Bitter Melon ekstrakts

Bitter melon dzimst no momordica charantia L ražo tropu apgabalos. Tā garšo rūgts ar raksturīga iezīme, vēsums. Saskaņā ar tradicionālo ķīniešu farmakoloģija. To var izraidīt siltuma, atdzīvināt acis, novērstu toksīnu, samazinātu cukura līmeni asinīs un spēcina cilvēka organismā. Tas ir...

Produkta detaļas

Bitter melon dzimst no momordica charantia L ražo tropu apgabalos. Tā garšo rūgts ar raksturīga iezīme, vēsums. Saskaņā ar tradicionālo ķīniešu farmakoloģija.
To var izraidīt siltuma, atdzīvināt acis, novērstu toksīnu, samazinātu cukura līmeni asinīs un spēcina cilvēka organismā. Tas tiek izmantots Indijā, Āfrikā un Dienvidaustrumu Amerikas tautas receptēm. Chrantin, aktīvā sastāvdaļa, jo tas ir dzeltenīgi dzeltens pulveris, rūgto garšu. To var ārstēt, pyreticosis, polydipsia, summerheat insulta, augsta temperatūra un sāpes, OKFC05, sarkanguļa ļaundabīgi apthae, diabētu un Aids.

Produkta nosaukums

Bitter melon ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Augļi

Specifikācija

Charantin 10 % - 20 %

Pakete

25kg/drum

Augu Momordicacharantia cucuritaceae ģimenei pieder un ir pazīstams kā rūgta melone. Jauniešu konkursa augļi ir ēdamas. Sakarā ar garšu tas iegūst slavu centīgi. Tas ir dzimtene ir Āzijas tropu daļās un plaši izplatīts subtropics, tropos un siltu mērenā zona. Bitter melon ir bagāta ar vitamīnu B, C, kalcija, dzelzs, un tā tālāk.
Li Shi Zhen, medicīnas zinātnieks globālos # 39; s Ming Dynasty, teica, ka bitter melon bija sekas ofandquot; novērst ļauno siltumu, mazināt noguruma, attīrot prātu, klīringa redze, tonifying qi un spēcinošās yang andquot;. Saskaņā ar mūsdienu pētniecības atklājumu var samazināt cukura līmeni asinīs acīmredzot. Tas ir dažu ārstniecisku efektu ar diabētu. Tas ir noteiktu ietekmi uz vīrusu slimībām
un vēzi.
Ar tradicionālajām augu izcelsmes zāles, bitter melon, domājams, stimulē gremošanas funkcija un uzlabo apetīti. Tas vēl nav pārbaudīts cilvēka pētījumos. Tiek samērā bieži pārtikas preces, bitter melon tradicionāli izmantoja masīvs apstākļos cilvēki tropu reģionos. Daudzām infekcijām, vēzis un diabēts ir vieni visizplatītākais apstākļos tas bija apliecinātu improve.1 negatavus augļus, sēklas un antena daļām Momordica charantia Linn. ir izmantoti dažādās pasaules daļās diabēta ārstēšanai. Lapas un augļus gan tika izmantoti padarīt tējām un alus vai sezonas zupas rietumu pasaulē. Mūsdienās Bitter Melon kapsulas un tinktūras ir plaši pieejams rietumu pasaulē, kur augu izcelsmes zāles, tās tiek izmantotas, diabēts, HIV un citi vīrusi, saaukstēšanās un gripa un psoriāzes.
Balzams bumbieru smakas rūgts, netoksisku, seksuālās auksti uz sirds, aknu, liesas, plaušu ir skaidrs siltuma remdēt slāpes, kritumu asinsspiedienu, asins tauku.
Apmeklē saulesdūriens, siltuma polydipsia, siltuma furuncle, pārmērīga karstuma izsitumi, caureja, sāpīga, konjunktivīts, pušums, sarkanas un pietūkušas OKFC05 pietūkušas sarkanguļa, apdegumi, oliguria un citi traucējumi. Turklāt balzama bumbieri C vitamīna saturs ir ļoti augsts, ir novērst nelietīgs, aizsardzības membrānas, novērst aterosklerozi, uzlabot ķermeņa stresa, aizsargāt sirds, un tā tālāk
Definīcija:
Bitter melon ekstrakts ir rūgta melon augļu koncentrētā veidā. Bitter melon ir tropu vining augu, kas ir saistīti gan gurķu un meloņu šķirnēm. Augu aug galvenokārt dienvidu Āzijā, Ķīnā, Āfrikā un Karību jūras reģionā.
Bitter Melon gataviem augļiem ir ierosināts piemīt dažas pretvēža izcilība, bet absolūti nav pierādījumu, ka to var ārstēt vēzi. Tomēr parādās iepriekšējus pētījumus, lai apstiprinātu, ka Bitter Melon var uzlabot asins cukura vadības cilvēkiem ar pieaugušo - iestāšanās cukura diabēts (II tipa diabēts).
Funkcija
1. pretdiabēta efekts: bitter melon ekstrakts ir asins cukura līmeņa regulēšanas funkciju. Bitter melon satur steroīdās saponīni, piemēram, charantin, insulīna līdzīgu peptīda alkaloīds, šīs vielas padara bitter melon krist asins sugaractivity.
2. pretvīrusu funkcija: standarta bitter melon ekstraktu apstiprinājusies efektīva psoriāze, uzņēmību, kas izraisa vēzi, neiroloģiskās komplikācijas, kas izraisa sāpes, un tas var aizkavēt katarakta vai retinopathy un inhibite AIDS vīrusa rašanos, iznīcinot filtrācijas tviral DNS.
3. labs efekts uz zaudēt svaru: RPA ekstrahē no bitter melon ekstrakts ir labs efekts, samazinot svaru.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem bitter melon ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras bitter melon ekstrahē ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana