Grieķu siena trigonella saponīni ekstrakts

20 % (kopējais saponīni, furostanol saponin) Fenusides 40 % (kopējais saponīni, furostanol saponin) Fenusides 50 % Fenusides (kopējais saponīni, furostanol saponin) 10 % 20 % 40 % 95 % L-4-Hydroxyisoleucine parastajām lietojumprogrammām: grieķu siena trigonella ir ļoti gara vēsture tiek izmantots kā tradicionālās zāles...

Produkta detaļas

20 % Fenusides (kopējais saponīni, furostanol saponin)
40 % (kopējais saponīni, furostanol saponin) Fenusides
50 % Fenusides (kopējais saponīni, furostanol saponin)
10 % 20 % 40 % 95 % L-4-Hydroxyisoleucine
Parastajām lietojumprogrammām:
Grieķu siena trigonella ir ļoti gara vēsture tiek izmantots kā tradicionālās ārstniecības augiem. Pašlaik, tas joprojām ir liela nozīme attieksmi pret papildu cukura diabētu, gremošanas traucējumi, kuņģa čūlu, gremošanas traucējumi, t umors, dismenoreja, fiziski vāja, alerģijas, neirastēnija, podagra un artrīts. Konkrēti, tas tika izmantots kā anti-diabēta narkotikas uz ilgu laiku. Pēdējos gados, Apvienotās Karalistes, Indijas, Francijā un citās valstīs apstiprināja grieķu siena trigonella ir nozīmīga anti-diabēta un pazemina holesterīna ietekme klīniski testēšana. Prakse ir pierādījusi, ka regulārs patēriņš grieķu siena trigonella noder, lai uzlabotu diabēta un hypercholesterolemia, ir arī preventīvā ietekme uz aterosklerozes un sirds koronārā slimība.

ProductName

Fenugreekseed ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Sēklas

Specifikācija

L-4-Hydroxyisoleucine10 %-95_%
20 % - 50 % saponīni

Pakete

25kg/drum

Galvenās funkcijas:
1. regulēt cukura līmeni asinīs un veicina ķermeņa ēkā
2. samazināt cholesterin un aizsargā sirds
3. bulk caureju un ieeļļo zarnas
4. labas acis un palīdzēt ar astmu un deguna blakusdobumu problēmas
5. programmā tradicionālās Ķīnas medicīnas zinātne, produkts ir nieru veselībai, izraidot aukstumu, izārstēt vēdera distention un pilnības, izārstēt zarnu trūce un auksti mitru holera.
Palielināts Libido: mājas Home Remedies Web ziņo, ka diosgenin ir savienojums, kas ir salīdzināma ar primāro sieviešu hormonu estrogēnu rekvizīti. Jo tas ir īpašības, kas līdzīgas estrogēnu, grieķu siena trigonella tiek pasniegts uzlabot libido.
Palielina krūts izmēram: grieķu siena trigonella mājas lapā Herb gudrības piezīmes var palīdzēt veicināt jaunu krūts šūnu augšanu un palielināt izmēru un pilnība jūsu krūtis. Jaunas mātes šūnas var radīt ziņots diosgenin hormonālu iedarbību. Problēmas ar reprodukcijas: ar savu doctorand, #39; s piekrišanu, grieķu siena trigonella var izmantot, lai stimulē dzemdes kontrakcijas un rosinātu bērna piedzimšanas.
Ādas problēmas: uztura papildinājums izglītības centra mājas lapā uzslavē grieķu siena trigonella, ar spēju nomierināt un dziedēt neliela ādas brūces un infekcijas. Pētījumi ir norādījuši grieķu siena trigonella ir īpaši spēcīgs lokālai ārstēšanai, ādas kaites, piemēram, abscesi, vārās, apdegumiem, ekzēma un podagru.
Zemāks holesterīna līmenis: Home Remedies Web atsaucas uz pētījumiem, kas pierāda indivīdiem, kuri patērē divas grieķu siena trigonella unces dienā vairāk nekā ilgst 24 nedēļas ievērojami samazināja savu holesterīna līmeni un krasi mazinājusies viņu risks ciest sirds lēkme. Grieķu siena trigonella divas unces var norīt, bārstot herb pulvera veidā pār pārtikas vai kapsulu veidā veicot herb.
Ārstējot cukura diabētu: grieķu siena trigonella var būt efektīvs veids, lai gan viens un divi tipa diabēta ārstēšanai. Uztura papildinājums izglītības centrs atzīmē pētījums, Indijā, kas atklāja asins glikozes līmeni var samazināt, ņemot grieķu siena trigonella unces dienā.
Lietojumprogramma:
1. regulēt cukura līmeni asinīs un veicina ķermeņa ēkā
2. samazināt cholesterin un aizsargā sirds
3. Bulk caureju un ieeļļo zarnas
4. labas acis un palīdzēt ar astmu un deguna blakusdobumu problēmas
5. programmā tradicionālās Ķīnas medicīnas zinātne, produkts ir nieru veselībai, izraidot aukstumu, izārstēt vēdera distention un pilnības, izārstēt zarnu trūce un auksti mitru holera.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem grieķu siena trigonella saponīni ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras grieķu siena trigonella, saponīni ekstrahē ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana