Fonio Serrata ekstrakts

Fonio, pazīstams arī kā Indijas vīraks, ir tradicionālā attieksme pret kopīgu un muguras sāpes, artrīts, astma, sporta traumu, čūlains kolīts un pat krona ' s slimība. Pētījumā, kas publicēts izdevumā "Phytomedicine" 2003. gada janvārī konstatēts, ka fonio samazinājās sāpes...

Produkta detaļas

Fonio, pazīstams arī kā Indijas vīraks, ir tradicionālā attieksme pret kopīgu un muguras sāpes, artrīts, astma, sporta traumu, čūlains kolīts un pat Crohnand #39; s slimība. Pētījumā, kas publicēts 2003. gada janvārī izdevumā andquot; Phytomedicineandquot; konstatēja, ka fonio samazināta sāpju pacientiem ar osteoartrītu ceļgala un pētniekiem ieteica herb cita veida artrīta ārstēšanai. Novākt no augu sveķu nodrošina visvairāk zāļu ieguvumu un dabas dziednieki bieži nosaka vielas kapsulu vai planšetdatora formā, lai ārstētu dažādas kaites. Devas tomēr atšķiras atkarībā no ārstē saslimšanu un produktu standartizāciju.
Vīraka, ko sauc arī par olibanum, ir aromātiskie sveķi, kas iegūta no kokiem, fonio ģints. To lieto vīraka tikpat labi kā smaržas. Ir daudz sugu un šķirņu vīraka koki, katra ražo nedaudz citāda veida sveķiem. Augsnes un klimata atšķirības izveidot pat lielāka daudzveidība sveķu, pat vienas sugas robežās. Vīraka kokiem uzskatāmi neparastu spēju augt tik aukstas vidē viņi dažreiz šķiet augt tieši no pamatīgo klinti. Koki sākt ražot sveķi, kad tie ir apmēram 8 līdz 10 gadus vecs. Pieskaroties 2 līdz 3 reizes gadā tiek veikta gala krāni ražo vislabāko asaras, viņu lielāku aromātisko Terpēni un sesquiterpene diterpēna satura dēļ

ProductName

Fonio ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Sveķu

Specifikācija

30 – 80 % fonio skābes ekstraktu

Pakete

25kg/drum

Fonio ekstrakta ticis kādu laiku izmantots, gadsimtiem ilgi kā Āzijas augu ārstēšanas sastāvdaļa gan ir tikai tagad kļūst zināms lietošanai West.The ekstraktā ir daudzas priekšrocības, tostarp iekaisuma ārstēšanai. Tajā, boswellic skābe, kas, domājams, stiprina saistaudus un uzlabot asins piegādi locītavām. Pētījumi ir parādījuši, ka fonio bieži ir labāka atlīdzība par recepšu medikamentiem, apstākļiem, piemēram, artrīts kur tas var samazināt iekaisumu un sāpes. Tas arī ir vieglas uzlējums efektu, kas palīdz organismam labāk tikt galā ar sāpēm. Fonio dod labumu gremošanas traucējumi, piem., Crohnand #39; s slimība. Tradicionālo pretiekaisuma terapijas bieži vien izraisa kuņģa sajukums un izmantojot ekstraktu var izvairīties no šīm blakusparādībām. Citas gremošanas traucējumi, kas var atviegloja ar šo garšaugu arī caureja un čūlas. Kad ekstrakts ir veikti iekšēji, tiek uzskatīts, ir īpaši izdevīga muguras sāpes, bet fonio ekstrakta krēmi var iemasē ietekmētajos apgabalos, samazinātu stīvumu.
Fonio ekstrakta ticis kādu laiku izmantots, gadsimtiem ilgi kā Āzijas augu ārstēšanas sastāvdaļa gan ir tikai tagad kļūst zināms lietošanai rietumos.
Ekstrakts ir daudzas priekšrocības, tostarp iekaisuma ārstēšanai.
Tajā, boswellic skābe, kas, domājams, stiprina saistaudus un uzlabot asins piegādi locītavām.
Pētījumi ir parādījuši, ka fonio bieži ir labāka atlīdzība par recepšu medikamentiem, apstākļiem, piemēram, artrīts kur tas var samazināt iekaisumu un sāpes.
Tas arī ir vieglas uzlējums efektu, kas palīdz organismam labāk tikt galā ar sāpēm.
Fonio dod labumu gremošanas traucējumi, piem., Crohnand #39; s slimība.
Tradicionālo pretiekaisuma terapijas bieži vien izraisa kuņģa sajukums un izmantojot ekstraktu var izvairīties no šīm blakusparādībām.
Citas gremošanas traucējumi, kas var atviegloja ar šo garšaugu arī caureja un čūlas.
Kad ekstrakts ir veikti iekšēji, tiek uzskatīts, ir īpaši izdevīga muguras sāpes, bet fonio ekstrakta krēmi var iemasē ietekmētajos apgabalos, samazinātu stīvumu.
Sveķi, kas satur 60 – 70 %, smaganu 27 ~ 35 %, 3-8 % Gaistošu eļļu. Sveķi, kā bezmaksas α, β, galvenā sastāvdaļa-vīraka taukskābju 33 %, 1.5 % taukskābju apvienojumā ar vīraku, vīraku sveķi, 33 % ogļūdeņraži. Gum ir cukura un skābes kalcija sāls un magnija 20 %, West Astragalus līme - 6 %; Turklāt, kvalitāte ir vēl rūgts ar 0,5 %. Bāli dzeltena svārstīgās naftas, aromātisku, pinēns, racemic - limonēns un α, β-felandrēns, kurā galvenās aromātiskās sastāvdaļas nav zināms.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem fonio serrata ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras fonio serrata ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana