Sibīrijas žeņšeņa ekstrakts

Eleuthero, kas ir pazīstams kā Sibīrijas žeņšeņs Amerikas Savienotajās valstīs, ir izmantojis daudzus gadsimtus Ķīnā un Krievijā. Gan Amerikas un Āzijas ginsengs (Panax SP.) ar dažiem pārklāšanās tā izmantošanas tālā radinieks, Sibīrijas žeņšeņs ir atšķirīgs augs ar dažādiem aktīvās ķīmiskās...

Produkta detaļas

Eleuthero, kas ir pazīstams kā Sibīrijas žeņšeņs Amerikas Savienotajās valstīs, ir izmantojis daudzus gadsimtus Ķīnā un Krievijā. Gan Amerikas un Āzijas ginsengs (Panax SP.) ar dažiem pārklāšanās tā izmantošanas tālā radinieks, Sibīrijas žeņšeņs ir atšķirīgs augs ar citu aktīvo ķīmisko sastāvdaļu. Visdārgākais tās spējas, lai atjaunotu vigor, palielināt ilgmūžību, uzlabotu vispārējo veselību un stimulē veselīgu apetīti gan laba atmiņa, to plaši izmanto Krievijā palīdz organismam pielāgoties stresa apstākļiem un paaugstināt produktivitāti.

Produkta nosaukums

Siberin žeņšeņa ekstrakts

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Saknes un stumbra

Specifikācija

HPLC Eleutherosides0.8-1.5%

Pakete

25kg/drum

Ķīniešu medicīna tiek vērtēts par tās labvēlīgo ietekmi uz andquot; qiandquot; un tās spējas, lai ārstētu, andquot; yangandquot; trūkumi, liesa un nieru. Piemēram, panax ginsengs Sibīrijas žeņšeņs tiek uzskatīts par adaptogen, kas nozīmē, ka tas palīdz stresa apstākļos, un arī palīdz atgriezties ķermeņa uz normālu bilanci. Tā, piemēram, adaptogen varētu pazemināt asinsspiedienu kāds, kuram ir augsts asinsspiediens, bet paaugstināt to citai personai, kam ir zems asinsspiediens. Aktīvās sastāvdaļas Sibīrijas žeņšeņs, eleutherosides (līdzīgi kā ginsenosides panax sugas), domājams, lai palielinātu izturību un stimulēt imūno sistēmu.
Vēl nesen lielākā daļa zinātnisko pētījumu par Sibīrijas žeņšeņs notika Krievijā. Šī izpēte lielā mērā atbalstīja tās izmantošanu, saglabātu veselību un stiprināt sistēmu, nevis lai ārstētu konkrētu traucējumi. Sibīrijas žeņšeņs var palīdzēt iestādei, kas nodarbojas ar fiziski un garīgi stresa iedarbību, piemēram, karstuma, aukstuma, fiziskās izsmelšanu, vīrusi, baktērijas, ķīmiskās vielas, galējā darba apstākļi, trokšņa un piesārņojuma. Stiprinot sistēma, tas var arī palīdzēt novērst slimības.
Eleutherococcus senticosus ir mazs, kokaugu krūms ģimenes Araliaceae dzimtā uz austrumu un ziemeļaustrumu Āzijā (Ķīna, Koreja, Japāna, Krievija) sugas. To bieži sarunvalodā dēvē par Sibīrijas žeņšeņs, eleuthero vai Ciwujia.E. senticosus ir tradicionālā ķīniešu medicīna, kur tas ir pazīstams kā Sibīrijas žeņšeņs izmantošanas vēsture. (Sibīrijas žeņšeņa ekstrakts)
Sibīrijas žeņšeņs extractpowder tiek uzskatīta par adaptogen, tas nozīmē, ka tas palīdz stresa apstākļos, un arī palīdz atgriezties ķermeņa uz normālu bilanci. Piemēram, adaptogen varētu pazemināt asinsspiedienu kāds, kuram ir augsts asinsspiediens, bet tas varētu paaugstināt asinsspiediens ir kāds, kam ir zems asinsspiediens.
Aktīvās sastāvdaļas Sibīrijas žeņšeņs, sauc par eleutherosides, domājams, lai palielinātu izturību un stimulēt imūno sistēmu. Sibīrijas ginsengpowder sastāv no saknes. Saknes ir norādīts maisījuma sastāvdaļas, kopīgi daudzi augi, bet notiek kopā Sibīrijas žeņšeņs, eleutherosides.
Sibīrijas žeņšeņa pulveris var palielināt jūsu abām #39; s izturību pret stresu un novērstu dažu veidu slimību. Sibīrijas žeņšeņs var būt lietderīga, ja tos izmanto saistībā ar stresu un ķermeņa nogurumu, ko izraisa vīrusi, baktērijas, ķīmisko vielu, galējās darba apstākļi, trokšņa un piesārņojuma. Ir arī ierosināts, ka Sibīrijas žeņšeņa pulveris var palīdzēt organismam atgūt, kad atgūstas no slimības.
Daudzi cilvēki apgalvo, ka Sibīrijas žeņšeņs ir ļoti noderīga, lai palielinātu garīgo un fizisko veiktspēju. Konkrēti, tas ir ziņots, ka Sibīrijas žeņšeņs powdercan palīdz palielināt koncentrācijas, uzmanība un fizisko izturību. Tomēr līdz šim šie apgalvojumi ir nav pamatota ar empīriskiem pierādījumiem.
Tajā eleutherosides triterpenoid saponīni, kas lipofīlas un kurā var ievietot hormonu receptoriem. Un tai piemīt dažādas ārstnieciskas īpašības, piemēram:
1. novērst un atbrīvojot spriedzi, veicinot enerģijas un novērst slimības, kas izraisa spiediens;
2. atmiņas uzlabošana;
3.anti pretiekaisuma;
4. tas ir imunogēns var pretoties nogurums un resore enerģijas ātri;
5. radiācijas aizsardzību;
6. veicināt vīriešu dzimumorgānu sistēma;
7. stimulēt abām #39; s imūno sistēmu un uzlabot imunitāti;
8. uzlabot asinsriti, veicina vielmaiņu un uzlabo ādas asins darbojas desalt chloas

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem Sibīrijas žeņšeņa ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras Sibīrijas žeņšeņa ekstrakts ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana