Stevia ekstrakts

Stevia (Stevioside, Rebaudioside A) dabasgāzes un atvasinātās no stevia augu lapām, tas nesatur jebkādu kaitīgu ķimikāliju bieži atrodams mākslīgie saldinātāji. Stevia droši diabētiķiem, ir pierādīts, lai palīdzētu novērst zobu pagrimums un pat ieteikusi Pasaules veselības...

Produkta detaļas

Stevia (Stevioside, Rebaudioside A) dabasgāzes un atvasinātās no stevia augu lapām, tas nesatur jebkādu kaitīgu ķimikāliju bieži atrodams mākslīgie saldinātāji. Stevia droši diabētiķiem, ir pierādīts, lai palīdzētu novērst zobu pagrimums un pat ieteikusi Pasaules veselības organizācija izmanto kā ārstēšanas hipertensija. Aizstājot ar stevia cukura, patērētāji varētu potenciāli samazināt kaloriju patēriņš, palīdzot samazināt aptaukošanos un citu saistīto veselības apdraudējumu.

Produkta nosaukums

Stevia ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Leaf

Specifikācija

TG60 - 90 %
Rebaudioside 60 %, 90 %, 95 %, 97 %, 98 % ar HPLC
Stevioside 60 %, 80 %, 85 %, 90 %, 95 %, 97 %, 98 % 99 %, ar HPLC
Kopējais steviol glikozīdi 90 %-98 %

Pakete

25kg/drum

White pelēkbaltu pulveris vai granulas ar atdzist garšu. Itand #39; s aptuveni 250 reižu saldāks nekā niedru cukurs ir nedaudz
rūgto garšu lielā koncentrācijā. Saldais aromāts var svārstījies mutē. Tās kušanas temperatūra ir 196 198 grādiem pēc Celsija, un to var izturēt augstu temperatūru un stabilāks skābi un sārmu šķīdumu (PH5-7). Stevioside šķīst etanolā. Tas pieder-fermentative produktiem, tāpēc to var izmantot pārtiku, kas ir grūti sterilizēt silda un nav Maillard brūns reakcija, lai saglabātu baltās krāsas. Itand #39; s daudz tuvāk, lai salīdzinājumā ar dabas saldinātājus, savukārt trūkums ir lielas molekulmasas un nabaga caurlaidība niedru cukuru. Stevioside ir maksimālās absorbcijas spektrofotometra 210nM ultravioletā starojuma viļņu garuma, tādējādi to var izmantot kā kvantitatīvu pamatu.
Klasifikācija: Stevioside 90 98 %
Raksturojums:
1. dabas
Stevia ir dabas zaļo saldinātājs, kas tiek iegūts no Stevia atstāj un bija izrādījušies andquot; Zaļā Foodandquot; attīstot Ķīnas centrs zaļo pārtiku.
2. drošas
Stevia ir izmantoti kā pārtikas piedevas vairāk nekā 400 gadus Paragvajā. To nevar pievienoties vielmaiņu, nekādas toksiskuma, kas tika apstiprinātas un plaši izmantoti Ķīna, Japāna, Koreja, Taivāna, Indonēzija, Krievijas, ASV, Paragvaja, Brazīlija, Austrālija un tā tālāk.
3. sweetness
Itand #39; s aptuveni 250 reizes saldāka par niedru cukuru. Stevioside un Rebaudioside A ir Stevia, galvenās sastāvdaļas, kas vēsu, atsvaidzinošu un maigu garšu.
4. mazkaloriju
1/300 niedru cukuru.
5. veselīga
Stevioside sauc laba uztura papildinājums un veselīgas pārtikas cilvēkam starptautisko medicīnas profesijas. Un iezemiešu cilvēki izmanto to kā augu attieksmi pret saaukstēšanās, gripa, sastrēguma slimības, piemēram, fistulu pirms 400 gadiem. Mūsdienu medicīnas pētījumos konstatēts, ka Stevia ne tikai palīdz regulēt cukura līmeni asinīs, asinsspiedienu, palielināt enerģijas un intelektuālo potenciālu, bet arī veicina cilvēku uztura un svara kondicionēšana. Tikmēr tā ir labu lomu ādas kopšanai un attieksmi pret dažādām ādas slimībām.
6. stable
Stevia stabilu skābju, sārmu, kam karsts, gaismas, un tas ir bez fermentative, kas nekad nevar būt sapelējis pēc ilgas uzglabāšanas un nav brauniņš reakciju ar siltuma nodarbojas. Kā dabas saldinātājs, ir ierobežot baktērijas aug un paildzinātu glabāšanas laiks, pārtikas un dzērienu
Iezīmes Stevia lapu ekstrakts:
1. tīra aromāts, sākotnējā garša un aromāts
2. tūlītējā, šķīst ūdenī
3. bez addtive, konservantiem un pigmentu
Funkcija Stevia lapu ekstrakts:
(1) augstu salduma un zemu siltumu un tās jaukums ir 200 - 300 reizes, kam sausā veidā saharozes saturs, kuru siltuma vērtība ir tikai 1 300
(2) krīt cukura līmeni asinīs un samazinot spiedienu
(3) to var izmantot par pacientiem, kuriem ir paaugstināts asinsspiediens vai diabēta ārstēšana
(4) promot gremošanu, uzlabotu aizkuņģa dziedzera un liesas
Produktu izmantošana:
Stevioside plaši izmanto pārtikas, dzērienu, medicīna, ķīmiskā, vīna, kosmētika un pat farmācijas jomā vietā citu sugars.etc.Compare ar saharozi, tā var ietaupīt izmaksas par 60 %. Stevioside ir baltā krāsā, laba garša un ne savdabīga smarža raksturīga. Itand #39; s vispārējās attīstības un labas izredzes cukura jaunus avotus.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem stevia ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras stevia ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana