Epimedium ekstrakts

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Ragveida Kazu Weed ekstrakts/Epimedium ekstrakts (Icariin) ir flavonoīdu glikozīds maisījumu iegūst no vairāku sugu augi Epimedium ģimenē, kas ir pazīstams kā Ragveida Kazu Weed vai Yin Yang Huo. Izrakstus no šiem augiem ir vispārpieņemts aphrodisiac iedarbība, un parasti tiek izmantoti ķīniešu herbal medicine, lai uzlabotu erektilās funkcijas, kā arī vairākām citām indikācijām.

Produkta nosaukums

Epimedium ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Leaf

Specifikācija

Icariin, Icariins 10 % - 98 % HPLC

Pakete

25kg/drum

Ragveida Kazu Weed ir 2000 gadu izmanto kā vīriešu funkciju pastiprinātāju, China.Many culturhat. ragveida kazu weed libido, Erekcijas funkcija atbalsta un palīdz mazināt menopauzes diskomfortu. Tiek ziņots, ka viena sastāvdaļa, maca, atbalsts erekcijas problēmas, vīrieši un sievietes ar zemu libido, un sievietes apgūst menopauzes. Ragveida Kazu Weed (epimedium) veido vairākas sugas ofepimedium, lapotu augu, kas aug savvaļā, ļoti bagātīgi pie augstākas altitudees atskaites ts.
Epimedium Icariin, zināms arī kā barrenwort, bishopand, #39; s cepure, smalkajos spārnos, ragveida kazu weed, kauslis lampu herb, randy alus zāli oryin yang huo ir ģints ziedoši augi Berberidaceae ģimenē. Tur ir apmēram 50 sugu, no kuriem lielākā daļa ir endēmisks uz Ķīnu.
Epimedium Icariin sugas ir lapkoku vai mūžzaļie izturīgu daudzgadīgie. Vairākums ir četras partedandquot; zirneklis, piemēram, andquot; pavasara ziedi. Iekārta ir icariin, t.i., PDE5 inhibitoru, piemēram, slidenafil, Viagra.It id therefcore izmanto kā anaphrodisiac aktīvā sastāvdaļa un ārstēšanas Erekcijas disfunkcija.
1, ragveida kazu ekstrakts ir doma, ka icariin, visticamāk, būs primārā aktīvā sastāvdaļa Epimedium ekstrakti, kā tas ir pierādīts ar savienojumiem, kas izmanto rietumu medicīnā, lai ārstētu impotenci un uzlabot seksuālo funkciju koplietot vairāki mehānismi, rīcības. Konkrēti, icariin pierādīts rīkoties kā PDE5 inhibitors, un lai uzlabotu bioaktīvo slāpekļa oksīda, kā arī mimicing ražošanas testosterona ietekmi.
2, ragveida kazu ekstraktu var stimulēt osteoblast aktivitāte kaulu audu, kas ir saistīta ar iespējamo terapeitisko lomu osteoporozes ārstēšanai.
3, Icariin var arī palielināt skaitu nieru slimniekiem T šūnām, limfocītu transformāciju likmi, antivielu, antigēnu un reticuloendothelial system fagocitozes funkcija ar zemu, bet narkomānijas ārstēšanu pēc nieru Epimedium utt.
4, Icariin var ietekmēt dažādus aspektus novecošanās mehānismos. Piemēram šūnu pāreju ietekmi, paplašinot augšanas periodā, regulē imūno un endokrīno sistēmu, uzlabo vielmaiņu un orgānu funkciju.
5. ragveida kazu ekstrakts ir aizsargājošs faktors par inducēja vazopresīna miokarda išēmija, ar ievērojamu asinsspiedienu

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem epimedium ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras epimedium ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana