Cistanha Tubulosa ekstrakts

Kas ir cistanha? Cistanha tubulosa ekstrakts ir izmantojis gandrīz 2000 gadus ārstēt plašu medicīnas jautājumiem. Piemēram, tas parasti noteiktajā holistiska medicīnas praktiķi ārstēt problēmas saistībā ar personas ' s seksuālo veselību, piemēram, impotence, auglības,...

Produkta detaļas

Kas ir cistanha?

Cistanha tubulosa ekstrakts ir izmantojis gandrīz 2000 gadus ārstēt plašu medicīnas jautājumiem. Taviem, tas parasti tiek noteikts Holistiskā medicīna praktiķiem ārstēt problēmas saistībā ar apersonand #39; s seksuālo veselību, piemēram, impotence, auglības, priekšlaicīga ejakulācija un menstruāciju krampjus.
Turklāt pastāv uzskats, lai palīdzētu ar gremošanu un atbrīvot visnopietnākajām aizcietējums. Whilecistanche bieži lieto, lai ārstētu veselības problēmas, vienkārši tāpēc, ka tas ir droši izmantot somany gadus, jauni pētījumi, kas norāda, ka zinātne var atbalstīt tās izmantošanu evengreater skaita kaites rodas.

Produkta nosaukums

Cistanha tubulosa ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Saknes

Specifikācija

Echinacoside 8 % - 25 %


Verbascoside 4-10 %

Pakete

25kg/drum

Cistanha izmantota gandrīz 2000 gadus ārstēt plašu medicīnas jautājumiem. Piemēram, tas parasti noteiktajā holistiska medicīnas praktiķi ārstēt problēmas saistībā ar personand #39; s seksuālo veselību, piemēram, impotence, auglības, priekšlaicīga ejakulācija un menstruāciju krampjus. Turklāt pastāv uzskats, lai palīdzētu ar gremošanu un atbrīvot visnopietnākajām aizcietējums. Kamēr cistanha bieži lieto, lai ārstētu veselības problēmu vienkārši, jo tā ir drošāk izmantot tik daudzus gadus, jauni pētījumi, kas norāda, ka zinātne var atbalstīt tās izmantošanu vēl lielāka skaita kaites rodas.

Pat mūsdienu reizes cistanha ir viens no vairāk populārs augi izmanto ķīniešu medicīna, kur tas ir pazīstams kā rou cong rong. Lai gan tas parasti aug, Āzijā un Tuvajos Austrumos, tā izmantošana ir kļuvusi arvien populārāka visā pasaulē. Rezultātā daži botāniķi uzskata, ka herb kļūst arvien grūtāk atrast savā dzimtajā biotopus. Lai gan uzskata, ka nav apdraudēta, tas tiek uzraudzīta, jo īpaši attiecībā uz tā izmantošanu pasaules tirdzniecībā.
Kaltētas mīkstus kāti cistanha deserticola pazīstams kā Rou Congrong Ķīnā. Japānā, izmantotās sugas ir cistanha salsa. Cistanha aug arī Mongolijā. Saskaņā ar vienu Ķīnas pētnieks, andquot; ROU Cong-rongandquot; (Herba Cistanchis) ir viens no visbiežāk lieto narkotikas Ķīnas tradicionālajā medicīnā.

Kas ir cistanha ekstrakta funkcijas?
1. seksuālā veselība
Daļa no apgrozības ap cistanha popularitāte ir to izmantot, lai ārstētu ar sexualhealth saistītās problēmas. Pat no rietumu kultūrām, daudziem cilvēkiem dzert tēju vai patērēt pulveris ekstrakti ar herb. Cilvēki uzskata, ka tas var palielināt womanand #39; s auglību un kas ir īpaši noderīga, ņemot grūti ieņemt forwomen. Daudzi vīrieši izmanto herb, lai ārstētu impotenci un prematureejaculation, kā arī.
2. aizcietējums
Parasti tas ir rezervēts cilvēkiem ar hronisks aizcietējums, kā vecāki indivīdi, postpartumwomen un cilvēkiem, kuri pie gultas. Tā bieži vien kopā ar citiem garšaugiem, piem., sēklas no kaņepes auga, jo īpaši, ja lieto, lai ārstētu gremošanas problēmas, piemēram, aizcietējumi.
3. imūnās sistēmas
Jaunu zinātnisko pētījumu izrāda zālītes efektivitātes pierādījumi. Piemēram, daži studiesshow var izmantot ka cistanha cīnīties pret novecošanos. Tas arī ir veikusi herb ļoti populāro bothEastern un Rietumu kultūru. Turklāt tiek uzskatīts novērst nogurumu un palielina enerģiju. Daži pētījumi liecina, ka tā uzlabo atmiņu un uzlabo imūnsistēmu, kā arī. Manypeople uzskatu herb darbosies kā pretiekaisuma un ka tas var pat palīdzēt samazināt bloodpressure.

Desertliving cistanha Herb ekstrakts (cistanha tubulosa ekstrakts; Cistanha Deserticola ekstrakts; Caulis Cistanchis ekstrakts) funkcijas cilvēka ikdienas uzturā kam patīk viens no visilgāk dzīvi visā pasaulē. Cistanha tubulosa ir svarīga loma to ilgmūžība.
Cistanha tubulosa aktīvo imgredients ir echinacoside un acteoside, phenylethanoid glikozīdi. Acteoside polyphenol, ir spēcīgs antioksidants, kas ir 15 reizes aktīvāki nekā resveratrol.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem cistanha tubulosa ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras cistanha tubulosa ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana