Maura Cusidatum ekstrakts

Maura cuspidatum, galvenokārt izplatīti ChinaIn dienvidu shaanxi, sakneņi zāļu, aktivizējot asinis, asins stāzi, menstruācijas, klepus, un tā tālāk. Saknes un bumbuļaugi, kas satur bezmaksas antracēns HINONA un antrahinons glikozīds. Galvenokārt, emodin, emodin metil ētera un rabarberi,...

Produkta detaļas

Maura cuspidatum, galvenokārt izplatīti ChinaIn dienvidu shaanxi, sakneņi zāļu, aktivizējot asinis, asins stāzi, menstruācijas, klepus, un tā tālāk. Saknes un bumbuļaugi, kas satur bezmaksas antracēns HINONA un antrahinons glikozīds. Galvenokārt, emodin, emodin metil ētera un rabarberi, fenola un antracēns glucoside, antracēns glikozīds B. Arī ar sakni satur 3, 4, 5-3 stilbēna hidroksi - 3 - beta - D - glikozes glucoside.

Produkta nosaukums

Maura cuspidatum ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Saknes

Specifikācija

50 % Resveratrol HPLC


98 % Resveratrol HPLC


Ūdenī šķīstošs resveratrol


Acetil-resveratrol


Pterostilbene

Polygonumcuspidatum ir viens no polygonaceae augi, Ķīnā un Japānā tradicionālajā medicīnā lieto, lai ārstētu dažādas kaites, tostarp sēnīšu infekcija, dažādas ādas iekaisums, sirds un asinsvadu slimībām un aknu slimībām utt. Resveratrol un emodin ir galvenais funkcionēšanas giant knotweed komponents. Pētījumi ir parādījuši, ka resveratrol un emodin liecināja par plašu antioksidanta īpašības, piemēram, ZBL holesterīna un lipīdu peroxidation oksidēšanās. Resveratrol liecina, kas veicina sirds un asinsvadu veselību un stimulētu asinsriti, tajā pašā laikā, mazināt sāpes, karstums, mitrums, lai noindētu flegma. Citas sastāvdaļas iekļaut Dan antracēns ketonu, emodin metil ētera un rhein ir pretiekaisuma, noņemiet artrīta un pretmikrobu aktivitāte.

Resveratrol ir dabiskas izcelsmes phytoalexin ražo dažas augstākie augi, atbildot uz ievainojumu vai sēnīšu infekcija. Phytoalexins ir ķīmiskās vielas, kas ražo augu aizsardzībai pret infekciju ar patogēno mikroorganismu, piemēram, sēnes. Alexin ir no grieķu valodā nozīmē, lai aizsargātu. Resveratrol cilvēkiem var būt arī alexin, piemēram, aktivitātes.
Resveratrol aktīvo komponentu, kas iegūta no Huzhang (Maura cuspidatum) Huzhang (andquot; tīģeris caneandquot;) vai giant knotweed ir Austrumāzijas sugas (Maura cuspidatum), kas pieder Polygonaceae ģimenes. Dokumentēta izmanto tradicionālā ķīniešu medicīna datumu pirmajā gadsimtā pirms mūsu ĒRAS, un mūsdienu medicīnas vajadzībām nodrošina klīnisko rezultātu ietver akūto mikrobu infekcijām vai Vīrushepatīts, ķīmiskā vai starojuma izraisīta leukocytopenia, aterosklerozes un hyperlipidemia
Polugnum cuspidatum ekstrakts veselības ieguvums • pretvēža
• Ietekme uz sirds un asinsvadu sistēmas
• Antibakteriālas un pretsēnīšu
• Baro un aizsargā aknas
• Antioksidantu un apspiešana brīvo radikāļu
• Ietekme uz osseous jautājumu metabolisms
Pieteikums
1. piemēro veselības produktu jomā, to plaši pievieno dažāda veida veselības produktiem, lai novērstu hroniskas slimības vai atvieglojumu simptoms climacteric sindroms.
2. lietotas kosmētikas jomā, tas ir plaši pievienots kosmētika ar funkciju aizkavē novecošanos un saspiežot ādu, tādējādi padara ādu daudz ātrāku un delikāts.
3. piemēro farmācijas jomā, tas ir plaši pievienots zāles, ko var izmantot, ārstējot hroniskas slimības, piemēram, cardio cerebrovaskulārā slimība, nieru slimības, cukura diabēts.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem Maura cusidatum ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras Maura cusidatum ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana