Huperzine Serrata ekstrakts

Apraksts: Huperzine A ir izrādījusies augstāka nekā narkotikas licencēta apstrādes Alcheimera, ieskaitot vadošās anticholine sterase narkotikas fizostigmīns un tacrine. Huperzine A uzlabota mācīšanās un atmiņā pelēm ir labāka nekā tacrine. Atšķirībā no fizostigmīns un tacrine, Huperzine....

Produkta detaļas

Apraksts:
Ir pierādīts, ka Huperzine A pārāka par narkotikām licencēta apstrādes Alcheimera, ieskaitot vadošās anticholine sterase narkotikas fizostigmīns un tacrine. Huperzine A uzlabota mācīšanās un atmiņā pelēm ir labāka nekā tacrine. Atšķirībā no fizostigmīns un tacrine, Huperzine A aktus, īpaši par smadzeņu smeldze, nevis sāpes, kas ir atrodams citur organismā, t.i., daudz mazāk ir izniekots par neatbilstoši efekti. Atšķirībā no fizostigmīns un tacrine, Huperzine A neparādās sasaisti ar receptoriem, centrālo nervu sistēmu, kas var izraisīt nevēlamas blakusparādības. Tās ietekme pēdējo 10-12 reizes ilgāk nekā fizostigmīns un tacrine (līdz 8 stundām).

Produkta nosaukums

Huperzia serrataextract

Daļa no uzņēmuma, kas izmanto

Visai herb

Specifikācija

1 98 % Huperzine

Pakete

25kg/drum

* Huperzia serrata (TCM = Cjaņs Ceng Ta/Jin Bu Huan) ir pazīstams kā firmoss, kas satur augu
acetylcholinesterase inhibitoru huperzine. Tā ir plaši izplatīta ārpusbiržas kā nootropic un uztura papildināšanai.
* Šo sugu ir dzimtā uz Ķīnu, Indiju un Dienvidaustrumu Āzijā.
* Huperzine A ir atgriezeniska acetylcholinesterase inhibitoru un NMDA receptoru antagonists, kas
šķērso asins - smadzeņu barjeru. 2013. g. meta-analīzes konstatēja, ka huperzine A var būt efektīvas
uzlabotu kognitīvās funkcijas, globālās klīniskās statusu un ikdienas aktivitātes personām ar Alcheimera slimību.
* Huperzine A arī tirgo kā uztura papildināšanai ar norādēm par tās spēju uzlabot
atmiņu un garīgās funkcijas. Huperzine A var būt arī iespējamā loma apstrāde

Huperzine ir vielas, kas iegūtas no augu, aicināja Ķīnas club moss (Huperzia serrata). Tradicionālā ķīniešu medicīna, Ķīnas club moss ir ilgi izmantoti samazināt iekaisumu un asināt atmiņu. Pārdots kā uztura papildinājums, huperzine A ir parasti touted kā ārstēšanas Alzheimerand #39; s slimība.
Huperzine A ekstrahē no huperzia serrata. Tas ir acetylcholinesterase inhibititor un NMDA receptoru antagonists. A huperzine acetylcholinesterase ar sarežģītu struktūru, ir noteicis x-ray kristalogrāfijā.
Jau vairākus gadus Huperzine A izmeklēti kā iespējamo attieksmi pret slimībām, kas raksturojas ar neirodeģenerācijai – īpaši Alzheimerand #39; s slimība. Lai gan daži pētījumi liecina, ka tas var būt noderīgi, pierādījumi kopumā nav pārliecinošs pietiekami par to, ko ieteic lietošanai kā zāles, un maz ir zināms par tās drošību.
[Huperzine A pielietojumus]
Huperzine A tika konstatēts, ka darbojas kā holīnesterāzes inhibitors, tāda veida zāles izmanto, lai novērstu acetilholīns (ķīmisko būtiski mācīšanās un atmiņā) iedalījums.
Ne tikai izmanto kā ārstēšanas Alzheimerand #39; s slimības, huperzine, ir arī teica, uzlabot mācīšanās un atmiņā, un aizsardzībai pret vecumu saistītās izziņas samazināsies.
Turklāt huperzine A dažreiz lieto, lai palielinātu enerģijas, palielinātu modrību un atbalsta myasthenia gravis (autoimūna slimība, kas ietekmē muskuļus) ārstēšanā.
Huperzine A arī tirgo kā uztura papildināšanai ar norādēm par tās spēju uzlabot atmiņu un garīgās funkcijas.
[Huperzine A pabalsti]
Savukārt pētījumi par ietekmi uz veselību huperzine ir diezgan ierobežota, #39; thereand s daži pierādījumi, ka huperzine A var piedāvāt noteiktus labumus. Hereand #39; s apskatīt dažas galvenās atziņas no pieejamie pētījumi:
1) Alzheimerand #39; s slimība
2) atmiņas izvēršanas

Mēs lepojamies ar to, ieviešot mūs kā viens no vadošajiem huperzine serrata ekstrakts, ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā jums. Ar modernu aprīkojumu un tehnoloģijas palīdzību, mēs sirsnīgi sveikt Jūs nopirkt beztaras huperzine serrata ekstraktu ar saprātīgu cenu no mums.

Izmeklēšana