Saw Palmetto ekstrakts

Gadsimtiem ilgi, redzēja palmetto jēlnaftas ekstrakti ir izmantoti uzlabot spermas ražošanu un palielināt krūts izmēram un seksuālo vigor, bet ' s visefektīvākajā un tikai zinātniski pamatota izmantošana ir uzlabot labdabīgu prostatas hiperplāziju simptomi. SAW palmetto, ir vienīgā suga...

Produkta detaļas

Gadsimtiem ilgi, redzēja palmetto jēlnaftas ekstrakti ir izmantojuši uzlabot spermas ražošanu un palielināt krūts izmēram un seksuālo vigor, bet itand #39; s visefektīvākajā un tikai zinātniski pamatota izmantošana ir uzlabot labdabīgu prostatas hiperplāziju simptomi. SAW palmetto, ir vienīgais sugas pašlaik klasificē Serenoa ģintī. Tas ir zināms skaits sinonīmu, ieskaitot Sabal serrulatum, zem kuras nosaukums, tas joprojām bieži appearin alternatīvo medicīnu. Tas ir neliels palmu, parasti sasniedz aptuveni 2-4 m augstumā. Bagāžnieka pletās un aug clumps vai blīvu biezokņi smilšainās piekrastes zemēm vai kā pamežu priežu mežā vai cietkoksnes šūpuļtīkli.

Produkta nosaukums

SAW palmetto ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Augļi

Specifikācija

25 % - 45 % taukskābju
90 % Saw palmetto naftas

Pakete

25kg/drum
180kg/tērauda cilindrs

Saw Palmetto ir mazs, palm piemēram augu dzimtā uz Ziemeļameriku. Native Americans un agrās Amerikāņu kolonisti izmanto ogas, lai ārstētu problēmas, kas saistītas ar ģenitālijām, urīnceļu un reproduktīvo sistēmu. Šis herb sauc andquot; augu catheterandquot; jo tā terapeitisko iedarbību uz kakla urīnpūšļa un prostatas vīriešiem. Saw Palmetto plaši izmanto Vācijā, Kanādā, Apvienotajā Karalistē un tagad ASV uzturproduktiem labumu prostatas un urīnceļu. To realizē kā aphrodisiac gan vīriešiem, gan sievietēm.
Darbīgo vielu ir Gaistošu eļļu, steroīdu saponin, tanīni un polisaharīdu. Saw Palmetto ir toniku, un ir viens no dažiem augu aizsardzības līdzekļiem, kas tiek uzskatītas par anabolisku iedarbību - tas stiprina un būvē ķermeņa audu.
Vīrieši izturas pret paplašinātā un novājinātu prostatas dziedzeris. Tas parādīja ievērojamu rīcības nosacījumus, kas saistīti ar labdabīgu prostatic hipertrofiju (BPH) ārstēšanai.
SAW palmetto ekstrakts darbojas, lai neļautu testosterona dihidrotestosterons, pārvēršot hormons doma radīt gulošo šūnu vairoties, rezultātā palielināts prostatas. To galvenokārt izmanto kā diurētisko un urīnpūšļa tonis, uzlabojot urīna plūsmu un atbrīvojot spriedzi. Regulāra lietošana saw palmetto var samazināties urīnceļu biežums, it īpaši nakts laikā, pieļaujot pilnīgu urīnpūšļa izraidīšanu un samazinot urīnpūšļa iekaisums un paplašināta augumiem.
SAW palmetto, ir vienīgais sugas pašlaik klasificē Serenoa ģintī. Tas ir zināms sinonīmus, ieskaitot Sabal serrulatum, zem kuras nosaukums tas joprojām bieži parādās alternativemedicine anumber. Tas ir neliels palmu, parasti sasniedz augstumu ap 2 – 4 m (3-6 ft). Bagāžnieka pletās un aug clumps vai blīvu biezokņi smilšainās piekrastes zemēm vai kā pamežu priežu meži orhardwood šūpuļtīkli.
Tā ir endēmiska Dienvidaustrumu Amerikas Savienotajās valstīs, visbiežāk gar Atlantijas un līča piekrastes līdzenumiem, bet arī cik iekšzemes kā dienvidu Arkansas. Tas ir sirsnīgs augu; ļoti lēni pieaug, un ilgi dzīvojuši, ar dažiem augiem sevišķi Floridā, iespējams, ir tikpat veca kā 500-700 gadus.
Saw Palmetto nomāc testosterona rīcības prostatas, tādējādi tiek izmantoti plaši BPH ārstēšanai.
•SAW palmetto novērš arī DHT saistošu Androgēns receptoriem, tādējādi palīdz ar matu izkrišana.
•SAW palmetto nomāc Androgēns un estrogēnu receptoru darbību un palīdz gan vīriešiem, gan sievietēm
līdzsvaro hormonu.
•SAW palmetto izārstēt iekaisums: herb palīdz ārstēt urīnpūšļa iekaisums un palīdz ar urīna plūsmu.
•SAW palmetto sievietēm: sievietēm izmantot arī redzēja Palmetto herb stimulēt krūts paplašināšanos un
arī, lai ārstētu dzemdes uzbudināmība.
•SAW palmetto ir arī izmanto, lai ārstētu impotenci, dzedrumu, un izmantot arī kā Afro-Dīzijs. Daži newevidence rāda Saw Palmetto var arī palīdzēt ar vairogdziedzera trūkumus.
•SAW palmetto izmanto, lai notīrītu krūtīs sastrēgumu, izturēties pret klepu.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem saw palmetto ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras saw palmetto ekstrakta ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana