Muberry ekstrakts

Morus ģints ziedoši augi ar ģimeni Moraceae, sastāv no 10-16 sugas, viengadīgus kokus, kas pazīstama asmulberries, kas aug savvaļā un apstrādātajām daudzos mērenās pasaules reģionos. Melnais zīdkoks (dzimtā uz Dienvidrietumu Āzija) un red mulberry augļi (native austrumu …

Produkta detaļas

Morus ģints ziedoši augi ar ģimeni Moraceae, sastāv no 10-16 sugas, viengadīgus kokus, kas pazīstama asmulberries, kas aug savvaļā un apstrādātajām daudzos mērenās pasaules reģionos. Melnais zīdkoks (dzimtā uz Dienvidrietumu Āzija) un red mulberry (raksturīgais eastern Ziemeļamerika) augļi ir spēcīgākais aromāts, kas ir pielīdzināts un #39; mouthand #39; uguņošanu. Augļiem un lapām pārdota dažādās formās kā uztura bagātinātāji. Mulberry augļu krāsa izriet no antociānu, kurām piemīt fundamentālajiem pētījumiem mehānismu dažādām slimībām. Antocianīni ir atbildīgi par pievilcīgu krāsu svaigu augu pārtikas produkti, ieskaitot oranža, sarkana, violeta, melnā un zilā krāsā. Šīs krāsas ir ūdenī šķīstošs un viegli ekstrahējamas, iegūstot dabas pārtikas krāsvielas. Sakarā ar pieaugošo pieprasījumu pēc dabas pārtikas krāsvielas, palielinot savu nozīmīgumu pārtikas rūpniecībā. Lēti un rūpnieciski iespējama metode ir izstrādāta, lai ekstrakts Antocianīni no Zīdkoka ogu augļiem, ko varētu izmantot kā audums, sauļošanās līdzekli vai pārtikas krāsviela augsta krāsu vērtības (virs 100). Zinātnieki atklāja, ka no trīsdesmit viens Ķīnas Zīdkoka ogu šķirnes pārbaudītas, kopējais antocianīna ienākums svārstījās no 148 mg 2725 mg / litru augļu sulas.

Produkta nosaukums

Zīdkoka ogu ekstraktu

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Augļi

Specifikācija

Antocianīna 5 % - 25 %

Pakete

25kg/drum

Tradicionālā ķīniešu un japāņu medicīnā, iepriekšējiem pētījumiem, kas centrēta uz tās ievērojamas priekšrocības, uzlabojot asins cukura vadības un asins lipīdu augsti cienījamai. Kad pacienti ar tipa 2 diabētu tika dota zīdkoks žāvētas lapas 3 g/dienā devu vai viena tablete narkotiku glyburide (5 mg/dienā) 4 nedēļas tika parādīta šādi:
●Mulberry terapijas ievērojami uzlabojusies diabēta kontroli 2. tipa cukura diabēta pacientiem.
●Fasting asins glikozes koncentrācijas un A1C līmeņi tika ievērojami samazināta ar zīdkoks terapija glyburide attieksmi salīdzinājumā.
●Mulberry terapija arī loweredtotal un ZBL holesterīna, vienlaicīgi palielinot HDL holesterīns.
Citas klīniskās izpētes tēmām tika dota trīs tabletes 280 mg mulberry leaf, trīs reizes dienā pirms ēšanas 12 nedēļu laikā. Pētījuma beigās, kopējo holesterīna un triglicerīdu LDL bija ievērojami samazinājās par 4.9 %, 14.1 % un 5.6 %, attiecīgi no bāzlīnijas, turpretim HDL ievērojami ir palielinājies par 19,7 %.
Šie rezultāti un citi norāda, ka mulberry leaf var būt par labu cilvēkiem ar metabolo sindromu, kas raksturojas ar glikozes nepanesamību, kā arī izmaiņas holesterīna un/vai triglicerīdu līmeni.
Funkcija:
1.Antioxidant. Mulberry Antocianīni ir spēcīgi antioksidanti un viņu antioksidants jauda ir 20 reizes VH, 50 reizes no VE... To var ātri un efektīvi novērstu brīvos radikāļus, pirms šūnas bojātas.
2. novērst vēzi. Mulberry Antocianīni palīdz novērst daudzas slimības, kas saistītas ar brīvajiem radikāļiem, tajā skaitā vēzis, sirds slimības, priekšlaicīgu novecošanos un artrīts.
3. mutiskā kosmētiku. Tas var tikai kavēt agri ādas grumbu veidošanos bet_ar ī sniedz uzturvērtības un novērst kaitīgo brīvajiem radikāļiem, kas organismā. Tas ir dabas saules aizsegs, ultravioletais starojums uz ādas var novērst. Āda ir saistaudu, kolagēna un grūti elastīgās proteincontained, Zīdkoka ogu ir svarīga loma visu ādas struktūru.
4. antocianīna (Anthocyanosides) ir brīvo radikāļu oksidācijas, kas ir spēcīgi pret oksidēšanos un anti alerģija funkcija, smadzenes var pasargāt no oksidācijas funkcija.
5. novērst Alzheimerand #39; s slimība. Zīdkoka ogu ekstraktu var ievērojami samazināt tad, antioksidantu aktivitāte Antocianīni var kavēt novecošanās un demenci.
6. brīvo radikāļu aizvākšanas; Antiinflammatory; Diabēta profilaksi, svara zudums, redzes aizsardzību.
Pieteikums
1. piemēro veselības produktu jomā,
2. lietot kosmētiku laukos
3. piemēro farmācijas jomā.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem muberry ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras muberry ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana