Rabarberu ekstrakts

Rabarberi (Rheum rhabarbarum) ir ģimenē Polygonaceae augu suga. Tie ir zālaugu daudzgadīgie, kas aug no īsa, drukna sakneņi. Tās ir lielas lapas, kas ir nedaudz trīsstūrveida, ar ilgi mīkstus petioles. Tie ir grupēti liels barības lapotu greeni torose sarkanā mazajiem ziediņiem...

Produkta detaļas

Rabarberi (Rheum rhabarbarum) ir ģimenē Polygonaceae.They augu sugas ir herbaceousperennialsgrowing no īstermiņa, thickrhizomes. Tie ir largeleavesthat ir nedaudz trīsstūrveida, ar garu fleshypetioles. Viņi ir liels barības lapotu greeni torose-redinflorescences smallflowersgrouped. Kulinārijas izmanto svaigas izejvielas petioles (lapu dzīslu) ir kraukšķīgi (līdzīgas tocelery) ar spēcīgu, skābā garša. Visbiežāk, plantand, #39; s lapu kāti tiek pagatavoti withsugarand izmanto pīrāgus un citiem desertiem. Šķirņu skaits ir bijuši pieradināti lietošanai cilvēku uzturā, no kuriem lielākā daļa ir atzīta asRheumxhybridumby theRoyal Dārzkopības biedrības. (Rabarberi pulveri).

Produkta nosaukums

Rabarberu ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Saknes

Specifikācija

5 % - 98 % emodin
5 % - 98 % Physcion

Pakete

25kg/drum

Rabarberu ekstrakts pulveris ir illustrious vēsturi par iekļaušanu daudzi caureju preparāti. Rabarberi ir parasti uzskata par vieglu caurejas zāles, kas rada mīkstu krēslu 6-10 stundas pēc norīšanas. Rabarberi ir īpaši labi piemērots bērniem, jo tas ir ļoti vieglas darbības. Rabarberu saknes ir purgative darbību izmantošanai attieksmē pret aizcietējumiem, bet arī savelkoša iedarbība ir pārāk. Rabarberi, tāpēc ir patiesi tīrīšanas darbība pēc zarnu, noņemot būvgružu un tad astringing ar antiseptiskas īpašības, kā arī. Rabarberu primāro ķīmiskās sastāvdaļas ietver antrahinoniem, kas veicina caureju un purgative īpašībām Rabarberi Ķīnas pētniecības pēta Rhubarband #39; s spēja, iespējams, kavē vēža šūnas.
Rabarberu ekstrakts pulveris ir ietekme uz uzlabo gremošanu un palielina apetīti.
-Rabarberu ekstrakta pulveris ir funkciju antioxidation, aizkavē novecošanos, novēršot osteoporoze, acne(whelk) un demence ar vecāka gadagājuma cilvēkiem.
-Rabarberu ekstrakta pulveris ir funkcija no anti audzējs darbības un antibakteriāla aktivitāte ir arī imūndepresiju, caurejas un pretiekaisuma effection.
-Rabarberu ekstrakta pulveris ir funkcija samazināt cholesterin un asins viskozitāti, samazinot aterosklerozes, sirds cerebrovaskulārā slimība un sirds slimību risku.
-Rabarberu ekstrakta pulveris var izmantot novērst vēzi, īpaši krūts vēzis, prostatas vēzi, endometrial cancer un ovarycancer, sakarā ar tās estrogēnu lomu.
-Rabarberu ekstrakta pulveri lieto palīdz dziedēt čūlas, mazinātu traucējumi liesa un resnās zarnas, atbrīvot aizcietējums un palīdzēt dziedēt hemoroīdi un augšējās gremošanas trakta asiņošanas.
Rabarberu saknes ekstrakts ir redzams uzlabot gremošanu un palielināt apetīti.
-Arī rabarberu saknes ekstrakts palīdz dziedēt čūlas, mazinātu traucējumi liesa un resnās zarnas, atbrīvot aizcietējums un palīdzēt dziedēt hemoroīdi un augšējās gremošanas trakta asiņošanas.
-Anti audzējs darbības un antibakteriāla aktivitāte ir arī imūndepresiju, caurejas un pretiekaisuma effection.
1. antibakteriālo, antithrombotic, antiinflammatory un antianaphylaxis;
2. samazināt cholesterin un asins viskozitāti, samazinot risku aterosklerozes, sirds cerebrovaskulārā slimība un sirds slimību 5. Kam pieder laba iedarbīguma AIDS ārstēšanai.
3. antioxidation, aizkavē novecošanos, novēršot osteoporosis,acne(whelk) un demence ar vecāka gadagājuma cilvēkiem;

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem Rabarberi ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras Rabarberi ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana