Sojas Isoflavones

Avots sojas ir galvenais pārtikas Āzijas valstīs daudzus gadus. Tas ir tāpēc, ka tie ir ļoti barojoši: tie satur aptuveni 36 % olbaltumvielu, 18 % tauku, 30 % ogļhidrātu, isoflavones un daudz minerālvielas un vitamīnus. Visas astoņas pamata aminoskābes ir sastopams sojas pupu, kas liek...

Produkta detaļas

Avots
Sojas ir galvenais pārtikas Āzijas valstīs daudzus gadus. Tas ir tāpēc, ka tie ir ļoti barojoši: tie satur aptuveni 36 % olbaltumvielu, 18 % tauku, 30 % ogļhidrātu, isoflavones un daudz minerālvielas un vitamīnus. Visas astoņas pamata aminoskābes ir sastopams sojas pupu, kas padara sojas olbaltumvielu pilnīga olbaltumvielu.
Kas ir sojas Isoflavones?
Sojas isoflavone destilāts vai koncentrāts tiek iegūts no sēklas vai herb sojas pupas, kas skar plašu dažādas ķermeņa sistēmām. Sojas isoflavones pieder pie klases augu savienojumi, kas pazīstams kā phytoestrogens, tā saukto, jo tie ir līdzīgi pēc ķīmiskās struktūras un funkcijas uz sieviešu dzimuma hormonu estrogēnu. Sojas pupu ietver vairākus elementus vai savienojumi kā isoflavones un lecitīns, kam ir terapijā ir ļoti vērtīgs. Tie iesaistīts gan samazinājumu un palielina krūts vēža risks, un parasti ir labi cardioprotection no samazinot lipoproteīdu līmeņiem un tiek uzskatīta par labu kaulu veselībai novecošanās kā labi.

Produkta nosaukums

Sojas pupu ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Sēklas

Specifikācija

Sojas Isoflavones 10 % - 40 %

Pakete

25kg/drum

Soja ir unikāls uztura avots isoflavones, piemēram, genistein un daidzein. Tas ir daļa no Dienvidaustrumu Āzijas diēta gandrīz piecus gadu tūkstošus, tā kā patēriņu sojas rietumu pasaulē ir ierobežota līdz 20. gs. Smagā patēriņu sojas Dienvidaustrumu Āzijas cilvēkiem ir saistīta ar noteiktu vēža un sirds un asinsvadu slimības un traucējošs blakus efektus, ko var apzīmēt ar menopauzes īpatsvara samazinājumu. Pēdējos eksperimenta dati liecina, ka isoflavones sojas, kas zinātniski analizētas kopš 80and #39; s, ir atbildīgi par labvēlīgo ietekmi.
Funkcija:
Jaunākie zinātniskie pētījumi apstiprināja hipotēzi, ka sojas isoflavones var palīdzēt mazināt menopauzes simptomus (piemēram, karstā mirgo, emocionāli traucējumi un apdraudēta seksuālo aktivitāti). Turklāt, sojas isoflavones būtiski samazināt krūts vēzi, kas, domājams, ir saistībā ar to ietekmi kā phytoestrogens likmēm. Pētījumi arī norāda, ka augstu patēriņu sojas isoflavones uzturs ir iesaistīts kavējot izaugsmi prostatas vēža šūnas, kuri ēd zema tauku satura diēta, bet bagāti ar sojas olbaltumvielas, ir zemāka saslimstība ar prostatas vēzi.
Samazināt risku saslimt ar vēzi vīriešiem un sievietēm
Sojas Isoflavones ir svarīgi jauni elementi, profilaksi un iespējamo ārstēšanu vēža. Sojas isoflavones arī ir antioksidanta īpašības, un citiem antioksidantiem, piemēram, tās var samazināt ilgtermiņa risku saslimt ar vēzi, novēršot brīvo radikāļu kaitējumu valsts izraudzītajai iestādei.
Ēst 5000 gadus Āzijā, sojas, šķiet, samazinātu krūts vēža risku un citu reproduktīvo orgānu audzēju. Pēdējos gados, epidemiologi ir vērsta uz sojas pārtikas produktiem kā viena no galvenajām uztura atšķirībām starp aziātiem un amerikāņiem. Āzijas sievietes ēšanas tradicionālās augstas sojas uzturs ir salīdzinoši zemu risku krūts vēzi, bet to riska pieaugumu, kad viņi pāriet uz Amerikas Savienotajām valstīm un pieņemt rietumu diēta.
Tāpat Āzijas vīrieši, kuri ēd augstas sojas uzturs ir zema riska invazīvās prostatas vēzi. Standarta amerikāņu diētu ir bez phytoestrogens saka Susan cīrulis, MD, kas specializējas womenand #39; s veselības jautājumiem Los Altos, Calif Sojas un citiem dabiskiem avotiem phytoestrogens, viņa piebilst, jums uzņemtu šajos pārtikas produktos, uzturēt to estrogēnu kā ieguvumi. (avots: uztura Science News, September 1998.)
Turklāt Austrālijas kaukāziešu grupa sievietēm, tos, kuru uzturs bija iekļauta lielākas summas no isoflavones un citu phytoestrogens bija pazemināts saslimstība ar krūts vēzi. (avots: vēzis: principi un prakse onkoloģijā 3rd Edition, Philadelphia, JB Lippincott, 1989, pp. 167 180.)
Isoflavones arī samazināt risku saslimt ar vēzi, kavējot aktivitāti tirozīna kinase, fermentu, kas veicina vēža šūnu augšanu. (avots: J Cellular bioķīmija, 1995; 22S:181-7) Daži pētnieki parādījuši, ka genistein ir antiangiogenic, un antiangiogenic vielu, tā bloķē asinsvadus, kas audzēji nepieciešams izvērst izaugsmi. (avots: J Nutr 1995; 125:790S-7S.)
Izmantot estrogēnu aizstājterapija
Samazinot ilgtermiņa risku saslimt ar vēzi, pārsniedz ieguvumus no sojas. Nesenie pētījumi ir konstatēts, ka sojas (isoflavones bagātu olbaltumvielu vai tīra isoflavones piedevas), var mazināt menopauzes karstā mirgo un palielināt kaulu blīvuma sievietēm. Patiesi, daudzi menopauzes un ārstēšanai pēcmenopauzes veselības problēmām var izrietēt no isoflavones tipisks amerikāņu Diēta trūkums. (avots: uztura Science News, 1998. gada septembrī)
Estrogens ir būtiska nozīme sieviešu reproduktīvo sistēmu, bet tie ir arī svarīgi, kaulu, sirds un iespējams smadzenēs. Sievietes saskaras ar menopauzes (un estrogēnu zaudēšanu), aizstājot estrogens ir svarīgs jautājums. Christine Conrad, Marcus Laux, N.D. dabas sieviete, Natural menopauzes (HarperCollins, 1997), līdzautors attiecas, ka sojas isoflavones un citu augu estrogēnus ir efektīva hormonu aizstāšanas pēc hysterectomy. Citi pētnieki ziņoja isoflavones ir arī estrogēnas, veicināt kaulu veidošanās.
Samazināt holesterīna līmeni un samazina sirds slimību risku
Papildus to estrogēnu darbību, sojas isoflavones veicināt veselīgu holesterīna līmeni bez pazeminot līmeni labvēlīgi HDL holesterīns. Arī sojas isoflavones var uzturēt normālu asinsvadu funkciju. Sojas savienojuma Newsletter ziņo, ka andquot; … pat cilvēkiem ar normālu holesterīna, sojas isoflavones var palīdzēt samazināt sirds slimību risk.andquot; (Vol. 6, Nr. 2, pavasaris, 1998)
Pētījumi ar dzīvniekiem:
1, zīdītājiem un augu estrogēnus piena dziedzeriem uz ietekmi un dzemdes makaka sugas pērtiķiem
Nesenā pētījumā Hormonālā aizstājterapija un tās alternatīvas, pieaugušo, ķirurģiski ārstēšanai pēcmenopauzes sieviešu makaka sugas pērtiķiem (Macaca fascicularis) tika ārstēti nepārtraukti ar estradiola (E2), isoflavone bagātinātu Sojas izolāts (SBE) vai E2 + SBE. Devas bija līdzvērtīgs kaloriju ik 1 mg/sieviete/dienā attiecībā uz estradiola un 148 mg sieviete/dienā attiecībā uz sojas isoflavones. Pēc 6 mēnešiem aizstājterapiju, histopathologic, morphometric un imūnhistoķīmisko endometrija un piena dziedzeri mērījumi tika veikti.
Endometrial biezums, dziedzeris zonā un epitēlija izplatīšanās pieaugumu izraisa E2 un E2 + SBE. Morphometric izmaiņas papildināja palielināts epitēlija Ki67 krāsošanas E2 ārstēti grupā. E2 ietekme bija daļēji antagonized, SBE (izpaužas kā samazināta Ki67 krāsošanas). Krūts dziedzera izplatīšanu tika izraisītas E2 un E2 + SBE, morphometric un imūnhistoķīmisko pasākumi izplatīšanas vienošanās bija gan audos. E2 ietekme bija antagonized, ko uzņēmums SBE krūts dziedzera. Kodolenerģijas estrogēnu receptoru (ER) krāsošanas gan audu parādīja nav būtisku atšķirību starp E2, SBE, un SBE + E2 ārstēti makaka sugas pērtiķiem. Bija skaidrs, ka grupā SBE ER marķēšanas. E2 un E2 + SBE apstrādāto dzīvnieku tur bija palielināt progesterona receptoru (AAR) krūšu dziedzeru audiem un endometrija kodolenerģijas krāsošanas. Endometrija, mēs redzējām samazināt kodolenerģijas AAR krāsošanas: virspusēji dziedzeri SBE grupas: 2,4 + 7,59 salīdzinājumā ar 21,5 + /-28,00 % tām apzīmētās šūnas kontroles grupā.
Secinājums:, Šī primāta modelis SBE attieksmi nebija ne izraisīt izplatīšanās endometrija un krūšu dziedzeru audiem. Rezultāti liecina, ka SBE var ietekmēt antiproliferative endometrija un krūts dziedzera, kad dota kopā ar eksogēnas estrogēnu. (JM Ernst-Moritz-Arndt universitāte, Greifswald, Vācija, un salīdzinošo departamenta medicīnas, Bowman Gray skolas medicīnas Wake Forest University, Winston-Salem, NC)
2, izskatītāja aizsardzības sekas uztura isoflavones pret UV apstarošanas matiem peļu.
Matiem pelēm bija perorāli ievada ar sojas ekstrakts (500mg/Kg ķermeņa Wt/d) satur isoflavones (30 %) un bija pakļauti UV apstarošanas trīs reizes nedēļā vairāk nekā vienu mēnesi, atļauties kopējās devas 600mJ/cm2. Pētījuma beigās, to mērīja isoflavones ietekmi uz ādas izskatu, kolagēna izkritumu un peles UV bojātas ādas epidermas biezumu. Ādas fibroblastu kultūras noteica isoflavone ietekmi uz sintēzes/degradācija kolagēna un metalloproteinases(MMPs). Rezultātus uzrādīja labāku ādas izskatu un mazāk grumbu isoflavone ārstēti grupā, salīdzinot ar UV bojāts, neapstrādātas grupa.
Drošība:
Sojas isoflavones ir ļoti drošas, uz plašu patēriņu. Neliela daļa cilvēku, kas ir alerģija pret sojas pupas vajadzētu izvairīties patērē sojas produktiem. Patēriņu sojas isoflavones nav saistīts ar jebkādu ievērojamu blakusparādības malā no vieglas kuņģa un zarnu trakta problēmas (uzpūšanās, meteorisms). Augstiem devu devu koncentrēta isoflavone ekstrakti atrodas drošā līmeņos līdz 300 mg dienā (Paredzamais vidējais japāņu Diēta ietverti). Kopš ilgtermiņa sekas izolēts isoflavone bagātinātāji nav zināms un potenciālu pro estrogēnu iedarbība var pastāvēt isoflavone mega devu uzturā, ir lietderīgi saglabāt kopējā isoflavone ieplūdes tuvu šīm līmenim, kāds atklājās uztura summas.
Deva:
1. par sirds veselību, sojas isoflavones dienā 30-50 mg ir efektīva, lai samazinātu holesterīna un triglicerīdu līmeni.
2. menopauzes simptomus, 25-50 mg sojas isoflavones dienā ir efektīvi mazināt dažas no simptomiem, kas saistīti ar menopauzes (piemēram, karstā mirgo). Nedrīkst pārsniegt vairāk nekā 200 mg dienā.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem sojas isoflavones ražotāji un piegādātāji Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras sojas isoflavones, ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana