Reishi sēņu ekstrakts

Ganoderma lucidum, pazīstams arī kā līdaka-Zhi (ķīniešu) kas ir sarkana, brūna sēne ar garš kāts, brūns sporas un vēdekļveida vāciņu ar spīdīgu, pārklāti ar laku izskatu. Ganoderma lucidum aug uz trūdošas koksnes vai koku celmi, dodot japāņu plūmju koks, bet arī atrast ozols. ...

Produkta detaļas

Ganoderma lucidum, pazīstams arī kā līdaka-Zhi (ķīniešu) kas ir sarkana, brūna sēne ar garš kāts, brūns sporas un vēdekļveida vāciņu ar spīdīgu, pārklāti ar laku izskatu. Ganoderma lucidum aug uz trūdošas koksnes vai koku celmi, dodot japāņu plūmju koks, bet arī atrast ozols. Sēņu dzimtene ir Ķīna, Japāna un Ziemeļamerikā, bet ir kultivētas visā citās Āzijas valstīs. Ganoderma lucidum audzēšana ir garš un sarežģīts process.

Produkta nosaukums

Reishi sēņu ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Antenas daļa

Specifikācija

Polysaccharide10 %-50_%

Pakete

25kg/drum

Ganoderma lucidum ekstraktu var būt daži anti-audzējs immunomodulatory, atbalstīto darbību daži pētījumi par polisaharīdu un terpenes, citi izolēti no augļu struktūrām un šī sēne mycelia bioaktīvo savienojumi. Mehānismi, ar kuriem ganoderma lucidum ekstraktu var ietekmēt vēža nav zināmi un vēža attīstību dažādās jomās var adresēt: angioģenēzi (arteriālā kuģiem audzēju veidošanos) kavēšanas mediēto ar citokīniem, cytoxicity, kavē vēža šūnu un metastāzes, migrāciju un pamudināt un uzlabojot apoptozi audzēju šūnas.
Novirze starp preparāti un potenciāli negatīvo blakus iedarbību nevar izslēgt. Ganoderma lucidumand #39; ekstrakti var būt adaptogenic pret alerģiju un pret hipertensiju triterpenes klātbūtnes. Bez šīs īpašības ganoderma lucidum ekstrakts ir konstatēts pretiekaisuma, pretvīrusu, pretparazītu, pretsēnīšu, antidiabetic, anti-hipotensiju un aizsargā aknas. Ganoderma lucidum arī konstatēts, kavē trombocītu agregāciju un samazināt asins spiedienu, holesterīna un cukura līmeni asinīs.
Ganoderma lucidum ekstraktu var darboties kā asinsspiediena stabilizators, antioksidants, pretsāpju līdzeklis, nieru un nervu tonizējošo. Tā ir izmantota bronhīts profilakses un ārstēšanas kardiovaskulāro un augsta triglicerīdu, augsts asinsspiediens, hepatīts, alerģijas, ķīmijterapijas atbalstu, HIV atbalstu un nogurumu un augstuma slimības ārstēšanā.
1) Ganoderma/Reishi sēņu, pazīstams arī kā Ling Zhi (ķīniešu) rāda nesenos pētījumos noderīga sirds veselību, tostarp normālu holesterīna līmeni, asinsspiedienu un asinsrites sistēmas atbalsts. Ganoderma/Reishi sēne satur lielu daudzumu polisaharīdus, kam ir būtiska nozīme imūnās sistēmas pareizu darbību
2) Ganoderma/Reishi sēņu izmanto kā toniku un nomierinošs. Pēc tradicionālā ķīniešu medicīna, reishi uzskatīja par andquot; heart.andquot; laboties Reishi ir kardio toniku, kas nodrošina normālu asinis un skābekļa plūsmu uz sirdi
3) Ganoderma/Reishi ir viens no visvairāk novērtē augi Ķīnas farmakopejā.
Reishi izmantoja vairāk nekā tūkstoš gadiem kā brīnumains līdzekli dažādu no traumatisks brūces, iekaisums, dažādu čūlas slimību
1. pretvēža aktivitāte
2. uzlabot imūnsistēmu: (bronhīts un astmu, alerģijas, deguna, herpes seksuālās slimības un HIV infekcijas) 3. Sirds un asinsvadu veselību: (augsts asinsspiediens un samazinātu trombocītu salipšanu)
4. lai aizsargātu aknu funkciju (akūta un hroniska hepatīta ārstēšana)
5. atbalsts nervu sistēmu un
6. anti-novecošanās
1. Reishi sēņu ekstrakts tiek izmantots attieksmi pret vispārēju nogurumu un vājumu, astma, bezmiegs un klepus;
2. Reishi sēņu
ekstrakts ir vispārpieņemts kā dzīvības eliksīrs, kopš seniem laikiem, un ir reta un traditioal ķīniešu medicīna Ķīnā
3. Reishi sēņu izraksta arī saglabāt enerģiju, nostiprināt physique, ir rožains kompleksona, anti-senils. Paildzināt dzīvi konservēšanas patērējoša slimības.

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem reishi sēņu ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras reishi sēņu ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana