Melleņu ekstrakts

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Melleņu ekstrakts (Vaccinium Myrtillus L.), kas satur antocianīna krāsojuma uzlabo mikrocirkulāciju un reģenerācijas retinal purpura redze veselīga. Melleņu ekstraktu liedz makulas deģenerācija un kataraktu, to izmanto asinsvadu traucējumi.
BilberryExtract
Latīņu vārds: Vaccinium Myrtillus L.
Molecularformula:C27H31O16
Molecularweight:611.53
CAS:84082-34-8
EINECS:281-983-5
Tīrība: izskats: purpleredpowder
Ieguves veids: šķīdinātāju ekstrakcijas

Produkta nosaukums

Melleņu ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Augļi

Specifikācija

Anthocyanidins 25 % UV
36 % HPLC Antocianīni/Anthocyanosides

Pakete

25kg/drum

Ievads:
Mellenes (Vaccinium Myrtillus L.) ir daudzgadīga, dekoratīvo krūmu, tas ir bieži sastopamas dažādos klimatiskajos apstākļos mitro mežu un moorlands, it īpaši subarktiskie reģioniem pasaulē, tāpat kā Zviedrijā, Somijā u.c.. Blīvu līmeni Antocianīni melleņu atbalstītu un aizsargātu kolagēna struktūras acis, nodrošinot spēcīgu, veselīgu kapilāru, kas veic vitāli uzturvielas acs muskuļu un nervu asinsvados.
Melleņu jau sen ir slikta redze un andquot līdzekli; nakts blindness.andquot;. Klīniskie testi apliecina, ka sniegts mutiski tas uzlabo vizuālo precizitāti veseliem cilvēkiem, un var palīdzēt tiem, kam ir acu slimībām, piemēram, pigmentosa retinitis, Glaukoma un tuvredzība. Otrā pasaules kara laikā britu Karalisko gaisa spēku piloti ēda melleņu konservi pirms nakts misijās kā palīglīdzekli nakts redzamības iekārtas. Melleņu darbu, uzlabojot mikrocirkulāciju un reģenerācijas retinal purpura, viela vajadzīga laba redze.
Melleņu izmanto arī saistībā ar asinsvadu un asins traucējumi un rāda pozitīvu ietekmi, ārstējot varikozas vēnas tromboze un stenokardiju.
Ieguvumi:
1. uzlabot apgrozībā acis un palīdzēt ar acu celms un redzes asums
2. izārstēt acu slimības, katarakta, glaukoma, asinsizplūdums eyeground
3. risināt tīklenes traucējumi, diena un nakts aklums, tuvredzība un pigmentārā retinitis
4. treat cirkulācijas traucējumi, varikozas vēnas un citas problēmas, venozo un arteriālā
Funkcija:
1. mellenes ir bagātīgs avots anthocyanosides, savienojumiem piemīt spēcīgs antioksidants īpašības, kuras var aizsargāt kapilāru no brīvo radikāļu kaitējumu, jo kapilāru kaitējums ir galvenais faktors, kas uz vairākām slimībām, piemēram, cukura diabēta, retinopathy, glaukomu, kataraktu un acu traucējumi, ko sauc par macularDegeneration.
2. Anthocyanosides var veicināt arī veidojas saistaudu caur aizsardzības ietekme uz kolagēna sintēzei un remontu, un tādējādi var alsoImprove asinsvadu apgrozībā.
3. mellenes satur C vitamīnu, kas ir vēl viens antioksidanti.
Lietojumprogramma:
1. pret cirkulācijas traucējumi, varikozas vēnas un citas venozajās asinīs un arteriālā problēmas. Uzlabotu apgrozībā acis un palīdzēt ar acu celms un redzes asums.
2. izārstēt, acu slimības, katarakta, glaukoma, eyeground asinsizplūdums. Nodarbojas ar tīklenes traucējumi, diena un nakts aklums, tuvredzība un pigmentārā retinitis.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem melleņu ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras melleņu ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana