Melno rīsu ekstrakts

Kas ir melno rīsu? No zāles augu rīsu audzēšanu ilgtermiņa raksturīgajām īpašībām ir rīsi, retas sugas ir melno rīsu un ielādētai stigrs rīsu, kas pieder kategorijai. Melno rīsu izskata Mohei, uzturvielu bagātu, Black Pearl un karalis pasaulē skaitītāju reputāciju...

Produkta detaļas

Kas ir melno rīsu?
No zāles augu rīsu audzēšanu ilgtermiņa raksturīgajām īpašībām ir rīsi, retas sugas ir melno rīsu un ielādētai stigrs rīsu, kas pieder kategorijai. Melno rīsu izskatu Mohei, uzturvielu bagātu, Black Pearl un karalis pasaulē skaitītāju reputāciju. Senajā Ķīnā, kas pazīstama kā Gongmi Black rīsus ar olbaltumvielu, tauku, ogļhidrātu, B vitamīnu, E vitamīnu, kalcija, fosfora, kālija, magnija, dzelzs, cinka un citu uzturvielu, uzturvielu bagātu; Konservēšanas ķermeņa vājums, reibonis, hyphemia, baltiem matiem, acu slimības, sāpīgums ap vidukli un ceļgalu sāpes un gurdums ārpusei; Novērst vēzi.


Produkta nosaukums

Melno rīsu ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Sēklas

Specifikācija

Bioloģiskās parasto
Melno rīsu ekstraktu anthocyanin10 %-25_%
Melna riceprotein
Melno rīsu pigments
Melna izturīgs rīsu ciete

Pakete

25kg/drum

Melna rīsi (pazīstams arī kā purpursarkana rīsi) ir dažāda veida rīsu, sugas Oryza sativa L., no kuriem daži ir lipīgs rīsu. Šķirņu ietver, bet neaprobežojas ar Indonēzijas melno rīsu un taju melnā jasmīna rīsiem. Melno rīsu ir augsta uzturvērtība, un tas ir avots dzelzs, E vitamīnu un antioksidantu (vairāk nekā mellenes). Melno rīsu klijas korpusa (attālāko slānis) satur vienu no visaugstākā līmeņa Antociāna antioksidantu atrast pārtiku. Graudiem ir šķiedras, piemēram, brūnie rīsi brūnie rīsi un līdzīgu summu, ir vieglas, riekstu garša. Ķīnā, melno rīsu ir apgalvots, ka labs nieru, kuņģa un aknu. Melno rīsu ir dziļi melna krāsa un parasti kļūst violeti, kad vārīti. Tās tumšā purpura krāsā ir galvenokārt saistīts ar antocianīna saturu, kas ir no svara ir lielāka nekā citiem graudiem, krāsainu. Tas ir piemērots padarot putras, deserts, tradicionālo ķīniešu melno rīsu kūku vai maizi. Izgatavots no melna rīsu nūdeles arī ražo.

Melno rīsu ir brūns vai melns, barojošu un augstvērtīgu pārtikas un medikamentu, melno rīsu ir ilgs audzēšanas vēsture, kura bijusi globālos #39; s seno un reto rīsu šķirni. Melno rīsu ekstrakta ekstrahē no melno rīsu, kurā Antociāna bagāts. Antocianīna ir sava veida ūdenī šķīstošo pigmentu, ko hlorofila var transformēt un pieder fenola savienojumi flavonoīdus. Tas ir kopējā atrast augu audos. Tur ir vairāk nekā 300 dažādu Antocianīni raksturu. Antociāna krāsa ietekmē daudzi faktori, piemēram, zemas temperatūras, skābekļa un fosfora deficīts.

Kas ir Black Rice ekstrakts funkcijas?
1. Black Rice ekstrakts ir funkcija ir novērst brīvo radikāļu;
2. Improvs sirds muskulī uzturu un samazinot miokarda skābekļa patēriņš;
3. Black Rice ekstrakts var ietekmēt uz acīmredzami kavē aterosklerozes veidošanos.
4. scavenges brīvo radikāļu, likvidēt speckles, uzlabo sirds un asinsvadu veselību.
5. dabas antioksidants.
6. natural pigments.
7. izturīgs mutācijas funkciju, lai samazinātu kancerogēnu faktoru veidošanos
8. Black Rice ekstrakts ir pretiekaisuma ietekmi, kas var novērst, tajā skaitā iekaisums, tostarp artrīts un pietūkums.
Ja deva melnā rīsu ekstrakta lietošana?

1. piemēro pārtikas jomā, tas arī var izmantot kā pārtikas piedevu un krāsviela;
2. lietot kosmētikas jomā, anthocyanidin galvenokārt tiek izmantots kā antioksidants, novēršot UV starojumu.
3. piemēro veselības produktu jomā, melno rīsu ekstrakts anthocyanidin kapsulas piegādes jauns veids, kā izturēties pret aterosklerotisku sirds un asinsvadu slimības;

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem melno rīsu ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs beztaras melno rīsu ekstraktu ar saprātīgu cenu pirkt no mums.

Izmeklēšana