Astragalus ekstrakts

Astragalus ekstrakts ir atvasināts no saknes Astragalus Membranaceus zirņu ģimenē. Astragalus p.e ir arī pazīstams kā piena vīķu saknes (atsaucoties uz astragalus sugu, kas aug Amerikas Savienotajās valstīs) un huangqi. Iekārta, ko izmanto medicīniski daļu žāvē ceturtais septiņu gadu vecs...

Produkta detaļas

Astragalus ekstrakts ir atvasināts no saknes Astragalus Membranaceus zirņu ģimenē.
Astragalus p.e ir arī pazīstams kā piena vīķu saknes (atsaucoties uz astragalus sugu, kas aug Amerikas Savienotajās valstīs) un huangqi. Iekārta, ko izmanto medicīniski daļa ir ceturtais septiņus gadus vecs kaltētas saknes savākti pavasarī un rudenī.
Astragalus p.e adaptogen, t.i., tai ir līdzsvara ietekmi uz organisma funkciju. Astragalus p.e izmanto tradicionālās ķīniešu medicīnas praktiķi stiprināt vai toni abām #39; s kopumā vitalitāti, uzlabo gremošanu, un atbalstīt liesa. Pētījumi apstiprina astragalus p.e ir medicīniski aktīvi savienojumi, tostarp polisaharīdu, kas stimulē imūno sistēmu.

Produkta nosaukums

Astragalus ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Saknes

Specifikācija

Polisaharīdu 3 % - 98 %
Astragaloside 98 %

Pakete

25kg/drum

Astragalus saknes ekstrakts ir liela garšaugu un neliela krūmiem apmēram 3000 sugas ģints pieder pākšaugu ģimenes Fabaceae un subfamily Faboideae. Tas ir lielākais ģints augiem, kā aprakstīts sugas. Ģints ir dzimtene ir ziemeļu puslodes mērenā klimata reģionos.
Cycloastragenol ir līdzīga ķīmiskā struktūra, Astragaloside IV molekulas, bet tas ir mazāks un ievērojami vairāk bioloģiski pieejami, kas ļauj mazākām devām, kas jāveic. Tas jau tiek izmantots kā immunostimulant sakarā ar tās spēju palielināt T limfocītu izplatīšanu. Tomēr, tas ir tās ārkārtas anti-novecošanās īpašības, kas pieaug zinātnisko aprindu interesēs. Cycloastragenol stimulē DNS bojājumu labošana, aktivizējot telomerase nucleoprotein fermentu kas catalyses sintēze un izaugsmes telomeric DNA. Telomeres izgatavoti tievu kvēldiegu un atrada hromosomu gali.
Viņu stabilitātes saglabāšanu ļauj izvairīties no replicative vecums un nenoteiktu izplatīšanu ārpus šūnām un #39; Hayflick limitand #39;. Telomeres saīsināt ar katra cikla cell division, vai pakļautas oksidatīvo stresu. Līdz šim, tas ir neizbēgami mehānismu novecošanās.
Kas ir Astragalus funkcijas ekstrakts?
1. pētījumi ir dokumentāli ka Astragalus veicina dažāda veida balto asins šūnu aktivitāti un palielina ražojot antivielas un interferonu, ķermeņa paša dabas anti-vīrusu aģents.
2. uzlabot imunitāti.
3. tas ir pirmās klases herb uzturēt veselīgu imūno sistēmu.
4. kā imūnsistēmu toniku, Astragalus tā palīdz organismam cīnīties pie ārējās patogēnu, kas var nonākt saskarē ar.
5. tas tādējādi tieši atbalsta plaušu un liesas orgānus organismā. Atbalstot šos orgānus, tiek palielināts enerģijas iegūst no pārtikas un gaisa.
6. cardial darbību nogurusi sirds, hipotensiju aktivitāte, diurētisku darbību, nomierinošā iedarbība, imunitātes uzlabotāju
Kā par pieteikumiem Astragalus ekstrakts?
1. farmācijas sīkumi.
2. funkcionālā pārtika un pārtikas piedevas.
3. lopkopības produktiem un mājputnu gaļas produktu.
4. ūdenī šķīstošo dzērienu.
5. savā sirdī cerebrovaskulārā aspekts, tas nomāc trombocītu agregāciju, samazināt asins viskozitāti un koagulācija, gludo muskuļu atpūsties, paplašināt, cerebrovaskulārā, samazina asinsvadu pretestība, uzlabo asinsriti, īpaši uzlabo mikrocirkulāciju, var arī kavēt arterialthrombosis veidošanos.


Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem astragalus ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras astragalus ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana