Ādu vīnogu ekstraktu

Vīnogu ādas ekstrakts, tīras dabas un ūdens ražo, šķīstošo pārtikas krāsu mūsu kompānija iegūst, ekstrahējot ādas ēdamo purpura vīnogu augļu vitaceae ko stāda lokāli. Ieguves, attīrīšanas procesu. Galvenie pigment komponents ir antociānu enocyanin. Vīnogu ādas...

Produkta detaļas

Vīnogu ādas ekstrakts, tīras dabas un ūdens ražo, šķīstošo pārtikas krāsu mūsu kompānija iegūst, ekstrahējot ādas ēdamo purpura vīnogu augļu vitaceae ko stāda lokāli. Ieguves, attīrīšanas procesu. Galvenie pigment komponents ir antociānu enocyanin.

Produkta nosaukums

Ādu vīnogu ekstraktu

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Augļu ādas

Specifikācija

Polifenoli 10 % - 20 %


Resveratrol 5 % - 10 %

Pakete

25kg/drum

Ādu vīnogu ekstraktu pulveris ir purpura sarkans šķidrums ir brūni purpura, abas ir nelielas raksturīgā smarža vīnogu. Tas var izšķīdināt ūdenī andamp; alkohols, Propilēna glikola šķīdums viegli, bet nav eļļas. Ūdens šķīdumu mainās, ja PH ir atšķirīgs krāsu toni. Ja PH ir no 2 – 6, tas ir stabils un krāsa ir sarkana purpura. Krāsas šķīdums kļūst zils un ir nestabila, ja PH ir lielāks par 6. Krāsas šķīdums var #39; t gaismā izbalē uz ilgu laiku, un ir arī laba izturība pret augstu temperatūru skābā vidē.
Resveratrol ir dabiskas izcelsmes phytoalexin ražo dažas augstākie augi, atbildot uz ievainojumu vai sēnīšu infekcija. Phytoalexins ir ķīmiskās vielas, kas ražo augu aizsardzībai pret infekciju ar patogēno mikroorganismu, piemēram, sēnes. Alexin ir no grieķu, kas nozīmē, lai atvairītu vai aizsargātu. Resveratrol cilvēkiem var būt arī alexin, piemēram, aktivitātes. Epidemioloģiskos, in vitro un dzīvnieku pētījumi liecina, ka augstas resveretrol uzņemšana ir saistīts ar samazinātu saslimstību ar sirds un asinsvadu slimības un samazina risku vēzi.
Vīnogu ādas ekstrakts var plaši izmantot dzērieni (excluding14.0 iesaiņotas dzeramajā ūdenī), saldēti dzērieniem (pārtikas ledus, kas izslēdz), konfektes, kūkas, ievārījumu, imitācija wlne.
Ja izmanto vīnogu ādas ekstrakts, izšķīdinātu krāsu nelielu daudzumu ūdens vispirms un tad krāsas šķīdumu sajauc ar pārtikas materiāliem.
Resveratrol ekstrakts vīnogu ādas funkcijas:
1. vīnogu ādas ekstrakta resveratrol izmanto nolaišanai cholesterin un asins viskozitāti, samazinot aterosklerozes, sirds cerebrovaskulārā slimība un sirds slimību risku
2. ādas vīnogu ekstraktu var izmantot, lai anti-virus un izmitināt imunitāti, kavēt, Staphylococcus aureus, Micrococcus catarrhalis, Bacillus coli aeruginosus Bacillus, labāk kavē rīcību ar bāreņu vīruss, drudzis blisteros vīruss, zarnu vīrusu un Kesaqi vīruss.
Resveratrol ir polyphenolic savienojumi, galvenokārt no vīnogām (sarkanvīns), knotweed, zemesrieksti, Zīdkoka ogu un citiem augiem. Resveratrol ir dabas bioloģiskās stipras polifenoli, pazīstams arī kā Qi trīs fenols, vēža chemopreventive aģents, bet arī lai samazinātu trombocītu agregāciju, profilaksi un ārstēšanu, aterosklerozes, sirds un asinsvadu slimībām cerebrovaskulārā chemopreventive aģents. USDA un #39; s atzinumi liecina, ka zemesriekstu kodols satur arī sarkana un diezgan daudz resveratrol. Eksperimenta pētījumi ir parādījuši, ka resveratrol, kas ir par sirds un asinsvadu slimības un vēzis labvēlīga ietekme. Resveratrol uz hormonu atkarīga no audzējiem ir būtisku preventīvo ietekmi. Arī par osteoporozi, pinnes un demenci ir preventīvā ietekme, ar anti-vīrusu un imunitātes regulējuma. Vienu monomēra abām #39; s iekšējā anti-novecošanās fermentu loma un tad spēlēt dažādu vecumu saistītu slimību profilakses potenciālā loma mūža.
Funkcija:
(1) Antibakteriālas, anti-thrombotic antiinflammatory un anti-anafilaktiskais šoks.
(2) novērst vēzi, it īpaši krūts vēzis, prostatas vēzi, endometrial cancer un olnīcu vēža dēļ tās estrogēnu lomu.
(3) anti-oksidācijas, novilcinot novecošanās, novēršot osteoporoze, pinnes (bukcīnija) un demenci, kas vecākiem cilvēkiem.
(4) samazinot cholesterin un asins viskozitāti, samazinot aterosklerozes, sirds cerebrovaskulārā slimība un sirds slimību risku.
(5) pieder laba iedarbīguma AIDS ārstēšanai.
Lietojumprogramma:
. Anti-vēzis.
B. pretiekaisuma un imūnsistēmas Boost.
C. samazinās, andquot; stickinessandquot; asins trombocītu un apgalvo, ka asinsvadi paliek atvērtas un elastīga.
D. Cardiovascular un estrogēnu iedarbība.
E. anti-novecošanās.
F. antioksidantu suspection.
G. darbības un norādēm.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem vīnogu ādas ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs ādas beztaras vīnogu ekstraktu ar saprātīgu cenu pirkt no mums.

Izmeklēšana