Citrus Aurantium ekstrakts

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Citrus Aurantium, pazīstams arī kā rūgto apelsīnu vai Seville Orange ir iekārta, ko izmanto medicīniskiem nolūkiem Ķīnā, Dienvidamerikas, Indija un Ziemeļamerikā. Gabals jaunumi publicēti Amerikas sirds Associationand #39; s žurnāla insults, liecina, ka ēšanas citrusu var samazināt womenand #39; s insulta risku.

Produkta nosaukums

Citrus Aurantiumextract

Partof iekārta, ko izmanto

Augļi

Specifikācija

Synephrine 6 % - 98 %


Bioflavones 40 %


Hesperidin 20 % - 40 %

Pakete

25kg/drum

Citrus Aurantium ekstrakta atsaucas uz citrusu koks un tā augļiem. Tas ir hibrīds starp citrus maxima un Citrusa dizainam reticulate. Ēterisko eļļu, kas izmantota smaržas, garšas un kā šķīdinātāju izmanto daudz šķirņu bitter orange (citrus aurantium).
Citrus aurantium ekstrakts ir nodarbināti arī fitoterapijas kā stimulējošs un ēstgribas nomācošas, sakarā ar tā aktīvā sastāvdaļa, synephrine citrus aurantium bagātinātāji ir piesaistītas vairākas nopietnas blakusparādības un nāves gadījumiem un patērētāju grupas aizstāv, izvairoties no augļu lietošanu medicīnā.
Citrus aurantium ekstrakts ir parasti izmanto svara zudums zāles. Kamēr tās efektivitāti plaši apspriests, citrus aurantium extracthas ieguva ievērojamu popularitāti kā alternatīvu efedrīnu, saistīto vielu, kas panākts nelegālas, vai ierobežota daudzās valstīs sakarā ar veselībai un tā kā prekursoru nelegālu izgatavošanu metamfetamīna lietošanu.
Tomēr nav divertedcitrus aurantium extractfor manufactur amfetamīnu, rašanos un dabiski occurringcitrus aurantium extractis sakarā ar tās fenola grupu, piemērota šādu novirzīšanu. Ir aizdomas, ka produkti, kas satur rūgto apelsīnu vai synephrine izraisa sirds un asinsvadu blaknēm.
Citrus aurantium extractis galvenokārt iegūta, Citrus aurantium relatīvi mazo citrusaugļu koks, vairākas tās biežāk nosaukumi ietver rūgto apelsīnu, skāba oranža un Zhi shi nenogatavojušos augļu.
Synephrineis, kas iegūti no augļu koks pazīstama kā Citrus Aurantium, kas ir dzimtajā Vjetnamā. Tas canstimulant simpātiskās nervu sistēmas, kas savukārt rada pieaugums ar sirdsdarbību. tas ir arī lielisks papildinājums, kas ļauj jūsu ķermeņa spēja atbrīvot tauki no tauku šūnām ir ierakstīts par enerģiju, kas ir pazīstams kā lipolīzi un palielināt jūsu atpūtas vielmaiņas ātrumu.
1. uzlabot vitamīns c atvieglojumu asins šūnu coaggualtion, konjunktīva gada Gvinejā darbību cūkkopības nozares trūkuma dēļ c vitamīns; tiek ziņots, ka tas var samazināt asins šūnu coaggualtion zirgs. žurkas kalpošanas laiks tiek pagarināts, ja produkts tiek baroti ar thrombogenic barību vai barības, kas var izraisīt atherosis. var paaugstināt thevitamin cconcentration virsnieru dziedzeris, liesa un balto asins šūnu jūrascūciņa.
2. anti-vīrusu spēja: ja pelēm fibrocytes apstrādā ar produktu, 200 g/ml šķīduma, šūnas var izturēt uzbrukumu no stomatīta vīruss phlyctenular 24 stundas. Hela šūnas ar produktu apstrādāto spēs atturēties no gripas vīrusa infekciju. pretvīrusu produkta darbība var būt novājināts, hyaluronidase3. citi: nepieļautu zaudējumus, no aukstuma; kavēt aldehīda reduktāzes lēcu žurku acis.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem citrus aurantium ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras, citrus aurantium ekstrahē ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana