Valerian Root Extract

Baldriāna sakne ir augu dzimtā uz Eiropu un Āziju. Tā izaug līdz ne vairāk kā četras pēdas augstu, un tā veidota trompete ziedu. Medicīniski izmanto saknes. Kaut arī svaiga sakne ir relatīvi bez smaržas, kaltētas saknes ir spēcīga smarža, ka daudzi atrast nepatīkamus. Valerian saknes ekstrakts ir izmantots...

Produkta detaļas

Baldriāna sakne ir augu dzimtā uz Eiropu un Āziju. Tā izaug līdz ne vairāk kā četras pēdas augstu, un tā veidota trompete ziedu. Medicīniski izmanto saknes. Kaut arī svaiga sakne ir relatīvi bez smaržas, kaltētas saknes ir spēcīga smarža, ka daudzi atrast nepatīkamus. Baldriāna saknes ekstrakts ir izmantota gadsimtiem smaržu un kā vieglu, relaksējoša nomierinošs.
Valerian saknes (valeriana officinalis) ir atvasināts no augu dzimtā uz Eiropu un Asia.The aktīvā sastāvdaļa ir Baldriānskābe 0,8 %. Šī auga saknes ir izmantota tūkstošiem gadu, kā labot dažādas kaites, ieskaitot miega traucējumi, gremošanas traucējumi, traucējumi nervu sistēmā, galvassāpes un artrīts. Pastāv uzskats, ka baldriāna sakņu ietekmē pieejamību neiromediatoru GABA smadzenēs.

Produkta nosaukums

Valerian saknes ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Saknes

Specifikācija

0,2-0,8 % baldriānskābe

Pakete

25kg/drum

Standartizētu baldriāna ekstrakta, drošu un efektīvu dabas nomierinošs, nomierina, gan prāta un ķermeņa. Klīniskie pētījumi pierāda baldriāna efektīvi atbrīvo trauksme saistīta bezmiegs un liecina, ka baldriāna ekstrakta varētu būt salīdzināma ar dažiem recepšu anti-nemiers medikamentu sardzes nemiers. Atšķirībā no daudziem narkotikas, tomēr baldriāna nav atkarību vai ieradums formēšana, kad veikti ieteiktais devas.
Valerian saknes ekstrakts darbojas kā nomierinošs palīdzēt jums atpūsties un gulēt dziļi un tam kārtīgi iemigt, samazinot nakts awakenings, kā arī palielinot sapni atcerēties nākamajā dienā. Valeriana Officinalis ir izmantota kā zāļu herb kopš pie vismazāk laika senās Grieķijas un Romas. Hipokrāts apraksta rekvizītiem un Galen vēlāk paredzēts kā līdzeklis pret bezmiegu.
1. kā izejvielas narkotiku antibakteriālu, anti-nomācošiem, anti-audzēju un sedācija, to plaši izmanto jomās, farmācijas un veselības produkti;
2. kā bezmiegs un citus līdzīgus simptomus psychasthenia produktu izejvielas, to plaši izmanto veselības produktu nozarē;
3. tā kā uztura bagātinātāji lielāku terapeitiskās funkcijas, to plaši izmanto laukos uztura papildināšanai produktus;
4. kā produkti un nomierinošā antibakteriālu, tās plaši tiek izmantoti, lai pievienotu skaistumkopšanas produktus, kosmētikas industrijā.
5. apstrādājot bezmiegs: parasti sauc par miega atbalstu, baldriāna saknes ir izmantoti ārstēšanai miega traucējumi kopš seniem laikiem. Rezultāti liek domāt, ka cilvēki ar bezmiegu, patērē baldriāna sakņu veselību papildinājumi justies mierīgs un atsvaidzinošu.
6. ctrical smadzeņu darbībā. Rezultāti ir parādījuši, baldriāna ekstrakti mazinājusies arestu veidošanos ar savu smadzeņu anticonvulsive īpašības.
7. samazināt nemiers: pasludināja tās atslābinātājs īpašības, šo viedo saknes ir palīdzējusi daudzas bažas saistītas slimības kā uzmanības deficīta hiperaktivitātes traucējumi (ADHD). Relaksējoša rekvizītiem arī mazināt stresu un muskuļu spriedzi un tādējādi mazina depresiju.
8. ease vēdera krampji: rekvizītiem atslābinātājs atrod arī nozīme, kad skārusi kuņģa traucējumi, kas saistīti ar stresu, piemēram, kairinātu zarnu sindroms (IBS). Ar relaksējošu vēdera muskuļus, tas mazina sāpes, ko izraisa IBS un menstruāciju krampjus.
9. ārstējot migrēna: Valerian saknes var samazināt spriedzi rada migrēna un tādējādi mazinātu sāpes, kas saistītas ar to.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem baldriāna saknes ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras baldriāna saknes ekstrakts ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana