Fructus Cnidii ekstrakts

Cnidium var uzlabot apstākļus, tostarp impotenci, sieviešu neauglību, vaginālā nieze un rauga sēnīšu infekcijām. Tas bieži liek simptomu pasliktināšanos ar hroniskām spermatorrhea un priekšlaicīgu ejakulāciju vīriešiem. Cnidium ir daži savelkoša kvalitāti, tas nozīmē, ka tā nepieļaus...

Produkta detaļas

Cnidium var uzlabot apstākļus, tostarp impotenci, sieviešu neauglību, vaginālā nieze un rauga sēnīšu infekcijām. Tas bieži liek simptomu pasliktināšanos ar hroniskām spermatorrhea un priekšlaicīgu ejakulāciju vīriešiem. Cnidium ir daži savelkoša kvalitāti, tas nozīmē, ka tas palīdzēs novērst priekšlaicīgu ejakulāciju vīriešiem. Turklāt, Cnidium sēklu dezinfekcijas īpašības, un to drīkst izmantot ārēji mazgāt uz brūcēm, īpaši dzimumorgānu rajonā.
Tas ir gada herb, augstums lapu ir alternatīvs, compundumbel, elipsoidāls, 2-4 mm gara, apmēram 2 mm diametrā. Ārēji pelēcīgi dzelteni vai pelēcīgi brūns; ar 2outcurved stylopods samitā, un dažreiz ar smalku augļu kātiņa pamatnē. Dorzālā virsmu mericarps ar pieciem plānas un garenvirziena kalnu grēdām, commissural virsmas plakans, ar diviem brown un nedaudz pacēla garenvirziena ribas. Augļapvalka paviršiem un trausli, viegli noglāstīja, sēklas, mazs, pelēcīgi brūns un eļļaina. Smarža, aromātiskie; garša, asa, atdzesē un nejūtīga.

ProductName

Fructus cnidii ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Augļi

Specifikācija

Osthole5 %-98_% HPLC

Pakete

25kg/drum

Osthole ir spasmolysising, efekts, samazinot bloodpressure, anti-aritmijas, uzlabojot imūnās funkcijas un plaša spektra antibacterium. Ķermenī, nieru un invigorat Yang tonizējoši līdzekļi, izraidīt vējš silts un noņemt mitrumu, kā attieksmi pret impotenci, neauglība, slimīgs leukorrhea un muguras sāpes, bet ārstējot slimību trichomonad vulval nieze un ekzēma ārpus arī.
Funkcija:
1, iepriekšējus pētījumus liecina daži savienojumi ar cnidium monnieri var ietekmēt anti-histamīna, anti-nieze, pretsēnīšu, andanti baktēriju, kopā ar kuru ietekmē pituitary adrenocortex ass.
2, kaulu stiprums: pētījumi par grauzējiem norāda, ka cnidium monnieri var uzlabot kaulu stiprums (coumarins no augļiem, kas no cnidiummonnier nomākt veidošanos un diferenciācijas multinucleated osteoclasts žurku). Tika konstatēts, ka hloroforma frakcija no jēlnaftas ekstrakta ir visvairāk stimulējošas aktivitātes. Trīs coumarins (osthole, bergapten un teofilīns) bija izolēts un to ietekmi uz osteoblastic izplatīšanu tika pētītas. Osthole, lielas farmakoloģiski aktīvo sastāvdaļu, būtiski veicināja cellsand #39; aktivitātes. Bergapten un teofilīns bija mazāk efektīva nekā osthole. Šie rezultāti liecināja Cnidium monnieri ekstraktus varētu būt iespējamās aktivitātes pret osteoporoze un tās hloroforma frakcija, iespējams, satur darbīgo vielu, stimulējot osteoblasts.
3. Cnidium par impotenci vai erektilās disfunkcijas ārstēšanai:, trušiem, kumarīna barības atrasts cnidium sauc par osthol vai osthole tika atrasts palīdz relaksēties corpus cavernosa dzimumlocekļa, kas potenciāli varētu palīdzēt ar asins plūsmu tiem witherectile disfunkcijas.
Osthole ir dabas iegūtās veidlapas kopīgo cnidium. Cnidium sēklas ir ļoti plaši izmantota preparāti, kas paredzēti silta nieres un stiprināt Jaņ enerģija. itand #39; galvenokārt izmanto nolūkā pārvarēt seksuālo nespēks un stiprinot seksuālās potences. klasika atkārtoti minēt kā Afro-Dīzijs.
Funkcija:
1 tas ir sterilizāciju un antipruritic efektu, un var izmantot Ginekoloģija
2 sasilšana nieru un aphrodisiac menand #39; s seksuālā veselība
3 depressurization, anti-arrhythmic efekts, sirds un asinsvadu slimību ārstēšanai
4 to plaši izmanto kosmētikā, piemērošanas jomā galvenokārt par sterilizācijas, ādas nieze, alerģijas simptomu novēršanai.
Pieteikumi:
Osthole tiek plaši izmantota Hīts produktu jomā. Osthole var izmantot kā vīriešu impotenci, toniks produkta
aktīvās sastāvdaļas zāļu ginekoloģiskas slimības.
Osthole plaši izmanto medicīnas produktu jomās. Osthole arī tiek izmantots kā tonizējošo produkta exudative akūtā ādas slimību.
Avoti:
Kopējo Cnidium ekstrakts ir gada herb, augstums 30 ~ 80cm. Lapa ir alternatīvais, compundumbel ziedkopa. Cremocarp, elipsoidāls, 2-4 mm gara, apmēram 2 mm diametrā. Ārēji pelēcīgi dzelteni vai pelēki brūna; ar 2outcurved stylopods samitā, un dažreiz ar smalku augļu kātiņa pamatnē.
Dorzālā virsmu mericarps ar pieciem plānas un garenvirziena kalnu grēdām, commissural virsmas plakans, ar diviem brown un nedaudz pacēla garenvirziena ribas. Augļapvalka paviršiem un trausli, viegli noglāstīja, sēklas, mazs, pelēcīgi brūns un eļļaina. Smarža, aromātiskie; garša, asa, atdzesē un nejūtīga.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem fructus cnidii ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras fructus cnidii ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana