Tribulus Terrestris ekstraktu

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Kas ir Tribulus Terrestris?
Tribulus Terrestris ir vēlams herb athleteand #39; s. Jo tiek uzskatīts, ka tas palielinātu abām #39; s sviras testosterona, herb plaši izmanto, lai uzlabotu muskuļu šūnu augšanu un palielināt miesas strengh.
Protodioscin Tribulus Terrestris ekstraktu detaļas
Tribulus terrestris ir ziedošs augs ģimenē Zygophyllaceae dzimtā silts mērens un tropu Dienvideiropā, vecās pasaules reģioniem visā Āfrikas un Austrālijas dienvidu Āzijā. Tas var attīstīties pat tuksneša klimatā un sliktu augsni. Tāpat kā daudz aizaugušu sugu, šo augu ir daudzas kopīgas nosaukumus, ieskaitot bindii, bullhead, burra gokharu, caltrop, catand #39 s galva, deviland #39; s skropstas, deviland #39; s thorn, deviland #39; s nezāļu, goathead un puncturevine.
Protodioscin Tribulus Terrestris ekstraktu lietojumprogrammas
1. piemēro veselības produktu jomā, tribulus terrestris ekstraktu var izmantot kā diretics, muskuļu enhaner un aphrodiiac aģentu;
2. piemēro farmācijas jomā, tribulus terrestris ekstrakts var izmantot kā zāles nospiedošs presure, samazinot asins tauku, pretvēža un tā tālāk.

Produkta nosaukums

Tribulus Terrestrisextract

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Augļi

Specifikācija

40 % - 90 % saponīni

Pakete

25kg/drum

Tas ir teikt, ka tā ir vistuvāk un spēcīgāko dabisko augu alterrnative uz sintētisko hormonu un ticēja efektīvi ārstēt seksuālo dysdunction un veicinātu lēnu dzimums disku.
Traditonal fitoterapijas herb tiek izmantots arī izturēties pret urīnceļu traucējumi un zemāks asinsspiediens un holesterīna līmenis.
Kas ir saponīni?
Saponīni ir ķīmiskie savienojumi atrodami īpaši pārpilnība dažādas augu sugas. Morespecifically, tie ir grupēti fenomenoloģiski, ko viņi ražo, kad ūdens šķīdumu krata ziepju līdzīgu putošanu un strukturāli, kam viens vai vairāki kopā ar lipofīlas triterpene atvasinājums hydrophilic glikozīds moieties amphipathic glikozīdi
Galvenās funkcijas
Urīnceļu traucējumi, impotenci, zems libido un vīriešu neauglības ārstēšanai pieaugumu testosterona līmeni.
Lai uzlabotu enerģiju un vitalitāti.
Lai palīdzētu veidot muskuļu un izturību.
Pieteikums
1. piemēro farmācijas jomā, tas parasti notiek vērā tablešu, kapsulu un granulu silts nieru, liesas stiprināt un uzlabot cilvēka imunitāti.
2. piemēro pārtikas jomā, tas galvenokārt tiek izmantots dzēriens, alkoholiskos dzērienus un pārtikas veidu, lai uzlabotu cilvēka imunitāti un anti-novecošanās.
Seksa papildierīci un sporta uztura produkti
[Veselības ieguvumiem no Tribulus:]
Tribulus visbiežāk tiek izmantota neauglību, Erekcijas disfunkcija un zemu libido. Pēdējo desmit gadu laikā tas ir kļuvis populārs sporta veiktspējas uzlabošanai.
Tribulus ir tirgot šos nosacījumus, jo pētījumu veic Bulgārijā un Krievija norāda, ka tribulus palielinās hormonu testosteronu (palielinot luteinizing hormone), DHEA un estrogēnu līmenis. Izstrādājot šos pētījumus, tomēr tika apšaubīta.
Vēl nesenā pētījumā konstatēja, ka četru nedēļu laikā pēc tribulus piemaksas (par 10 līdz 20 mg / kg ķermeņa masas dienā) nav ietekmes uz vīriešu dzimuma hormonu testosteronu, androstenedione vai luteinizing hormone, salīdzinot ar cilvēkiem, kuri nav ņēmusi tribulus.
[Funkcija Tribulus?]
1) Erekcijas disfunkcija
Iepriekšējus pētījumus dzīvnieku konstatēja, ka tribulus paaugstinātais seksuālā uzvedība un palielinājās intracavernous spiedienu. Tas tika attiecināta uz pieaugumu testosterona. Tur havenand #39; t bijis jebkurā labi izstrādāta cilvēka pētījumus, lai apstiprinātu šīs agrīnās secinājumus.
2) ķermeņa uzbūves un izmantot veiktspējas
Kaut tribulus kļuvis populārs kā palīglīdzekli sporta sniegumu, viena maza, bet labi izplānots pētījums atrast tas neatstāj nekādu ietekmi uz ķermeņa sastāvu vai uzdevumā sniegumu. Piecpadsmit priekšmetus pēc nejaušības principa tika piešķirti tribulus (3.21 mg uz kg ķermeņa svara dienā) vai placebo.
Pēc astoņām nedēļām ar rezistenci apmācību, nebija nekādas izmaiņas ķermeņa svaru, tauku procents, devu vai noskaņu, katrā grupā. Pārsteigums bija, ka muskuļu izturības faktiski vairāk uzlabotas placebo grupā. Muskuļu izturības (ko nosaka maksimālo skaitu atkārtojumu 100 līdz 200 % no ķermeņa svara) palielinājās par stenda un kāju nospiež placebo grupā. Tribulus grupa piedzīvoja tikai kāju preses spēka pieaugumu.
[Pieteikuma]
1. piemēro veselības produktu jomā, to var izmantot kā diretics, muskuļu enhaner un aphrodiiac aģentu.
2. piemēro farmācijas jomā, to var izmantot kā zāles nospiedošs presure, samazinot asins tauku, pretvēža un tā tālāk.
[Tribulusand #39; s devas:]
Tribulus terrestris bieži tiek pieņemts, no 85 līdz 250 mg trīs reizes dienā, devu ar ēdienu.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem tribulus terrestris ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, sirsnīgi gaidām jūs nopirkt beztaras tribulus terrestris ekstrahē ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana