Echina Purpurea ekstrakts

Echinacea ir ļoti populārs herb, jo īpaši attiecībā uz attieksmi pret gripu un saaukstēšanos. Tas ir zālaugu ziedoši augi, margrietiņa ģimenē - Asteraceae ģints. Tas ir arī pazīstams kā amerikāņu coneflower. Echinacea ir līdzenumu ciltis visplašāk lieto ārstniecības augi, galvenokārt izmanto saaukstēšanās,...

Produkta detaļas

Echinacea ir ļoti populārs herb, jo īpaši attiecībā uz attieksmi pret gripu un saaukstēšanos. Tas ir
zālaugu ziedoši augi, margrietiņa ģimenē - Asteraceae ģints. Tas ir arī amerikāņu coneflower knownas.

Echinacea ir līdzenumu ciltis visplašāk lieto ārstniecības augi, parasti lieto saaukstēšanās, zobu sāpes, čūsku kodumiem un citas traumas. Indiāņi izmanto daudzus gadus kā imūnsistēmu un asins klīrensu par alternatīvo medicīnu, it īpaši gadalaiku maiņu un klepus un aukstā tendētas sezonā. 1887, tas bija ieviest visaptverošu attīrīšanas sistēmu, Amerikas Savienotajās valstīs un aired par sifilisu no saaukstēšanās ar dažādām slimībām. Mūsdienu zāļu pētniecību Vācijā sākās 1930.

Produkta nosaukums

Echinacea purpurea ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

visu augu

Specifikācija

4 % polifenoli UV
1 % chicoric skābes HPLC

Pakete

25kg/drum

Nosaukums: Echinacea ekstrakts pulveris
CAS.: 90028-20-9
Galvenais saturs: Chicoric skābi un polifenoli
Augu resurss: Echinacea Purpurea
Augu daļu izmantot: Overground
Ekstrakta šķīdums: Ūdenī/etanols
Pārbaude: Chicoric skābe
CAS #: 70831-56-0
Molecular Formula: C22H18O12
Molecular Weight: 474.3711
Izskats: Dzeltenīgi zaļas pulveris

1. produkta informācija:
Produkta nosaukums: Echinacea ekstrakts
Nosaukums latīņu valodā: Echinacea purpurea
Izskats: gaiši brūns smalka pulvera veidā
Aktīvā viela: Cichoric Acid, polifenoli
Specifikācija: 4 % polifenoli
2.Introduction: Natural Echinacea Purpurea ekstrakts polifenoli ar ražotāja piegādes
Šī stiebraugu daudzgadīgu ir 120 cm (47 in) garš, 50 cm (20 collas) plats termiņa beigās. Atkarībā no klimata, ziedēšana visu pavasari un vasaru. Savu individuālo ziedi (florets) ziedu galvas ir hermaphroditic, kam gan vīriešu, gan sieviešu orgānus par katra puķe. Tas ir svešapputes tauriņi un bites. Tās biotopi ietver sausu atvērtās meža, prērijas un neauglīgajiem laukiem, kā arī kultivētas gultām. Lai gan auga dod priekšroku smilšmāla vai smilšainas, labi meliorēta augsne, to maz ietekmē soiland #39; s pH.
3. galvenās funkcijas:
1. Immunostimulating iedarbību;
2.anti pretiekaisuma;
3. indikācijas un lietošanas apstiprinājusi Komisija e saaukstēšanās; klepus/bronhīts; drudži un saaukstēšanos, urīnceļu; infekcijas iekaisums, mutes un rīkles galā; tieksme infekcija; brūces un apdegumus;
4.E.purpurea herb tiek izmantots iekšēji kā atbalstošu terapiju saaukstēšanās un hroniska elpceļu un apakšējo urīnceļu infekcijas

1. Echinacea Purpurea ekstrakts plaši tiek izmantota, lai palīdzētu ar infekcijām, īpaši saaukstēšanās un otherupper elpceļu infekcijām.
2. Echinacea Purpurea ekstrakts tiek izmantots arī, lai palīdzētu ar daudzām citām infekcijām, ieskaitot gripas.
Gumdisease, tonsilīts, streptokoku infekciju, sifiliss, vēdertīfs, malārija un difteriju.
3. Dažreiz cilvēki piemēro Echinacea Purpurea izvilkt viņu ādu, lai ārstētu vārās, abscesi, ādas brūces, čūlas, apdegumiem, ekzēma, psoriāze, UV starojuma ādas bojājumus, herpessimplex, bišu dzēlieniem un hemoroīdi.
4. komerciāli pieejamas Echinacea Purpurea ekstrakts produktos dažādos veidos, tostarp tabletes un sulu, tēju.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem echina purpurea ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras echina purpurea ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana