti ādai tekstūra no ārpuses, kas var būt oranži dzeltena, sarkana vai purpura. Granātābols iekšpusē ir piepildīta ar rozā arils ar sēklām iekšpusē, kas ir sulīgs un salds.

Produkta nosaukums

Granātābols ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Augļu ādas

Specifikācija

Polifenoli 30-60 % UV
Ellagic acid20 %-40_%

Pakete

25kg/drum

Granātābols ExtractEllagic skābe ir antioksidanti, anti-mutagēns, un ir pretvēža īpašības. Pētījumi ir parādījuši pretvēža aktivitāte krūts, barības vads, ādas, resnās zarnas, prostatas un aizkuņģa dziedzera vēža šūnas. Precīzāk, ellagic skābe novērš P53 gēnu ar vēža šūnu iznīcināšanu. Ellagic skābe var saistīt ar vēzi izraisa molekulu, tādējādi padarot tās neaktīvi. Viņu studie ietekmi uz uztura ellagic acid žurka aknu un barības vada gļotādas cytochromes P450 un fāzes II fermentus. Ahn D et al parādīja, ka ellagic acid izraisa kopējā aknu gļotādas cytochromes samazināšanos un palielinātu dažu aknu darbības fāzes II fermentu darbības, tādējādi uzlabojot substrātā spēju detoksicēt reaktīvs starpproduktiem. Ellagic acid, parādīja arī chemoprotective sekas pret dažādiem ķīmiski izraisītu vēzi. Ellagic skābe arī teica, samazināt sirds slimību, iedzimtus defektus, aknu problēmas un veicina brūču dzīšanu

Ieguvumi no granātābolu
Ģenerēt Cells.Pomegranate pasargā epidermu un dermā, veicinot ādas šūnu reģenerāciju, palīdzēšana audu remonts, sadzīšana brūces un veicinot apgrozībā ādai, kurai ir sadzīšana.

Pasargāt no Sun.Consuming granātābolu nodrošina ādu ar savienojumiem, kas palīdz aizsargāties pret brīvo radikāļu kaitējumu, kas var izraisīt saules bojājumus, vēzi un iedegumu. Granātābolu eļļa satur antioksidantu ellagic skābe, kas var palīdzēt, lai aizkavētu ādas audzējiem, lai aizsargātu ķermeņa no ādas vēzi.
Lēni Aging.Pomegranates var palīdzēt novērst pigmentācija, vecuma plankumiem, naudas soda līnijas un grumbiņas, kas bieži vien izraisa saules kaitējumu.
Ražot jaunības Skin.Because Granātāboli palīdzību, mīkstina ādu un radīt papildu elastīna un kolagēnu, tas var padarīt jūsu ādai izskatīties firma, gludu un jaunības.
Palīdzība ar sausu Skin.Pomegranates bieži tiek pievienoti ādas kopšanas līdzekļi, jo tiem ir molekulāro struktūru, kas var iekļūt dziļi slāņi visvairāk ādas tipiem, lai sniegtu papildu mitrumu.
Izmantošanai ir pinnes nosliece eļļains vai kombināciju Skin.Oily vai kombinācijā ādas tipiem var izmantot granātābolu patiesība šie uzliesmojumi un samazinātu apdegumus vai rētas, kas var rasties laikā izlaušanos.
[Funkcijas]
Ellagic Acid, aktīvo sastāvdaļu, kas iegūtas no Punica granatum L., ir šādifunkcijas:
1) pretvēža un anti-mutācija. Jābūt efektīvai anti-kancerogēna viela pēc karcinomas no taisnās zarnas un resnās zarnas, esophageal karcinomu, aknu vēzi, plaušu vēzis, mēle un ādas karcinoma ir pierādīts.
2) draugam samierināties ar cilvēka imūndeficīta vīrusu (HIV) un dažāda veida mikrobu un vīrusu.
3) antioksidantu, coagulant, descenting, asinsspiedienu un sedācija.
4) ārstēšanai veidu simptomi, ko izraisa augsta cukura līmeni asinīs, hipertensija.
5) pretoties aterosklerozes un audzēju.
6) pretoties antioxidance, tad kavēšanas un ādas balināšanas.
[Pieteikuma]
1) lietot kosmētikas jomā, kaktuss ekstrakta pievieno dažādus ādas kopšanas līdzekļi, tā pretiekaisuma un antioxidative rīcībai.
2)-lietotas veselības produktu andamp; farmācijas jomā, kaktuss ekstrakta bieži izmanto terapijā adjuvanta nefrīts, glycuresis, sirds slimības, aptaukošanās, hepatopathy un vairāk.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem granātābolu ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras granātābolu ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana